Jump to content
Barbapapa

Figury karkołomne - konkurencja do "co dalej z figurami"

Recommended Posts

Posted (edited)

PANOWIE  MODERATORZY

Apeluję o założenie osobnego działu np. POLITYKA W KRAJU . I niech tam użyszkodnicy tego forum dają upust swoich chuci, wkładając jeden drugiemu w życi, swoje coś tam coś tam. Jest tu grono osób które "ganiają się" niemalże po wszystkich działach, opluwających się, kopiących, poniżających, etc. etc.  To już się zrobiło wtutwiające. To jest forum poszukiwaczy, a nie domorosłych politykierów.

Ićcie sobie stond. Sio !

Edited by traper6
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Zapomniałeś dodać, że niektórzy z nich nie zhańbili się choćby jednym wpisem w w wątkach związanych z tematyką forum. 

10 godzin temu, traper6 napisał:

To jest forum poszukiwaczy

A widziałeś, żeby ktoś czegoś poszukiwał teraz? Najwyżej to harnasia w lodówce...

• Haha 1

Ktoś, gdzieś tutaj użył określenia na to forum Obsrywca. Z moich obserwacji muszę po części z tą osobą się zgodzić. 

Jestem ze starej gwardii i z wykrywką biegałem 21 lat. A więc dłużej niż nie jeden obecny tu użyszkodnik tego forum chodzi po tym świecie.

Smuci mnie to i bardzo martwi, że taka piękna pasja (hobby), przeradza się w politykierstwo i skakanie sobie do gardeł, na zasadzie kto komu pierwszy przegryzie aortę. 

Czas umierać ?

Posted (edited)

Teraz u nas to z helikoptera ganiają a nad zalewem z motorówek... Trza przeczekać jak dadzą wyłazić z chałupy to z partyzanta kopać;)

Edited by Tyr
  • Thanks 2

10 minut temu, traper6 napisał:

Ktoś, gdzieś tutaj użył określenia na to forum Obsrywca. Z moich obserwacji muszę po części z tą osobą się zgodzić. 

Jestem ze starej gwardii i z wykrywką biegałem 21 lat. A więc dłużej niż nie jeden obecny tu użyszkodnik tego forum chodzi po tym świecie.

Smuci mnie to i bardzo martwi, że taka piękna pasja (hobby), przeradza się w politykierstwo i skakanie sobie do gardeł, na zasadzie kto komu pierwszy przegryzie aortę. 

Czas umierać ?

Obsrywcą to forum nazwano już jakiś czas temu, kilka lat na pewno, to żaden nowy wymysł.

Fantów już nikt nie pokazuje, historyczne tematy też na wyczerpaniu (?), więc została "polityka".

To niegdyś piękne i ciekawe forum, powoli zaczyna mi się kojarzyć z jednym

LGBT_Rainbow_Flag.png

Nic nie trwa wiecznie, gdyby nie aktywność Bodzia i Formozy, którzy ruch w biznesie robią i swoje wrzucą to i tu byłaby cienizna jak u innych.

Zakaz wstępu do Kampinosu (a przynajmniej z kierunku Łomianek) był już ze 2 tygodnie temu.

Normalnie jak w kieleckim w sezonie grzybowym;) To chyba stan umysłu i jakiś instynkt stadny... Jak by nie mogli se pojechać parę kilo dalej, gdzie prędzej by spotkali wilka niż drugiego ludzia.

1 godzinę temu, bjar_1 napisał:

Fantów już nikt nie pokazuje, historyczne tematy też na wyczerpaniu (?), więc została "polityka".

Bjar, na stare lata na państwowy wikt trafić?, wolę wypracowaną emeryturę.

55 minut temu, Tyr napisał:

Normalnie jak w kieleckim w sezonie grzybowym;) To chyba stan umysłu i jakiś instynkt stadny... Jak by nie mogli se pojechać parę kilo dalej, gdzie prędzej by spotkali wilka niż drugiego ludzia.

Tyr, przecież jak kilku idiotów się zarazi i zejdzie to ten świat będzie  lepszy.

z ostatniej chwili

Bociana widziano w Libanie. Wraca na wybory. Tylko czy zdąży? Tylko czy da radę? W Turcji z naładowanymi lufami już czekają...

Może izolacja w domach coś zdziała, bo ileż można tv i internet oglądać...