Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata

karabin★

Forum members
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja ,,swojej,, nie mam i nigdy nie miałem jak również nigdy na wybory do obory nie chodziłem to też mam w tym względzie sumienie czyste wię pędź chłopaku.
 2. @pumpernikiel,jak nie masz nic sensownego do dodania to lepiej nic nie pisz ,chyba że licznik kręcisz takimi dennymi tekstami.Przede wszystkim czytaj ze zrozumieniem a to nie jest twoja najmocniejsza strona jak widać.
 3. @gersemi,debil/e z propozycjami to jedno,najgorsze jest to że WSZYSCY byli ,,ZA,,podczas głosowania.
 4. @micross ,,Nowa władza =dobra zmiana" ,chcieliście ,kochaliście-to macie....,, Zadałeś sobie nieco trudu ażeby sprawdzić jak poszczególne opcje polityczne głosowały w sejmie nad tym? Czytając kolejne twoje wypociny odnoszę wrażenie że nie. Gdybyś zadał sobie ten trud nie robiłbyś z siebie błazna i wiedziałbyś że poszukiwaczy wyruchały WSZYSTKIE OPCJE POLITYCZNE z twoją partią włącznie. Pomijam już fakt że zdradzieckie knowania archeo politykierskie przeciwko nam trwają od paru ładnych lat. Przytaczanie tu a to starej a to nowej władzy jest psu na budę bo prawda jest taka że politycy wszystkich opcji mają nas w czarnej dupie,co potwierdziło niemal jednogłośne przyjęcie tej ustawy. To głosowanie było ponad podziałami co się baaardzo rzadko u nas zdarza.
 5. Otóż to,obojętnie którzy będą zawiadywać krajem to i tak nic się nie zmieni. A'propos rekwirowania sprzętu to po nowemu chyba nie będą odbierać,albo coś przeoczyłem. Niestety trzeba będzie uprawiać partyzantkę,wykopkową parabelkę za pas,f-1 w kieszeń i na wykopki.Kolekcje zamelinować w lesie i można się bawić w poszukiwania. Fora i serwisy aukcyjne upadną bo staną się główną bazą danych dla służb tropiących zbrodniarzy z wykrywkami.
 6. Jak zwykle,temat wątku był o nowelizacji ustawy (tak się zaczęło) a kończy się na kotach i polityce. Zawsze ceniłem sobie to forum za brak polityki,niestety szambo i tu wylało:(
 7. @Brzęzyszczykiewicz przestań i ty politykować bo czy to pis czy peło czy kukizy lub inne tałatajstwo to i tak to samo gówno jest od zawsze.Zmieniają się nazwy partii a ryje wciąż te same.Weź i idź z polityką na onet czy strony polityczne a tego forum nie kalaj polityką.O ile mi wiadomo regulamin forum traktuje o tym.Politycznych frustratów i partnerów do dyskusji o pisie znajdziesz na stronach platformersów ,kodów i innych baranów -tam się udzielaj.Czytałeś w ogóle wątek człowieku??? Kto głosował ,,za,,? Wszystkie opcje polityczne były ,,za,,.Jakaś partia ci płaci za to pieprzenie polityczne na forum? Działacz jakiś chory jesteś czy co? Ogarnij się.
 8. Po tej nowelizacji już nic nie trafi do muzeum,znalazca zakopie artefakt jeszcze głębiej albo ożeni na złomowisku z mosiądzem.Zrobi to nie z zemsty za nowelę tylko ze strachu przed odpowiedzialnością karną.Jedynym odpowiedzialnym za ukrywanie zabytków czy ich niszczenie jest państwo które zmusza pasjonata do takich zachowań. Prawo nadal śmierdzi PRL-em i raczej się nie zmieni.Trzeba działać ,,z partyzanta,, i już a ich nowelizacją ustawy można z lubością podetrzeć sobie zadek w terenie.Żadna sejmowa fujara nie będzie mi rządzić co mam robić a czego nie.Kilka lat wstecz zapchali zakłady karne rowerzystami to teraz czas na detektorystów,już widzę tych płacących 500.000 jak zamieniają na stawki dzienne i odsiadka. Mało to ekonomiczne bo utzymanie więźnia sporo kosztuje. Detektorysta hobbysta=kryminalista ,nawet pasuje.Czas najwyższy zrzec się obywatelstwa tego dzikiego kraju,choć i tu kłody pod nogi rzucają.
 9. Zamiast zmieniać wykrywacz lepiej i taniej zmienić cewkę,zdecydowanie polecam Nel Thunder i możesz czesać stare miejscówki od nowa.Cewka trochę waży ale naprawdę warto,separacja super,zasięg sporo większy i pomimo dużych rozmiarów cewki wychodzą bardzo małe przedmioty średnicy nawet 4-5mm.
 10. A mnie się wydaje że w tych ,,zamkniętych,,była zbyt duża naważka prochu i nadmiar ciśnienia w przewodzie lufy po prostu je wtórnie zamknął zanim zdążyły opuścić komorę nabojową.Innego wytłumaczenia nie widzę skoro wszystkie wypaliły.
 11. @Idel,błagam cię zakończ już to pitolenie polityczne bo rzeczywiście na wymioty bierze,nie wprowadzaj tu żadnych politykierskich tekstów bo tego pełno wszędzie.Jak sam się przekonałeś wydymały ciebie/nas wszystkie opcje polityczne. Serio myślałeś że komukolwiek w Sejmie będzie zależało żebyś mógł sobie hasać z wykrywaczem legalnie? Obudź się człowieku bo w Polsce jesteś.Rób swoje a jak nie chcesz być elementem kryminogennym to sprzedaj wykrywacz i po sprawie,ze spinania się na forum to jedynie może ci żylak pęknąć.Politycy robią pieniądze a ciebie i twoje hobby mają głęboko,jesteś tylko trybikiem.
 12. @Kamil Świeżak,spójrz za co negatywy zebrał. Na komentarze szczególnie te negatywne należy zwracać uwagę,za co sprzedający je dostał. Jeśli raz wcisnął lipę komuś to u mnie jest przegrany,zwłaszcza jak kupuje się odznaczenia bo na tym najszybciej można się przejechać. Pozdrawiam.
 13. Chyba ją wymoczył w kwasie z akumulatora,ewentualnie nosił w skarpecie:)
 14. http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6409179299 Ktoś uświadomi co to jest ,,II Rzesza kampani wrześniowej,,?:D
 15. No właśnie,istnieje też takie cuś zwane dezaktywacją chemiczną i nie musi byç coś zbite. A'propos zabronionych prawem substancji (o spłonkach inicjujących mowa),to żeby było śmieszniej to w odpustowych kapiszonach do rewolwerów bębenkowych używa się identycznego materiału jak w niektórych spłonkach do amunicji (chloran potasu+fosfor czerwony). To jest Polska właśnie,kompletny bałagan.Idąc tym tropem każdy kto zakupi kapiszony na odpuście może dostać paragraf.Chore to jest ale prawdziwe
×
×
 • Create New...

Important Information