Jump to content
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami III...

Recommended Posts

51 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Ale skoro- a co napiszesz, o planie włączenia LP do Polskie Domy Drewniane SA?

Marzenie każdej raczkującej spółki mieć na starcie udziałowca z obrotem 10 mld i majątkiem ... nawet nie wiem ile może kosztować prawie 1\3 Polski ?

Ale... przywołuję przykład, o którym niewielu, prawdopodobnie, wie...

A który był duuużo większym zagrożeniem, z kilku powodów, niż przymiarka do zmiany Konstytucji.

PS To wszystko w Lasach winno być...

12 godzin temu, takafura napisał:

Są wreszcie pustostany - możesz w poniedziałek złożyć ofertę na chatkę w lesie do remontu za 300 tyś.

http://nortus.pinger.pl/m/2465682 Jeżeli to taka , to jeszcze bardziej przepłacę niż Jaruś i dam 100k i biere w ciemno. Załatwisz taaaką zniżkę? 

10 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

To wszystko w Lasach winno być...

Panie , Lasy ( Państwowe) biją na łeb wszelkie Figury Niemożliwe...

8 godzin temu, szutnik napisał:

http://nortus.pinger.pl/m/2465682 Jeżeli to taka , to jeszcze bardziej przepłacę niż Jaruś i dam 100k i biere w ciemno. Załatwisz taaaką zniżkę? 

Wg ustawy zwykły najemca jak Ty i pan Kurski miałby 3 % zniżki za każdy rok najmu, ja jako pracownik 6 %. Policz sobie ile czasu trzeba mieszkać lub pracować aby dobić do 90 % zniżki. No i w tej chacie z foty prawdopodobnie ma dużo do powiedzenia konserwator zabytków a to zwiększa koszty niemożebnie.

Nic Ci nie załatwię bo nawet własnej chaty od wielu lat nie umiem wykupić. Dom ma ponad setkę, nieocieplony, rynny odpadają, okna wypaczone i z kornikami, trzeba wstawić nowy komin i piec c.o. na pelet ale nie będę inwestował 80 000 zł  w chatę którą tylko wynajmuję i mam 3 miesięczny okres wypowiedzenia najmu.

9 minut temu, les05 napisał:

Im pomaga, to i Tobie pomoże. Zainwestuj a nie będziesz żałował.

Daj namiary to kupię ci z pięć , może ci pomoże.

• Like 1

12 minut temu, les05 napisał:

Zainwestuj a nie będziesz żałował.

Wolałbym przepić, albo zgubić. Mniejsza strata.

14 minut temu, bjar_1 napisał:

Wolałbym przepić, albo zgubić. Mniejsza strata.

Ale w ten sposób nie dowiesz się.

les- patrząc na głosowanie za granicą i jakość przesyłek wyborczych, to bym się nie rozpędzał... Choć zapewne Manowska już dawno ma opracowanego gotowca w odpowiedzi na protesty wyborcze.

AD wygrał w USA i... Ukraina/Białoruś.

Pozostałe- RT...

2 godziny temu, bjar_1 napisał:

Szału nima jak na tak rozkręconą machinę propagandową 😉

A wręcz przeciwnie - świetny wynik mimo żenuy z  histerią o obrońcy pedofilii. Te pomyje dały z 10 % na finiszu Dudzie.

takafura- ta przyjemność kosztowała, poza blamażem AD, między innymi 2 mld dla Kurskiego. A mnie, komornika na rachunku bankowym w US 🙂

A czy ja gdzieś jakieś symptomy rozpaczy przejawiam?
Kurski zrobił, zapewne za zgodą szarego posła, bałwana z AD, ale to mnie ani nie dziwi, ani mi go żal.

No...teraz...  już... może... 

Endrju wyjmie męskość/honor z szafy i weźmie krwawy odwet na jacku. 

5 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

takafura- ta przyjemność kosztowała, poza blamażem AD, między innymi 2 mld dla Kurskiego. A mnie, komornika na rachunku bankowym w US 🙂

Blamażem ?  Na jaka korzyść liczył Duda "ułaskawiając od wielu lat więzienia" 'pedofila" na prośbę byłej ofiary i konkubiny za zgodą sądu i prokuratury ? Tak pytam bo "Fakt" czy "TVN" super dziennikarstwo pokazały m.in. w tym temacie.

Godzinę temu, toska napisał:

No...teraz...  już... może... 

Endrju wyjmie męskość/honor z szafy i weźmie krwawy odwet na jacku. 

A kto  go wpuści na Nowogrodzką i pozwoli z szafy wyjąć cojones ?

7 minut temu, takafura napisał:

Blamażem ?  Na jaka korzyść liczył Duda "ułaskawiając od wielu lat więzienia" 'pedofila" na prośbę byłej ofiary i konkubiny za zgodą sądu i prokuratury ? Tak pytam bo "Fakt" czy "TVN" super dziennikarstwo pokazały m.in. w tym temacie.

Widocznie masz podobną mentalność i wydaje Ci się ,że pedofilii w rodzinie należy się specjalne  traktowanie .Prośbą ofiary i partnerki powinien zająć się psycholog a Pan Prezydent co najwyżej kopnąć w d... Ziobrę ,żeby nie marnował funduszy na taką pomoc przeznaczonych.

13 minut temu, szutnik napisał:

Widocznie masz podobną mentalność i wydaje Ci się ,że pedofilii w rodzinie należy się specjalne  traktowanie .Prośbą ofiary i partnerki powinien zająć się psycholog a Pan Prezydent co najwyżej kopnąć w d... Ziobrę ,żeby nie marnował funduszy na taką pomoc przeznaczonych.

Milusi z Ciebie gość ale nie będę  diagnozował mentalności na podstawie 3 postów. I dzięki za domorosłą psychoanalizę🙂

Jestem kolejny raz pod wrażeniem jak media polskojęzyczne potrafią wybiórczo i skutecznie dobrać fakty aby tak zmanipulowane brednie powielano dalej.

Ps. Wszędzie wiadra pomyj ale nigdzie śladu informacji jaki był sens ułaskawiania byłego alkoholika z tak strasznej części wyroku w trakcie morderczej kampanii  wyborczej ?

6 minut temu, takafura napisał:

jaki był sens ułaskawiania byłego alkoholika z tak strasznej części wyroku

Jak dobrze zrozumiałem , to " media niewiernopoddańcze " mają szukać i wyjaśniać sens ułaskawienia ? 😂. Ot, logika godna czasów słusznie minionych ...