Skocz do zawartości

Figury ● Rozdział VII


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Tyr napisał:

Buraki czytają sok z buraka(pastewnego) i trzodę na forum odstawiają:)

Państwo pod waszymi rządami właśnie się sypie, a zimą zapowiada się wręcz katastrofa. To pewnie stąd ten prymitywny hejt.

  • Tak trzymać 1
  • Słabe 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, balans napisał:

Państwo pod waszymi rządami właśnie się sypie, a zimą zapowiada się wręcz katastrofa. To pewnie stąd ten prymitywny hejt.

Kolejny, 178 koniec świata...

Już w 2015 roku przepowiadałeś że:

"jeśli PiS dojdzie do władzy, czeka nas horror: Macierewicz w skórzanym płaszczu będzie urzędował na Szucha, ogolą Olejnik na łyso, odbędzie się beatyfikacja Rydzyka i to dwa razy, zamienią orliki na miejsca straceń, Michnika wywiozą na Dworzec Gdański, całą „Wyborczą” wywiozą i TVN, będzie wojna z Ruskimi, i z Niemcami, Mroczek stanie przeciwko Mroczkowi, a Golec przeciwko Golcowi, Nergal pójdzie do seminarium"

Ps. Straszono nas w tym roku brakiem papieru toaletowego, paliw, prądu, gazu, węgla, cukru, Polskim Ładem, Zielonym Ładem, wojną z Rosją, globalnym ociepleniem. Pewnie sporo pominąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Ps. Straszono nas w tym roku brakiem papieru toaletowego, paliw, prądu, gazu, węgla, cukru, Polskim Ładem, Zielonym Ładem, wojną z Rosją, globalnym ociepleniem. Pewnie sporo pominąłem'

 

Co z powyższego się nie sprawdziło?

 

Polski ład się nie sprawdził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura

"Ps. Straszono nas w tym roku brakiem papieru toaletowego, paliw, prądu, gazu, węgla, cukru, Polskim Ładem, Zielonym Ładem, wojną z Rosją, globalnym ociepleniem. Pewnie sporo pominąłem'

 

Co z powyższego się nie sprawdziło?

 

To wszystko były i są fakty.

Tylko wnioski wyciągane na ich podstawie były i są mocno odjechane. Pomijając oczywiście Polski Nieład. No i ryzyko nowego zjawiska nazwanego ubóstwem energetycznym. Tu zmiany idą szerokim frontem i dodatek 3000 zł do węgla nie załatwi sprawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie