Jump to content
Sign in to follow this  
Monti

Stowarzyszenie - REKRUTACJA !!!!

Recommended Posts

witojcie!!
pragne sie dolaczyc i sluze podpisami na privie.
poza tym mam jedna uwage PTEiBH brzmi dobrze ale proponowalbym dodac nazwe tak jak zrobil to PERKUN, LATEBRA.

Witam

Jestem jednym z ludzi którzy udzielali się w tym poście...
Zobaczcie że post jest z 2004 roku!
Temat zdaje się że upadł...
Nie wiem jak to wygląda w dniu dzisiejszym ale np. Monti ma chyba swoje" Regionalne Stowarzyszenie.
Kiedyś wspomniałem że jeżeli będzie taka wola załatwię salę-bezpłatnie na pierwsze spotkanie inauguracyjne.
Niestety temat padł!
Pozdrawiam i życzę samych rafnych" poszukiwań.

No tak, by takie ogolnopolskie stowarzyszenie mialoby sens, a przede wszystkim by skutecznie powstalo, grupa aktywnych osob winna sie dogadac prywatnie, zalozyc je, a potem przedstawic kawa na lawe" poszukiwaczom, i kto akceptuje warunki - moze wstapic, kto nie - to nie.
Polemika na Forum to takie pokraczne dziwadlo, jedni umieraja z lenistwa i chca statut na maila mimo ze wyzej jest do niego link, inni z przekory staraja sie zniechecic itp. itd.
Pozostaje miec nadzieje, ze moze ktores z regionalnych stowarzyszen zechce sie ozbudowac"....
Szkoda tego pomyslu ze upadl, regionalne stowarzyszenia maja b.mala sile przebicia :-(

w Lublinie jednak ludzie się dogadali i powstało stowarzyszenie. Jest już zarejestrowane więcej informacji szukajcie tutaj http://www.poszukiwania.neostrada.pl/

Poprawię adres bo z tym na górze bywają problemy:
Lepiej przez ten wchodzić:
http://www.poszukiwania.abc.pl/
Jakby ktoś chciał zakładac stowarzyszenie to TMEiBH służy radą i pomocą w miare mozliwości.
pozdrawiam

MONTI,

---ja się bardzo cieszę, że koło historii, zakręciło się jeszcze raz... ale jak każdy ruch ma swoje pozytywy, a mianowicie, masz już stowarzyszenie...

Monti z kumplami tak trzymajcie...

Redakcjo: ODKRYWCY, czy nie padł na WAS smutek?
Monti z niczego coś, a Wy macie z COŚ --- nic!!!

Nie bardzo rozumiem ostatnia uwage kolegi Kataniego. Natomiast gratuluje i cieszymy sie razem z redakcja że Montiemu udalo sie doprowadzic sprawe do szczesliwego finalu i oby jak najwiecej poszukiwaczy wiazalo sie w struktury bo w grupach tkwi sila i moge czesto osiagnac znacznie wiecej niz pojedynczy poszukiwacze. Szczegolnie jesli chodzi o dzialania administracyjne zezwolenia itp...
Dlatego jeszcze raz gratulacje i trzymamy kciuki

Witam, jestem zainteresowany wstąpieniem w szeregi poszukiwaczy stowarzyszenia Odkrywca
WYŚLIJCIE MI STATUS NA MAILA
POZDROWIENIA, Mariusz Szkudlarz Gdynia - Góra Śląska , mariuszheniek@wp.pl