Jump to content

3 bagnety, prośba o identyfikację oraz wycenę

Dimi

Recommended Posts

2 pierwsze to niewiele warte syfy będące niegdyś bagnetami S 84/98, które ktoś chamsko skatował. Cena zależy od tego na kogo trafisz-jak na łosia to może ze 150 dostaniesz, poważny kolekcjoner nawet na nie nie spojrzy. No chyba, że bjar, to tak, on da pewnie z 2000 ;)

Osobiście  już wolę wykopka niż takie zjechane szlifierką, papierem czy wuj wie czym.

Odnośnie 3 niech się ktoś mądrzejszy wypowie, jeśli to nie kopia to już nie jest złom. Ja więcej głosu nie będę zabierał, bo bagnety to zupełnie nie moja działka.

Edited by Julekcezar
11 minut temu, Dimi napisał:

Czy jest ktoś do kogo bezpośrednio mógłbym się zwrócić o wycenę na forum?

Bo coś się jednak nie kwapią ;p

Generalnie wyceny które tu widziałem to robienie sobie jaj z amatorów, nie daj sie wpuścić w maliny.

Pytanie na tym forum "ile za to mogę dostać" jest w złym tonie ;)

56 minutes ago, takafura napisał:

Generalnie wyceny które tu widziałem to robienie sobie jaj z amatorów, nie daj sie wpuścić w maliny.

Pytanie na tym forum "ile za to mogę dostać" jest w złym tonie ;)

Wiem, że jest to forum raczej pasjonatów historii ale szczerze mówiąc nie wiedziałem gdzie spytać. Czy mógłbyś polecić jakieś stosowniejsze miejsce?

Amatorem jestem jak najbardziej więc dzięki za ostrzeżenie.

Teraz, takafura napisał:

Dokładnie, za bezcen tego nie oddawaj. Masz w tym zamrożone kupę kasy. Gratulacje.

37 minut temu, Dimi napisał:

Wiem, że jest to forum raczej pasjonatów historii ale szczerze mówiąc nie wiedziałem gdzie spytać. Czy mógłbyś polecić jakieś stosowniejsze miejsce?

Amatorem jestem jak najbardziej więc dzięki za ostrzeżenie.

Też jestem amatorem w tej branży ;)

1 hour ago, bjar_1 napisał:

Dokładnie, za bezcen tego nie oddawaj. Masz w tym zamrożone kupę kasy. Gratulacje.

Zaiste, ciężar twojej pomocy nie jest na moje barki.

Już widzę jak nabiłeś prawie 34 tys. postów.

7 minutes ago, Sedco Express napisał:

Forum nie jest od wyceny !

Nie daj wpuścić się w maliny różnymi wpisami, że to bezcenne !

Przeczytałem regulamin i nie widziałem zakazu pytania o wycenę, czy zrobiłem to niedokładnie?

Forum znalazłem szukając innych postów o wycenę i identyfikację. Odpowiedzi udzielono bez problemu. Rozumiem, iż jest to w złym tonie ale gdzieś trzeba pytać prawda? Nie każdy jest Mirkiem handlarzem i nie trzeba traktować go wrogo.

Tak mi się przypomniało - zdarzało się że ktoś "pytał" o przedmiot który sam wystawił na Allegro aby autoreklamę zrobić.

Może ktoś się zlituje i wspomni o jakiejś nieodległej transakcji z podobnym artefaktem...

3 minutes ago, takafura napisał:

Tak mi się przypomniało - zdarzało się że ktoś "pytał" o przedmiot który sam wystawił na Allegro aby autoreklamę zrobić.

Może ktoś się zlituje i wspomni o jakiejś nieodległej transakcji z podobnym artefaktem...

To forum też ma dział sprzedaży więc pytanie na nim o wycenę wydaje się logiczne. Jak już będę znał cenę to pewnie wystawię również tutaj.

Szukam jakichś aukcji z ks98/39 ale nie widziałem w podobnym stanie i ciężko mi jako kompletnemu laikowi się wypowiedzieć.

2 godziny temu, Dimi napisał:

To forum też ma dział sprzedaży więc pytanie na nim o wycenę wydaje się logiczne. Jak już będę znał cenę to pewnie wystawię również tutaj.

Szukam jakichś aukcji z ks98/39 ale nie widziałem w podobnym stanie i ciężko mi jako kompletnemu laikowi się wypowiedzieć.

Tyle lat jestem na Forum i działu sprzedaży nie widziałem. Natomiast przy rejestracji można przeczytać o absolutnym zakazie handlu. Pasuje tu ban za nieznajomość regulaminu, z drugiej strony żal mi osób niepełnosprawnych, w tym wypadku ociężałego umysłowo.

Wojtek

7 minutes ago, Cyrograf15 napisał:

Tyle lat jestem na Forum i działu sprzedaży nie widziałem. Natomiast przy rejestracji można przeczytać o absolutnym zakazie handlu. Pasuje tu ban za nieznajomość regulaminu, z drugiej strony żal mi osób niepełnosprawnych, w tym wypadku ociężałego umysłowo.

Wojtek

6. Każdy post mający na celu identyfikację pod kątem odsprzedaży musi zostać oznaczony tagiem [Sprzedaż]. W ten sposób osoby które poświęcają czas na identyfikację będą mogły same podjąć decyzję czy chcą pomóc czy nie. Jeżeli znajdzie się osoba która ten nakaz będzie łamała zostanie usunięta z forum.

Sprzedaż zatem jest chyba dopuszczona? 

Edited by Dimi
dodanie linku
  • Thanks 1
  • Create New...

Important Information