Jump to content
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami III...

Recommended Posts

9 minut temu, takafura napisał:

Zapewne podobna do ilości kontaktów jakie zawarliśmy będąc solidnym i dość gorliwym koalicjantem w trakcie wojny w Iraku. Nadzieje i oczekiwania z naszej strony były spore...

no jak zwykle , z ręką w nocniku.

14 godzin temu, takafura napisał:

Zapewne podobna do ilości kontaktów jakie zawarliśmy będąc solidnym i dość gorliwym koalicjantem w trakcie wojny w Iraku. Nadzieje i oczekiwania z naszej strony były spore...

Dawno i nie prawda... Wtedy USA inwestowały na potęgę w Chinach. Teraz jest odwrotnie i zwijają interesy a nawet są w stanie wojny ekonomicznej. Teraz przez ostatnie lata Chiny bardzo ekspansywnie inwestowały w Europie ale mocno im teraz spadło tempo i Stany chcą ich wyprzeć. Tramp popiera 3-morza i na złość;) Niemcom będzie inwestował w tych rejonach. 

Marcin. Rzadko się trafia taki sędzia jak tuleja z jego wydumkami... 

fala zapewniam, że nazwisko mam na "ski" i pisane jest tak samo jak na początku 14 wieku.  

"Teraz jest odwrotnie i zwijają interesy a nawet są w stanie wojny ekonomicznej."

Mylisz/mieszasz dwie różne rzeczy- Człowieka z pomarańczą na głowie, których wpadł na pomysł wojny gospodarczej z Chinami i potężnych prywatnych inwestycji w Chinach. Sprawdź, jak szybko kilka firm zostało spod zakazów wyłączone.

"Teraz przez ostatnie lata Chiny bardzo ekspansywnie inwestowały w Europie ale mocno im teraz spadło tempo i Stany chcą ich wyprzeć. "

Sprawdź, przy okazji, ile USA należy do Chin, zwłaszcza pod kątem długu publicznego.

"Tramp popiera 3-morza"

Śmiem wątpić, czy on wie, co to jest... Tym bardziej, im bardziej nawet wśród "uczestników" są tarcia.

"Rzadko się trafia taki sędzia jak tuleja z jego wydumkami...  "

Czyli nie wiesz, podpierając się przekazem partyjnym z TV.. Nie, żebym był zaskoczony, dla informacji.

Posted (edited)

https://wpolityce.pl/polityka/372502-krocie-dla-mordercy-laskawosc-dla-lapowkarza-i-przyjazn-z-medialnym-salonem-iii-rp-top-10-przypadkow-sedziego-igora-tulei-wideo

Przeczytaj. Już nie wnikam w intelekt tulei...

Ta napisz, że jeszcze nie wie co to Nordstream i putin

https://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/1450785,trojmorze-usa-unia-europejska-pieniadze.html

Wiem, że tv nie oglądasz ale co, przewodnia gazeta nie pisała o przetasowaniach w biznesie? By nie było oglądam wszystkie informacyjne kanały nawet zagraniczne...

Edited by Tyr

Ty Tyr na serio?

Bogucki został uniewinniony. Ale rozumiem, że wg twoich standardów przetrzymanie 9 lat w areszcie TYMCZASOWYM, a później uniewinnienie, to takie małe miki?

Że Żakowski? A co? Nie ma prawd do własnych poglądów?

Że doktor G. za mało dostał? Podpowiedz, bo nie wiem- Ziobro się odwołał?

Że tajemnica dziennikarska? Patrz... ciekawe, że jak Wprost nie chciało źródeł odnośnie Sowy ujawnić, to nie było problemu...

Zatrzymanie Kaczmarka? Ale wiesz, zapewne, że sprawę umorzono?

itp

itd

Słabe, naprawdę słabe...

PS Ale od sprawy Tulei przed rzecznikiem uciekasz, czy się wstydzisz podać powód?

Jakim grzecznikiem? Kuriozalne wyroki i idiotyczne uzasadnienia tego pana i spółki z.o.o z bezstronnością sędziowską nie mają nic wspólnego...

11 minut temu, Tyr napisał:

Dawno i nie prawda... Wtedy USA inwestowały na potęgę w Chinach. Teraz jest odwrotnie i zwijają interesy a nawet są w stanie wojny ekonomicznej. Teraz przez ostatnie lata Chiny bardzo ekspansywnie inwestowały w Europie ale mocno im teraz spadło tempo i Stany chcą ich wyprzeć. Tramp popiera 3-morza i na złość;) Niemcom będzie inwestował w tych rejonach. 

Widzę, że dalej żyjesz w Matrix'sie. A ja doskonale pamiętam jak USA obiecywało nam, za udział w bandyckim napadzie na Irak, miliardowe inwestycje w odbudowie tego kraju, a nawet polana naftowe [sic!]. Oczywiście nic z tego nie dostaliśmy, bo Amerykanie te inwestycje dali Niemcom aby ich przekupić, bo od początku Niemcy były przeciwne tej awanturze. Myśmy za to dostali nieco później do zapłaty odszkodowania za więzienia CIA i tylko wstydu żeśmy się najedli przed światem.

Trump w żadne utopijne Międzymorze nie będzie inwestował, a to co może zaproponować dla tych krajów, to sprzedaż broni, bo on patrzy jedynie gdzie tu jeszcze można zarobić. Jedynym wyjątkiem może być budowa terminalu LNG w Dalmacji z ewentualnym udziałem amerykańskich firm, licząc na sprzedaż w przyszłości swojego drogiego gazu łupkowego. Zresztą trudno się spodziewać innej postawy Trumpa, w sytuacji, gdy kraj mu się od wewnątrz rozpada. Bo jak inaczej można nazwać sytuację, gdy policja klęczy przed manifestantami i tak przy okazji często rabusiami, a w miastach USA zaczynają powstawać "strefy wolne od policji"?

Posted (edited)

Dobre;) Ja w matrixsie Balans to było 17 lat i kilku prezydentów temu...

A Trzaskowski pytany o kwestie 447 odpowiada, że to nie temat na kampanię...

Edited by Tyr

Tak to jest z supermocarstwem, realizuje swoje interesy i raz stawia na jednych drugi raz na innych. Nie ma co mieć pretensję do USA, tylko do naszych polityków, niestety bardzo słabych.

• Thanks 1

Godzinę temu, Tyr napisał:

Dobre;) Ja w matrixsie Balans to było 17 lat i kilku prezydentów temu...

A Trzaskowski pytany o kwestie 447 odpowiada, że to nie temat na kampanię...

Masz słabą pamięć. To było w czasach gdy USA było skłócone z Niemcami [właśnie o Irak] i wtedy dużo mocniej nas poklepywali po plecach cyt. "Starajcie się jeszcze bardziej, a macie szansę stać się naszym ważnym sojusznikiem". Ale później przeprosili się z Niemcami, a my jak zawsze wylądowaliśmy z ręką w nocniku. A 447 i PIS-u nie ominie, to tylko kwestia czasu.

les

"tylko do naszych polityków, niestety bardzo słabych. "

Jak można tak o urzędującym pięć lat, szarym pośle, itp, itd pisać i myśleć..

Balans, czy z twojego wykresu wynika, że w PRL wchodziliśmy jako dziady i po 50 latach wyszliśmy jako dziady?

indeks.jpg

Posted (edited)
8 godzin temu, Tyr napisał:

fala zapewniam, że nazwisko mam na "ski" i pisane jest tak samo jak na początku 14 wieku.  

Szambow-ski, Dziadow-ski,Dupow-ski , Psikuta-ski?, ty mnie nie zapewniaj tylko przestań być ostatnim chamem, nazwisko każdy dziedziczy po protoplastach i ten kto sobie z czyjegoś drwi nie zasługuje na nic.

Ja sobie mogę napisać że moje jest takie samo od II bc.

Edited by fala

20 minut temu, les05 napisał:

Balans, czy z twojego wykresu wynika, że w PRL wchodziliśmy jako dziady i po 50 latach wyszliśmy jako dziady?

E tam jak dziady,  jak idioci.

Ciekawy z ciebie pacjent;) Sam obrażasz i drzesz mordę, że ktoś obraża. 

9 minut temu, Tyr napisał:

Ciekawy z ciebie pacjent;) Sam obrażasz i drzesz mordę, że ktoś obraża. 

Ze co ma niby Petru do mnie i twojego chamstwa ?

Posted (edited)

fala to nie jest zdjęcie. To jest video. Na środku jest taki biały trójkącik na szarym tle. Klikasz i się odtwarza...

A przy okazji pokaż jeszcze gdzie przekręciłem nazwisko.

Edited by Tyr

5 minut temu, Tyr napisał:

fala to nie jest zdjęcie. To jest video. Na środku jest taki biały trójkącik na szarym tle. Klikasz i się odtwarza...

A przy okazji pokaż jeszcze gdzie przekręciłem nazwisko.

Insynuacji do S* przy nazwisku sędzi Tuleya to taki ochłap dla ludu ciemnego? Cham chamem pozostanie. A takie myki z filmikami to zostaw dla mniej sprytniejszych od siebie.

Posted (edited)

ty fala, pewnie szlachta z sowieckiego nadania, herbu Ubek;)

Edited by Tyr

2 godziny temu, Tyr napisał:

ty fala, pewnie szlachta z sowieckiego nadania, herbu Ubek;)

Komentować nie będę, zwrócę tylko uwagę że coś ci z gumofilców wystaje.

Jeśli sam to zje to na zdrowie, jeśli na handel to uwędzić łobuza.