Skocz do zawartości

Kryzys w USA czyli koniec Amerykańskiego snu


Rekomendowane odpowiedzi

Mówię..., bo wbrew pozorom nie kombinuję w stronę religii a w stronę przyszłości. Robisz krzywdę - dzieciom, wnukom i następnym pokoleniom, że ustawiasz ich w pozycji sługusów.  Może dzieciaki bez twoich kompleksów i wejdą w rzeczywistość  jako równoprawni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tyr napisał:

Mówię..., bo wbrew pozorom nie kombinuję w stronę religii a w stronę przyszłości. Robisz krzywdę - dzieciom, wnukom i następnym pokoleniom, że ustawiasz ich w pozycji sługusów.  Może dzieciaki bez twoich kompleksów i wejdą w rzeczywistość  jako równoprawni...

Kadafi był przez Moskwę traktowany jak partner.Później wypiął się na swoich protektorów i puszył się w pąsach uboku Sarkozyego,ale to nie obrażony były opiekun wydał go na śmierć tylko ci co przed chwilą poklepywali "serdecznie 'po plecach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i... Postaraj się choć kilka interpunkcji wstawić, może wówczas ktoś ogarnie o co ci kaman... Że niby my się na kogoś wypięliśmy, czy na nas się wypną. Czy może masz marzenie, że znowu będzie pięknie jak za komuny;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

Mówię..., bo wbrew pozorom nie kombinuję w stronę religii a w stronę przyszłości. Robisz krzywdę - dzieciom, wnukom i następnym pokoleniom, że ustawiasz ich w pozycji sługusów.  Może dzieciaki bez twoich kompleksów i wejdą w rzeczywistość  jako równoprawni...

Kadafi był przez Moskwę traktowany jak partner.Później wypiął się na swoich protektorów i puszył się w pąsach uboku Sarkozyego,ale to nie obrażony były opiekun wydał go na śmierć tylko ci co przed chwilą poklepywali "serdecznie 'po plecach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tyr napisał:

Mówię..., bo wbrew pozorom nie kombinuję w stronę religii a w stronę przyszłości. Robisz krzywdę - dzieciom, wnukom i następnym pokoleniom, że ustawiasz ich w pozycji sługusów.  Może dzieciaki bez twoich kompleksów i wejdą w rzeczywistość  jako równoprawni...

W pozycji sługusów, to właśnie Ty ustawiasz dzieci, wnuki i przyszłe pokolenia. Ja akurat z wielkim obrzydzeniem obserwowałem wcześniejsze  robienie laski Wielkiemu Wujowi, a za obecnych rządów lizanie rowa Trumpowi. To było jeszcze bardziej obrzydliwe, niż całowanie Breżniewa przez ekipy z PRL-u. A teraz dowiecie się od Bidena co to jest praworządność i wolność prasy w ich rozumieniu, o S.447 też się dowiecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tyr napisał:

Ta... Bantustany, republiki bananowe, i inne ciekawe określenia na Polskę. Demencja?

Republika bananowa to była za SLD, która swoją murzyńskością i robieniem laski USA do takiej roli nasz kraj sprowadziła. Inna sprawa, że Amerykanie obiecywali nam wtedy istne cuda, takie jak wybudowanie u nas drugiej doliny krzemowej, wielomiliardowe kontrakty, a nawet pola naftowe za udział w bandyckim napadzie na Irak. Te kontrakty dostali oczywiście Niemcy, aby ich udobruchać, bo byli przeciwni atakowi na ten kraj. A myśmy tradycyjnie już wylądowali z ręką w nocniku i tylko wstydu najedliśmy się za więzienia i tortury CIA.

Bantustanem jesteśmy natomiast obecnie na życzenie PiS, bo za lizanie na kolanach rowa Trumpowi, dostaliśmy jedynie obietnicę, że być może przyślą do nas dodatkowo tysiąc swoich żołnierzy, ale pod warunkiem, że weźmiemy ich na utrzymanie. Biznes jak nie wiem co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Wy tak na serio musicie o swoich oralnych fascynacjach na Forum pisać?
Nie ma problemu, ale sobie inne znajdźcie.

Yeti nie pękaj. Pamiętaj, że Breslau poddaje się ostatni.

Ja już więcej nie mam nic do dodania, a język dostosowałem do poziomu adwersarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, balans napisał:

Ja już więcej nie mam nic do dodania, a język dostosowałem do poziomu adwersarzy.

  Jak mm chwilę wahania czemu trzymam z tym strasznym ciemnogrodem to taka światła europejskość i tolerancja przypomina mi to skuteczne.

 Ps. Generalnie taka dziecinada że większość widzi że to teatrzyk dla naiwnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w temacie "okupacji", "lizania rowa" i "robieniu laski" - następny kraj "podbity" przez USA:

1000 żołnierzy piechoty morskiej z bazy Jejuene w Karolinie  Północnej przybyło do północnej Norwegii, aby odbyć szkolenie z norweskimi wojskami w celu rozwijania umiejętności walki zimowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

- gdzie za moment nie będzie można odmówić przyjęcia mandatu

Trzeba będzie przyjąć i ( a to jakoś jest pomijane - celowo czy z niewiedzy ?) ewentualnie w ciągu 7 dni się odwołać do sądu. Nie jest to zbyt medialne, ale to jeszcze nie koniec demokracji.

Warto pamiętać że 80 % nieprzyjmujących mandatu przegrywa potem w sądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takafura- pogibała się komuś kolejność.. i wiem, że o tym wiesz.

To nie ja mam udowadniać niewinność, ale służby moją winę. Zgadzam się- przyjmuję mandat, nie zgadzam się- służby kierują sprawę do sądu.
Podziwiam optymizm, że obdarowany nie ma nic do roboty, tylko sprawę do sądu składać, a niewydolne sądy nie mają co robić, tylko dziesiątki tysięcy spraw dodatkowo prowadzić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie