Skocz do zawartości
  • 0

Widelec - godło III Rzeszy


Maxior1337

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Maxior1337 napisał:

I jeszcze jedno pytanie. Wiecie może gdzie najlepiej takie coś sprzedać?

Już Ci S.E. napisał, że widelec jest wart 15-20 zeta [do sprzedania na allegro, albo na targu staroci]. Ale jeżeli uważasz, że jest to cenny zabytek, to pozostaje Dom aukcyjny DESA, gdzie możesz go wystawić na licytację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maxior1337 napisał:

I jeszcze jedno pytanie. Wiecie może gdzie najlepiej takie coś sprzedać?

Tylko na zachodzie, tutaj ludzie nie doceniają tego typu pamiątek. Najlepiej ebay. Wartość około 400-600 Euro. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, toska napisał:

Nom znam przypadek że ktoś dom wybudował za parę takich

Znana historia, tylko zapomniałeś dodać, że tamte widelce były z platyny i teraz amerykańscy Żydzi na podstawie S.447 domagają się ich zwrotu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, balans napisał:

(...)tamte widelce były z platyny i teraz amerykańscy Żydzi na podstawie S.447 domagają się ich zwrotu...

Ostatnio czytałem w necie, że Żydzi mogą zapomnieć o ich odzyskaniu.  Wszystkie te widelce, zgodnie z rozporządzeniem Sanepidu,  przejmie po niedzieli Gminne Przedszkole nr. 4 ze Śladkowa Małego (woj. świętokrzyskie, powiat kielecki, gmina Chmielnik).

"Sołtys już prasuje garnitur, a pani przedszkolanka Aneta, na tę okoliczność ułożyła nowe wierszyki dla swoich podopiecznych"- informuje na swojej stronie internetowej "Głos Śladkowa", a na załączonym do informacji zdjęciu ukazuje grupkę przedszkolaków ze swoją kochaną panią Anetą, która nie kryjąc wzruszenia, skromnie nadmieniła: "te kilka widelców, to największe szczęście, jakiego wkrótce będą mogły doświadczyć moje niesforne dzieciaczki, które od tygodnia pilnie ćwiczą recytację wierszyków mojego autorstwa i już nie mogą doczekać się występów z okazji przekazania sztućców, które będą im służyć do samego końca pobytu w naszej placówce."

przedszkole.thumb.jpg.0f20572a5492c2f84a04b62d3ac0bdcf.jpg

Poczytajcie trochę wiadomości regionalnych, bo publiczne media na ten temat milczą. Pozdrawiam ogarniętych i dobrze poinformowanych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Mam pomysł- można ten widelec oficjalnie przekazać Kownackiemu. A jeśli się Konserwa zgodzi, to wtedy go* kurc galopkiem do Francji...

 

* widelec oczywiście, nie Kownackiego

Wybacz, ale nie rozumiem ;'D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Sedco Express napisał:

Tak na szybko wyszukane...

Komplet za 80,-USD - sam widelec były znacznie tańszy.

"Wartość około 400-600 Euro" chyba za platynowy  wysadzany brylantami ?

Kpl.png

I wszystko popsułeś... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie