Skocz do zawartości

Gdzie służyliście w wojsku?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 687
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

720 dni + 14 dosługi ,tak się przyzwyczaiłem że aż się nie chciało wychodzić .Katowice -Wełnowiec ,szkółka młodsz. spec.radiolokacji wysokościomierz Bożena ,potem Warszawa -Bemowo ,,MAZUR'' 4 bat.radio.tech.komp.r-lok, a za starego już po dywizjonie 303 który udało mi się przeżyć i zostać wickiem podległa komp.radio.tech. Druchowo ,,BACA'' stacja PKP Koźebrody gdzie diabeł mówił dobranoc .To tak w skrócie .A jeszcze tylko to że byłem pierwszym w historii poborem PINGWINóW 86-88 ,co dla szlachetnych poborów było powodem do drwin i wybitnego znęcania się nad soplami ,jak pogardliwie na sas wołano.Pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z wojskiem było całkiem jajcarsko. Na komisji wojskowej dostałem kategorię ". Nie powiedziano mi jednak od razu co to oznacza. Dopiero jak na drugi dzień zgłosiłem sie do właściwego WKU powiedzieli mi tam, że to w przypadku wojny - zakładnik"... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem w 8 batalionie rozp. w Lęborku na szkółce podoficerów, później d-ca drużyny-komp. rozpoznawcza jw5704 Wędrzyn. skończyłem też kurs dla szefów kompanii w CSAiU w Toruniu jako mł.chor.

pozdro dla kamela. pewnie służyliśmy razem u por. Artura M.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM FALUSI!
WIOSNA 93 TSWL ZAMOŚĆ 6 MIESIĘCY.
POTEM JW 5051 RADOM NA TS 11 ISKRA 2 MIESIĄCE NA PŁYCIE LOTNISKA.
A 10 MIESIĘCY NA HALI SPORTOWEJ W TEJ JEDNOSCE.
TO BYŁY CZASY.
POZDRO DLA WSZYSTKICH! JAK KTOŚ PAMIĘTA HARNASIA Z ESKADRY
TO NIECH SIĘ ODEZWIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jesień 93 wiosna 95. Początkowo II Pułk zechanizowany w Giżycku, II kompania szkoła podoficerska dowódców piechoty. Później Kołobrzeg w kompanii rozpoznawczej (jednostki nie pamiętam) A na koniec w jednostce w Trzebiatowiew KOiR.. Szukam kumpli z tamtych czasów.. Pozdro.. Kalin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie