Skocz do zawartości

Figury rozdział IX


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Dla każdego coś dobrego, takie są uroki pojedynczych wskaźników ekonomicznych:

"w latach 2010-21 średni roczny wzrost gospodarczy Wielkiej Brytanii wynosił 0,5 proc., podczas gdy Polski - 3,6 proc., zaś wartość PKB na jednego mieszkańca w 2021 r. wynosiła w obu krajach odpowiednio 44 979 dolarów i 34 915 dolarów. Jak wyliczają laburzyści, jeśli tempo wzrostu w obu krajach będzie się utrzymywać, do 2030 r. Wielka Brytania zostanie wyprzedzona przez Polskę"

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, takafura napisał:

PO zapowiada kredyty "0,0 %" i program dopłat 600 +.

Żadnej reakcji osób tak wyczulonych na populizm i hipokryzję ? Nie poznaję kolegów ;)

Wiesz , ja bardziej przejąłem się Cela + , który ma wykorzystywać przepisy uchwalone przez PiS ( między innymi o konfiskacie rozszerzonej )  To kolejny bat uchwalony przez bandytów, którego żadna władza z łap nie wypuści, bo dobrze jej będzie służyć.

Kredyty 0% ? Śmieszny jesteś ? Zobacz , kto ma je finansować :) I co w tym banku poza nazwą zostało po rządach kaczystów- długi

Odnośnik do komentarza
Teraz, takafura napisał:

PO zapowiada kredyty "0,0 %" i program dopłat 600 +.

Oczywiście, że reakcja jest - złodzieje i debile. Nie od dziś wiadomo, że to ta sama sitwa co i obecni. Czy coś dziwi?

Tymczasem... Janusz!

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1543045%2Cjanusz-nowa-asteroida-nazwana-na-czesc-polskiego-astronoma.html?fbclid=IwAR3o_rcWyKmlEI2teQhXpAvPtfTO5EsF-ZS6zjcmFGW3NpBdrVmhMq1FgAA

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, szutnik napisał:

Kredyty 0% ? Śmieszny jesteś ? Zobacz , kto ma je finansować :) I co w tym banku poza nazwą zostało po rządach kaczystów- długi

Ten śmieszny pomysł jest nie mój, moje jest tylko rozczarowanie brakiem poruszenia osób od lat wyczulonych na populizm.

Więc jeżeli info Cie rozbawiło to w tym przypadku jest to wyłącznie wina Tuska :)

Odnośnik do komentarza

Ja nie lubię populistycznych haseł i socjalnego rozdawnictwa.

Ale do wysadzenia partaczy i skurczysynów każda metoda jest dobra. Niech Tusk obiecuje jak najwięcej. Ja na realizację obietnic nie liczę. Ale na parę procent głosów więcej i owszem. Nikt nie mówi, że gra ma być czysta a obietnice nie czcze tylko rabialne. 
 

M.

Edytowane przez beaviso
Odnośnik do komentarza

Pomysł Tuska "CELA +" zaczyna działać.

Minister skarbu z czasów Tuska w areszcie. o kolejny po Nowaku :)  

Jest decyzja w sprawie aresztu dla byłego ministra Włodzimierza Karpińskiego

 Sąd w pełni zaakceptował wniosek prokuratora o tymczasowe aresztowanie, podzielił wszystkie nasze argumenty i zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 90 dni — poinformował naczelnik śląskiego wydziału Prokuratury Krajowej w Katowicach prok. Tomasz Tadla.

Jak ocenił prokurator, w tej sprawie nie tylko zachodzi obawa matactwa, ale wręcz — w ocenie śledczych — podejrzany już podjął działania noszące znamiona matactwa.

https://wiadomosci.onet.pl/warszawa/wlodzimierz-karpinski-trafi-do-aresztu-sad-zdecydowal/w5jtxbm

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, bjar_1 napisał:

O! Po 7 lat zupełnych rządów wsadzili czasowo w końcu jakiegoś pełowca. Szok! Już nie jest z nimi w jednej bandzie?

Pinior już siedzi, Nowak już siedzi, Gawłowski schował się pod immunitetem senackim (jego kumple już siedzą), Grodzki schował się pod immunitetem senackim itp. A i jeszcze Baniak - już siedzi. CELA + Hahaha

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, bjar_1 napisał:

O! Po 7 lat zupełnych rządów wsadzili czasowo w końcu jakiegoś pełowca. Szok! Już nie jest z nimi w jednej bandzie?

A jeszcze Biernat hahaha

Łódzki sąd skazał byłego ministra sportu i sekretarza generalnego Platformy Obywatelskiej Andrzeja Biernata za składanie fałszywych oświadczeń majątkowych - poinformował w środę portal TVP Info.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, bjar_1 napisał:

Pogogluj więcej, to może jakiegoś trafisz. Ale i tak jakoś niewielu, jak na taką rozdmuchaną złodziejską PO (która notabene nie ma startu w złodziejstwie do pisu).

Ścisłe kierownictwo PO, ministrowie i wiceministrowie. Chłopie czego Ci jeszcze potrzeba? CELA + działa. TUSK Krulem (przez u) hahaha 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, bjar_1 napisał:

No, no. Jak na X lat rządów z własnym ministrem sprawiedliwości, to szału nima. Czekam na posadzenie mitycznego Tuska.

pokaż mi drugi kraj w UE z taką liczbą ministrów w pierdlu? No dawaj, czekam

Odnośnik do komentarza
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie