Skocz do zawartości

Gdzie służyliście w wojsku?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 687
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Przebieg mojej służby wojskowej:
Od 26.10.1983 do 11.04.1984 r. - 12 BPL przy WSOWOPL w Koszalinie, jako elew.
Od 11.04.2004 do 30.06.2005 r. - JW 2894 w Gubinie (73 pułk czołgów średnich)jako operator ZSU 23-4 i pisarz na baterii przeciwlotniczej.
Pozdrawiam wszystkich rezerwistów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam małe sprostowanie.
Przebieg mojej służby wojskowej:
Od 26.10.1983 do 11.04.1984 r. - 12 BPL przy WSOWOPL w Koszalinie, jako elew.
Od 11.04.1984 do 30.06.1985 r. - JW 2894 w Gubinie (73 pułk czołgów średnich)jako operator ZSU 23-4 i pisarz na baterii przeciwlotniczej.
Pozdrawiam wszystkich rezerwistów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Jesień 2006. HQ MNC NE. Kompania Zabezpieczenia Wielonarodowego Korpusu Północ- Wschód. W książeczce wartownik- 80 wart 24h w ciągu 9 mieś, BP i sztaby. Oprócz tego sklep wolnocłowy, pokoje 4- osobowe( internet- tel, komp, x-box i normalne łóżka i szafy), messa gdzie 100gr rasputina 70% kosztowała 1,2zł. Kadra właśnie wyjechała do Awganistanu.
PS. Ale jakoś nie żałuję, że wyszedłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe , tak bo znowu sama woda zabarwiona zamiast zupy mlecznej ;-) , ale ogólnie służba była przyjemnością dla mnie i mile spędziłem ten rok , traktuję go jak niesamowitą ,ciekawą przygodę w której najgorsze były wypady między 0:00 a 6:00 w -30`C mrozik na wartę a już o płycie na Okęciu nie wspomnę ;-)
dzięki za pozdrówka i również pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato 87-89
Najpierw na szkółce SMS WOPK JW 3150 Katowice Operator Jawor M2, a potem 66 do WOPK JW 4669 Wicko- Morskie(Naćmierz). Dyżurny SNR. Wiem że 66 do rozformowano w 1990 roku. Może jest ktoś kto służył w Wicku jak tak to kontakt adamkwiat@interia.pl Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!!
Lato 96 NJW MSWiA
Kielce-Stadion
Raducz
Linin kolo Gory Kalwarii
Pare postow wyzej ubenfurer przezyl dokladnie co dziadzia lacznie z plyta Okecia(czesc rzadowa)tylko my przy duzym mrozie i wietrze krylismy sie do tych duzych pudel narzedziowych przed hangarem.....ach co za czasy byly
Por.Szydlo slynna swinia w calej 1 Warszawskiej Brygadzie Zmotoryzowanej czy ktos wie wiecej o tym cwelu dzisiaj....?
Pozdrawiam Wszystkich wartownikow NJW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie