Jump to content

Figury Level V

Recommended Posts

3 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr...

Nie wiem, może uciekło, ale ani ja, ani szutnik nie mamy nic przeciwko waginosceptykom... W przeciwieństwie do hipokrytów i podobnych...

Nie wiem dlaczego ale Tyruś mi zawsze kojarzy się z Frankiem Fitts'em  :) 

4 minuty temu, szutnik napisał:

Nie wiem dlaczego ale Tyruś mi zawsze kojarzy się z Frankiem Fitts'em  :) 

Sorry szutnik ale nic na twoje homo fantazje nie poradzę. Znajdź se inny obiekt westchnień bo ja 100% hetero...

4 minuty temu, Tyr napisał:

Sorry szutnik ale nic na twoje homo fantazje nie poradzę. Znajdź se inny obiekt westchnień bo ja 100% hetero...

Tyruś, ja nie Rappaport, żeby  mi się z dupą wszystko kojarzyło :) 

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr....

Może zróbmy tak- ograniczysz się do obrony Konstytucji, na którą się powołujesz i dla której widzisz zagrożenie...

Może zróbmy zrzutkę i kupmy Mu 9.jpg

KOD'owcy podobno się wyprzedają ;) 

Szutnik...Ups!!! prosiłeś by szanować język  i adwersarzy  a sam próbki chamówy dajesz chamskimi zdrobnieniami ników...

Zdecyduj, się czy jesteś "oświecony" lewacki burak, czy  jedynie się zapomniałeś?

No patrzta, cała opozycja broniła konstytucji zanim to było modne;) Chyba następnym razem zagłosuję za donkiem, co by był prezydentem, premierem, marszałkiem i namiestnikiem niemieckim w jednej osobie;)

Edited by Tyr

3 minuty temu, szutnik napisał:

No, bez chamszczyzny .... Tyr , ciężko się odmienia - ale sorry jeżeli panienka  poczuła się urażona :( 

Jak ci ciężko to se ulżyj i nie zaśmiecaj  homo ideologią forum...

39 minut temu, Tyr napisał:

No patrzta, cała opozycja broniła konstytucji zanim to było modne;) Chyba następnym razem zagłosuję za donkiem, co by był prezydentem, premierem, marszałkiem i namiestnikiem niemieckim w jednej osobie;)

Po co zmieniać?  Tak ze skrajności w skrajnośćć? Ten obecny rosyjski namiestnik i cały jego dwór bardzo ludowi ciemnemu odpowiada.

W dniu 15.10.2021 o 21:45, fala napisał:

Po co zmieniać?  Tak ze skrajności w skrajnośćć? Ten obecny rosyjski namiestnik i cały jego dwór bardzo ludowi ciemnemu odpowiada.

Masz rację tylko ciemny lud i skończeni frajerzy wierzą, że PiS wyprowadzi nas z unii, Kaczyński jest prorosyjski a Niemcy, ludowe komisarze i inne politruki unijne chcą dla nas dobrze...

A fotka chyba dużo mówi

unnamed.jpg

Edited by Tyr

Tyr

"Nawet słowa makreli nie przemówiły ci do rozumu? "

Nie wiem, o których piszesz- kilka razy prosiłem o podanie prawilnych źródeł informacji, ale nie raczyłeś... Nie wie, krępujesz się, może wstydzisz...

Ale fascynujące jest, że próbujesz swoją wizję Świata opierać na rosyjskich źródłach i niemieckich politykach...

PS Co wy macie z tymi nazwiskami? Kaczor by takafura, makrela by Tyr...

10 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

PS Co wy macie z tymi nazwiskami? Kaczor by takafura, makrela by Tyr...

Czasami złośliwie ( Makrela, Makaron ) częściej z wygody.

Jak Cię znam i napiszę w 100 % to znowu napiszesz że to złośliwe.

Przykład: europosłanka Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information