Skocz do zawartości

Gdzie służyliście w wojsku?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 687
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla bażantów po WOSS-ie w Pile. Można było w zeszłym roku kupić sobie na pamiątkę od Agencji Mienia Wojskowego całe koszary :))

Zresztą może by tak machnąć nowy wątek : likwidowane jednostki". Na dobry początek: WOSS - Piła, Gliwice 106 SP, Prudnik - 10 SDP, ........

pzdr woyta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1990 - 1991 Jednostka wojskowa w Mrzeżynie. II Dywizjon Ogniowy, dowódca obsługi wyrzutni rakiet WE 200 S (VEGA).
Pozdrawiam wszystkich którzy tam służyli, a zwłaszcza chłopaków skierowanych tam przez WKU Szczytno.
Jeżeli jast na forum, ktoś kto służył tam w tamtym okresie to proszę o kontakt(grzegorz_nowak@op.pl).

Pozdrawiam dowódcę plutonu porucznika (wtedy)
Jacka W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

271 OOC przy JW 2893, Hubska 2 we Wrocku od 30 marca 1989 do wrzesnia`89. Od września`89 do 13 kwietnia 1990 słuzba w WDW Walim :) Poza domem byłem dokładnie 379 dni, bo rozwiązali jednostkę, z czego 71 dni w domu na PJ-tkach :) Do cywila wyszedłem 13 w piątek :) Ktos powie: OC to nie wojsko, ale pamiętajcie, ze pijany junak to półtora komandosa ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że służyłem.
Październik 1988 - marzec 1989 Gołdap Obrona przeciwlotnicza kraju, szkoła podoficerska.
Kwiecień 1989 - wrzesień 1990 Czerwieńsk, jednostka liniowa, obrona przeciwlotnicza kraju, dowódca drużyny PKM-u (przeciwlotniczy karabin masz.). Poza tym zaliczyłem kilka poligonów nad morzem w Wicku Morskim.
Generalnie moja służba trwała prawie 2 lata, bez 1 miesiąca, ponieważ jej okres był już wtedy stopniowo skracany. Tak że bardzo dobrze znam ciężar wojskowego oporządzenia, były chwile przyjemne i nieprzyjemne, zresztą jest to samo życie....
Pozdrawiam wszystkich odkrywców
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osrdek szkolenia nurków i płetwonurków wp gdynia, komenda portu woj. kolobrzeg ,brzegowa brupa ratownicza mw w kolobrzegu, 2 dywizjon okretów transportowo minowych swinoujscie . 6,5 roku syfilisu. w sierpniu do francji:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 PUŁK SPECJALNY w LUBLINCU jesien 2000/2001 zwiadowca miner faaajna zabawa. Niedaleko jednostki na poligonie zwanym CZARNY LAS" można wykopac wieeele ciekawych poniemieckich rzeczy. sa tam doły z wysadzonym niemieckim sprzetem ale rzecz jasna nie wszystko jest zniszczone ;) za czasów mojej służby znaleziono tam mp40 ale plutek zabrał:( pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie