Jump to content
  • 0

Sygnet trupia czaszka .

kazioW24

Question

19 answers to this question

Recommended Posts

Tak zacofany nie jestem wiem jak wygląda badziewie,tu widać od razu że to stary przedmiot dlatego pytam,sygnowany jest alpacca,nie jestem dzieckiem internetu i jakąś wiedzę posiadam,nie pytam nigdy o banalne sprawy.Fanem metalu również byłe nawet pomagałem organizować DRRRAME w PRUSZCZU GD. w latach 80, ale takich sygnetów nie widywałem raczej wszystkie były bardziej badziewne i masywne.

No i się okazał, że jednak ss;) Toska jak chcesz filozofować to najpierw naucz się ortografii i gramatyki.

Kaziu tam napisane ss ale na niektórych portalach wszystko co z czachą to ss.

Nie twierdze i nie będę twierdził ze SS,bo te podoficerskie były inne,ma więc to już wiem.Bzdurne twierdzenia że czegoś chcę,nawet nie wspomniałem o tym,bardziej obstawiałem WWI jakieś pociągi pancerne lub ciężka artyleria.Ale ten motyw piszczeli , wygląd najbardziej pasuje mi do jakiegoś masona,więc zapytałem,ale większość jest ograniczona i wszystko kojarzy z SS ,a najczęściej takie sygnety nosili członkowie loży,może jest ktoś bardziej otwarty,niezaszufladkowany.Nie miałem na myśli was bjar i Tyr,wiem że macie duża wiedzę.

Nawet nie brałem tego pod uwagę,w Gdańsku byli Huzarzy prędzej bym obstawiał,wykonanie też zdecydowanie na lata 1910-20,niż 1929-45.A opisy różnych domów aukcyjnych też nie są dla mnie wiarygodne,w muzeum archeologicznym od lat jest niemiecki hak mundurowy opisany jako zapinka łużycka bodaj.

3 godziny temu, Tyr napisał:

No i się okazał, że jednak ss;) Toska jak chcesz filozofować to najpierw naucz się ortografii i gramatyki.

Kaziu tam napisane ss ale na niektórych portalach wszystko co z czachą to ss.

Jak ci przeszkadza to masz taki magiczny przycisk dodaj do ignorowanych..... 

Jeszcze trochę to dzień bez twojej wycieczki w moim kierunku będę uznawał za stracony. 

Odnośnie sygnetu..... 

Kaziu jak pisałem na początku że masz co chcesz bo identyfikacji do n-tej potęgi to ci się sierść podniosła o tyrze nie wspomnę bo on zawszę musi mnie obszczekać.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information