Skocz do zawartości
  • 0

Płyta pancerna albo coś innego


mlody2929

Pytanie

Witam i zwracam się z pytaniem czy kopać to czy nie(, leży połowa na wierzchu ) Wymiary nie bardzo znam ale długie ok 1m może 1,20 szerokość nie wiem bo nie wiem ile w ziemi siedzi .Dodam że leży to koło starych carskich fortyfikacji ale nie bardzo wiem co to może być I wypatrzone na oko .Z góry dziękuję

IMG_20210809_141317_816.jpg

Screenshot_20210809-201027~2.png

Screenshot_20210809-200949.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
6 godzin temu, mlody2929 napisał:

Próbowałem wykopać ale brak łopaty ,szpadla uniemożliwia mi to ale wiem że to coś wielkiego . Niestety muszę wracać już do domu .

Przepraszam Cię, że spytam-a to czym chciałeś kopać/kopałeś, skoro łopaty, szpadla ze sobą nie wziąłeś? Idąc coś wykopać bierze się do tego odpowiedni sprzęt. Pytam tak z ciekawości, bo śledzę wątek i czekam na jakieś info co do tej części, lecz troszeczkę się zawiodłem. 

Pozdrawiam i czekam na zdjęcia/informację co tam w ziemi piszczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jestem albo raczej byłem na urlopie i miałem małą łopatkę bo szukałem pierścionka zaręczynowego Żony dlatego nie miałem łopaty szpadla. Powiem że i ja się też trochę zawiodłem ,ale może niedługo powrócę .Dodam że nie muszę siłą woli bo wystarczy że ktoś podjedzie na Niemieckich tablicach to zaraz wielka sensacja że szuka złota .(Pół wsi się zleciało ,Panie co pan tam szuka jak to w Pl).Ale za to znalazłem jeszcze to.

Screenshot_20210811-211757.png

Screenshot_20210811-211751.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
17 minut temu, Landszaft napisał:

Balans ty nie dochodź co oni robili pod krzaczkiem - nie wypada !. Sam zabierz swoją połowicę pod krzaczek i sam się domyślisz co można z nią wyczyniać.

Kiedy ja dobiegam 7+ i takich sprośnych myśli już nie mam, aby gdzieś w krzakach świntuszyć. Jeżeli już, to dużo wygodniej jest wynająć na lewiznę jakiś pokój w hotelu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie