Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Policzanin

Poznajmy się (tylko Szczecin i okolice)

Recommended Posts

Centrum-Przecław 2 wiosny z wykrywką znam kilka ciekawych miejsc na terenie zachodniopomorskiego jak ktos chetny zapraszam

Witam wszystkich,

od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem Garretta 250.
Szukam kompanow do poszukiwan ze Szczecina. Mam auto, za piwo moge po kogos przyjechac i potem odwieść do domu :).

Posiadam wiedze historyczna z mojego rejonu. Poczawszy od XIIIw. Znam miejsca potyczek wojennych, starych karczm, mlynow, traktow, dawnego poligonu niemieckiego i wiele, wiele innych.

Gdyby był ktos zainteresowany to podaje nr tel 6OO-437- jeden, siedem, siedem

Szczecin.
Mam parenascie dobrych miejscowek. Wychodza przerozne monetki od srebrnych, po feniasy i polskie przedwojenne. Trafila sie nawet piekna moneta angielska i szerf szczecinski.
Do tego przedmioty z fajna historia.

Znam miejsce ruin starej restauracji, mlyna, targu, miejsca gdzie zatrzymywal sie tabor cyganski. Orientuje sie szczegolnie w tematyce polnej. Znam doskonale pola, ktore sa uprawiane od wielu, wielu lat.

Nie zdarzylo mi sie od dawna wrocic bez ciekawych fantow.

Chetnie z kims pokopie, kto podzieli sie jakims miejscem. Na zasadzie - raz jedziemy w moje miejsce - a raz w Twoje.
Jestem zmotoryzowany.

Kontakt: GG 1197 179
nr telefonu: sześćset -437- jeden, siedem, siedem

Szczecin.
Interesuje sie glownie szukaniem monet.
Znam doskonale miejsca na szukanie: stary targ, ruiny resturacji, miejsce postoju cyganskich taborow, ruiny mlyna,stare trakty itp.
Bardzo dobrze orientuje sie, ktore pola sa uprawiane od dawien dawna. Korzystam z map.
Miejscowki monetkonosne. Wychodza sreberka, feninngi, polskie przedwojenne, szerfy szczecinskie itd. Czasem wyskoczy cos bardzo ciekawego (priv).

Szukam ogarnietego kompana do wypraw. Z wiedza i doswiadczeniem, ktory moglby sie podzielic swoimi spostrzezeniami i miejscowkami na zasadzie: raz jedziemy w Twoje miejsce - raz w moje. Jestem zmotoryzowany.

Kontakt:
GG: 11 97 179
telefon: 6OO-437- jeden, siedem, siedem