Jump to content

Figury Level V

Recommended Posts

1 godzinę temu, bjar_1 napisał:

Otóż to. Ja pracuję w handlu i widzę co dzień - upaińcy to naród złodzei, rąbią wszystko co się da. Na drugim miejscu - Gruzini.

Najgroźniejsi są Czeczeni, a szczególnie ich mafia, na szczęście większość prysła do Niemiec. Tyle, że Niemcy zaczynają ich odsyłać...

1 hour ago, balans said:

Najgroźniejsi są Czeczeni, a szczególnie ich mafia, na szczęście większość prysła do Niemiec. Tyle, że Niemcy zaczynają ich odsyłać...

A ja słyszałem od kuzyna żony mojego sąsiada, że najgorsi to hindusi ale podobno większość prysła na wyspy

Godzinę temu, balans napisał:

Akurat ci z Dalekiego Wschodu cieszą się opinią ludzi pracowitych i zapobiegliwych. Do tego niezłą kuchnię mają, a ich mafie nie wchodzą w paradę naszym lokalsom.

Niebawem w Japonii mają wieszać jednego z tych pracowitych i zapobiegliwych.

44 minuty temu, les05 napisał:

Niebawem w Japonii mają wieszać jednego z tych pracowitych i zapobiegliwych.

Akurat Japończycy nie emigrują masowo do nas za pracą...

A tu trochę o naszej rodzimej mafii, która przez kilkanaście lat rządziła tym krajem i przez wiele lat była praktycznie bezkarna:

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/gang-zoliborski-bral-udzial-w-krwawej-wojnie-o-wplywy-jak-dzialal/nrehd45,79cfc278

W dniu 25.08.2021 o 14:57, bjar_1 napisał:

Otóż to. Ja pracuję w handlu i widzę co dzień - upaińcy to naród złodzei, rąbią wszystko co się da. Na drugim miejscu - Gruzini.

Ty Bjar tak młody jesteś ,że nie pamiętasz hasła w Niemczech " jedź do Polski - twój samochód już tam jest"?

ps. Walicie stereotypami aż się kurzy ... Czy ja już jestem tak stary , że pamiętam o polish jokes, syfie i chlaniu w obozach dla polskich imigrantów po stanie wojennym , masowych kradzieżach w czasach yumy? 

• Thanks 1

W dniu 26.08.2021 o 21:11, szutnik napisał:

Ty Bjar tak młody jesteś ,że nie pamiętasz hasła w Niemczech " jedź do Polski - twój samochód już tam jest"?

Jest jeszcze takie hasło: "jedź do Niemiec - serwis obiadowy i srebrne sztućce twojej babci są tam od pierwszej połowy lat 40-tych".