Witam wszystkich
Prośba o doradzenie jaki wykrywacz kupić ? interesuje mnie model który będzie wystarczający na szukanie metali kolorowych - miedz mosiądz złoto itp. zasięg wystarczający aby np przeszukać stary dom stropy ściany itp. i oczywiście kopanie w ziemi. Nie interesują mnie poszukiwania militariów
budżet do 3000 zł, ale też nie chcę kupować modelu z którego możliwości nie będę korzystać. W grę wchodzi również model używany.
ważnie jest dla mnie też to że w przypadku jakieś awarii wykrywacza są do niego dostępne części do naprawy - tzw serwis.
Na aukcjach widzę też śmiesznie tanie wykrywacze zdaje się chińskie. Pracuje w motoryzacji na przestrzeni ostatnich lat chińskie części ich trwałość mieniła się in plus o 360 stopni. Może jest tak z wykrywaczami ??
mam budżet do 3000 i nie chcę wydawać kasy tam gdzie nie muszę.
Prośba o poradę.
Pozdrawiam