Jump to content
Pepson

Ołowiany okrąg

Recommended Posts

Posted (edited)

Najprawdopodobniej jest to z ołowiu i wielkości 10 groszy, jak myślicie co to może być?

IMG_20200804_190052.jpg

Edited by Pepson
Nie wiem jak tu dodawać dwa zdjęcia

Plomba. Np od wodomierza lub licznika 

Ewidentnie plomba jak napisał Kee, no i ewidentnie nie jest to okrąg. Lekcji geometrii nie uczą dzisiaj w szkołach?

9 godzin temu, balans napisał:

Ewidentnie plomba jak napisał Kee, no i ewidentnie nie jest to okrąg. Lekcji geometrii nie uczą dzisiaj w szkołach?

Plomba, plomba rzecz jasna, ale "polska język - trudna język"... ciekawe czy lekcje nauczą się geometrii? Jak już coś to "Na lekcjach geometrii nie uczą dzisiaj w szkołach?" I tutaj zdanie nabiera sensu 🙂

Pozdro 🙂

• Thanks 1

4 godziny temu, bialawy napisał:

Plomba, plomba rzecz jasna, ale "polska język - trudna język"... ciekawe czy lekcje nauczą się geometrii? Jak już coś to "Na lekcjach geometrii nie uczą dzisiaj w szkołach?" I tutaj zdanie nabiera sensu 🙂

Pozdro 🙂

Raczej "Czy w dzisiejszych szkołach nie uczą już geometrii?". Ale masz plusa za czujność.

Ja po prostu po najkrótszej linii oporu przerobiłem zdanie 🙂 Wiesz... na lekcjach z jakiegoś przedmiotu... nie ma co tłumaczyć z jakiego przedmiotu bo nie wiem czy matematyka dalej istnieje 😉 Kiedyś była biologia... teraz przyroda... 😉

Dobra zmiana! 😉

Pozdro

• Create New...

Important Information