Skocz do zawartości

Tygrysy z drugiej wojny światowej są w cenie


les05

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Woodhaven napisał:

Aż żal mi dupę ściska jak to czytam.  lodozłamas był idiotą  i takim zdechnie,.

Dlaczego myślę tak samo? Ręce opadywują... jak można być tak tępym?

Nie przypominam sobie też, by ktoś w ostatnich latach zawiadomił nas o cennych znaleziskach, co oczywiście nic nie znaczy – twierdzi Marcin Tymiński. - generalnie w skarbcu ubywa złota po wizycie plebana ale to oczywiście nic nie znaczy... 

Za małą płytkę z pojazdu pancernego otrzyma się 500 euro, a za zegar z deski rozdzielczej czołgu nawet kilka tysięcy euro, za cały czołg np. Tygrys czy Pantera 15–20 mln euro. Dlatego opłaca się kraść. W ten sposób Polska traci bezpowrotnie część swojej historii. Ale tym nasze władze w ogóle się nie przejmują – tłumaczy Piotr Lewandowski. - normalnie Polak to jednak fachura.. całe czołgi przerzucać na zachód. Słyszałem że potrafili z lawetami wjeżdżać na poligonu i wywozić pozostałości starych czołgów służących jako cele... Ale żeby Tygrysa czy Pantere wywieźć. Brawo My Polacy. Ale żeby się nie podzielić z panem Piotrem? Ech... no i jak tu nie mieć żalu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Woodhaven napisał:

The Belgian WJHJ collection and Polish Team Sdkfz , are proud to announce the transfer of STUG III Ausf. G Alkett 107781 in full running condition vs a Panther hull to advance the new restoration project of Team Sdkfz!!

Fajne kamo tego Stuga! A odnośnie tematu, to jak by nie patrzeć, to PANTERA jednak wyjechała z naszego bantustanu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, balans napisał:

Fajne kamo tego Stuga! A odnośnie tematu, to jak by nie patrzeć, to PANTERA jednak wyjechała z naszego bantustanu...

W sobotę będę się zapisywał  na kurs jazdy na  M4A3 Sherman .... to przy okazji ucałuje  panterkę w lufę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
W dniu 30.07.2020 o 17:20, balans napisał:

Fajne kamo tego Stuga! A odnośnie tematu, to jak by nie patrzeć, to PANTERA jednak wyjechała z naszego bantustanu...

Bo trzeba było się wzbogaci !! Kasa kasa i tak potem do piachu !! a potomni "*h*j z nimi "

teraz robią IS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mialo wyjechać to już wyjechało, stalo się i koniec.  I to czesciej w kawalkach niż w całości. Teraz wyjezdzają drobne graty, bez przesady ale sprzedawać zawartość wlasnego podwórka czy stodoły to jeszcze nie przestepstwo. Tak jak z oslawioną wieżą od Panharda, g....oburza mam nadzieję że umarla juz smiercią naturalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, skyluke napisał:

Co mialo wyjechać to już wyjechało, stalo się i koniec.  I to czesciej w kawalkach niż w całości. Teraz wyjezdzają drobne graty, bez przesady ale sprzedawać zawartość wlasnego podwórka czy stodoły to jeszcze nie przestepstwo. Tak jak z oslawioną wieżą od Panharda, g....oburza mam nadzieję że umarla juz smiercią naturalną.

Pewni trzeba bronić !! Jak się samemu na sumieniu tu i ówdzie handelek ! żeby nie było że ja jakiś zawistny, mam świadomości że trudne czasy był. Przeprosin nie słyszałem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie