Skocz do zawartości

Kryzys w USA czyli koniec Amerykańskiego snu


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, karpik napisał:

Kolejny przykład co można zrobić z szarym człowiekiem gdy metodą na rządy jest kłamstwo...

Ci ludzie to kłamcy genetyczni. Nie ma takiego kłamstwa, jakiego nie wygłoszą dla ciemnych mas.

Kłamstwo spółki Trump/Duda: Polska miała mieć uprzywilejowaną na świecie drogę do szybkiego zakupu amerykańskich szczepionek przecicovidowych. Gdzie ten dostęp, gdzie te szczepionki? Nie było, nie ma i nie będzie. Wszystko, co Polska kupuje pochodzi z puli UE, kłamcy Trump/Duda tylko się śmieją, a polski ciemnogród się cieszy z takich władz.

Edytowane przez Jedburgh_Ops
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bjar_1 napisał:

To teraz będzie Fort Biden czyli bidenfort ?

Najpierw obejrzymy program „Spieprz i wanilia”, ponieważ na Trumpie ciążą zarzuty jednego przestępstwa federalnego i dwóch stanowych. Misió musi wziąć w łapy olbrzymią lupę i szukać sobie państwa, z którym Stany Zjednoczone nie mają umowy ekstradycyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Najpierw obejrzymy program „Spieprz i wanilia”, ponieważ na Trumpie ciążą zarzuty jednego przestępstwa federalnego i dwóch stanowych. Misió musi wziąć w łapy olbrzymią lupę i szukać sobie państwa, z którym Stany Zjednoczone nie mają umowy ekstradycyjnej.

Irak, który zdobyliśmy dla Amerykanów aby mogli tam wprowadzać demokrację, raczej odpada

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/irak-wydal-nakaz-aresztowania-donalda-trumpa/v975t41,79cfc278

Ale Trump kolegował się z Kimem, a Korea Północna raczej by go nie wydała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze szansa... Muszą "tylko" do Targalskiego Trump lub Giuliani zadzwonić ?

"Oczywiście, tłum był wściekły na demokratów, ale trzeba było podesłać prowokatorów, którzy by rozpoczęli atak."

"To wszystko odbyło się zgodnie z klasycznym wzorcem, jaki był wielokrotnie stosowany przez komunistów, wcześniej głównie przez rosyjskich, a tym razem zastosowany został przez amerykańskich."

"Oczywiście. Jest to przykład bardzo sprawnie zorganizowanej prowokacji."

"Moim zdaniem Trump miał plan, że pod naciskiem tego wielkiego wiecu jego zwolenników Izba Reprezentantów i Senat będą głosowały za odrzuceniem głosów elektorskich tych kilku stanów, gdzie doszło do masowych fałszerstw, ale nie pomyślał. Jak zwykle, nie pomyślał. Tu dało znać o sobie jego wielkie ego. Nie przygotował się. Tak samo, jak nie przygotował się do wyborów, chociaż wiedział że wybory korespondencyjne są robione po to, żeby je sfałszować. No i w związku z tym ta prowokacja się udała."

"Ale prowokacja była potrzebna nie tylko do tego, by już wszyscy bali się głosować przeciwko zatwierdzeniu fałszywych głosów. Była też potrzebna do tego żeby teraz  przedstawić Trumpa jako przywódcę sił antydemokratycznych i faszystowskich. Natomiast fałszerze będą odtąd mogli występować jako obrońcy demokracji. Czyli - klasyczna operacja typu bolszewickiego."

wybrane z https://www.fronda.pl/a/tylko-u-nas-jerzy-targalski-o-wydarzeniach-w-waszyngtonie-klasyczna-operacja-typu-bolszewickiego,155382.html

 

Podoba mi się obrona sfałszowanych wyborów, gdy po kolei fefnaście sądów w USA odrzuciło takie oskarżenia, a nawet przedstawiciele Republikanów nie znaleźli śladu oszustw- pomijając jakiegoś dzbana, który głos na DT oddał w imieniu śp teściowej czy żony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, balans napisał:

Bidena zaklepali na prezydenta i tym sposobem kilkadziesiąt miliardów dolarów, jakie PiS wydał na Fort Trump właśnie poszło się j...

Histeria zamiast racjonalnej analizy...zaraz, Ty przecież nie jesteś nastolatką...

To w takim razie czemu sztucznie podgrzewasz te fantasmagorie przypadkiem ( co prawda 78 raz...) identyczne z przekazem ze sputnik.ru ?

Pozujesz na agenta wpływu ? Bo jak inaczej wytłumaczyć takie durnoty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, takafura napisał:

Histeria zamiast racjonalnej analizy...zaraz, Ty przecież nie jesteś nastolatką...

To w takim razie czemu sztucznie podgrzewasz te fantasmagorie przypadkiem ( co prawda 78 raz...) identyczne z przekazem ze sputnik.ru ?

Pozujesz na agenta wpływu ? Bo jak inaczej wytłumaczyć takie durnoty ?

Do tej pory miałem Ciebie za inteligentnego człowieka, a teraz zarzucając mi agenturalność i sputnik.ru wyszedłeś na typowego pisowskiego prymitywa i chama.

Nie bardzo przy tym wiem co mi zarzucasz? Że kwota przesadzona? To sobie podlicz:

1. Kupowane w USA uzbrojenie po paskarskich cenach i oczywiście zero dostępu do nowych technologii, ale za to płatne z góry. 2. Dwie umowy gazowe na drogi amerykański LNG, jedna na dwadzieścia, a druga coś na 24 lata - umowy na takich warunkach zawierają tylko republiki bananowe. 3. Zadeklarowanie kupna w USA eksperymentalnej elektrowni atomowej za bagatela 18 mld dolarów. 4. Zgoda na finansowanie w Polsce pobytu amerykańskich wojsk okupacyjnych i ich rodzin.

To tylko tak z tych najważniejszych. No i trzeba jeszcze zaznaczyć, że kupowanie sobie amerykańskiego sojuszu umownie nazywanego Fort Trump, odbywa się na kredyt w amerykańskich bankach, dojdą więc jeszcze do spłacenia odsetki od kredytów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta karykatura prezydenta odchodzi w hańbie i Ameryka mu tego nie zapomni. Mimo to, mówiąc teraz do milionów ludzi kłamie twierdząc, że to on wysłał gwardię na kapitol. Wstydu nie ma, żeby w kwestiach, które łatwo sprawdzić łgać jak pies.

Polityka zmienia się na gorsze właśnie od czasu kiedy kłamstwo nie jest już czymś co hańbi i dyskwalifikuje polityka z życia publicznego ( nawet takiego z wyrokami za w.w.) tylko jest częścią walki politycznej. 

Na nieszczęście ta pełzająca zaraza stała się tak powszechna, że ludzie są już na nią ślepi.

Przykład polski- już to kiedyś pisałem- to prowadzi do sytuacji komicznych i strasznych zarazem. Mogę w Polsce podejść do premiera i w twarz przy kamerach powiedzieć, że jest kłamcą. Nikt mi nic za to nie zrobi. Mam to na kwicie.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, hipolit-O4 napisał:

San Escobar to ciche ,bezpieczne i na uboczu miejsce.

San Escobar ma jedną wadę - jest tam amerykańska ambasada. A to oznacza, że w każdej chwili kowboje mogą tam zorganizować kolorową rewolucję np. pod pretekstem sfałszowanych wyborów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, Spirit of Warsaw said:

Ambitny komentarz - doszedłem do 1 minuty i 41 sekundy tego wybitnego programu, ale po stwierdzeniu mistrza karate, że Biden i jego banda komunistów zrobiła to wszystko jako ustawka pierwszego sortu, troche zwątpiłem, i już dalej nie oglądałem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, balans napisał:

San Escobar ma jedną wadę - jest tam amerykańska ambasada. A to oznacza, że w każdej chwili kowboje mogą tam zorganizować kolorową rewolucję np. pod pretekstem sfałszowanych wyborów...

Ambasady USA tam nie ma.Marines też są mało zorientowani.Kiedyś wylądowali pod jakąś polską wsią i pytali"W którym kierunku San Escobar?"Tylko nasz minister ma prawdziwe współrzędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Jedburgh_Ops napisał:

Temu nędznemu łachowi na azyl zostają jeszcze eksterytorialne Stare Kiejkuty w pewnej republice buraczanej. Od dziś ten patałach będzie miał nowe zarzuty z kodeksu karnego.

Make America Great Again ............?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie