Skocz do zawartości

Covid -19 wątek konkurencyjny


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 444
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
23 minuty temu, traper6 napisał:

To jest już kuźwa po prostu CHORE !!!

U nas pewnie zaapelują co by się owinąć w prześcieradło i położyć pod bramą cmentarza, albo pod zakładem utylizacji odpadów...............

I tu się mylisz, bo wprawdzie lanie w parkach nikogo nie dziwi ale szacunek dla starszych jest normą, której nie przestrzega tylko margines.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bjar_1 napisał:

W sądzie się będziesz tłumaczył ?

Jak mi powiedział pewien SB-ek podczas przesłuchania w latach 80-tych: "Ludzie dzielą się na tych, którzy siedzieli, siedzą lub będą siedzieć". A lojalki i tak im nie podpisałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, balans napisał:

Acz z perspektywy czasu widzę, że w tym PRL-u obywatel cieszył się dużo większą wolnością, niż obecnie. Ot taki paradoks historii i ironia losu, że przyszło nam żyć w państwie z Orwella, a miało być tak fajnie...

 

Godzinę temu, balans napisał:

Jak mi powiedział pewien SB-ek podczas przesłuchania w latach 80-tych: "Ludzie dzielą się na tych, którzy siedzieli, siedzą lub będą siedzieć". A lojalki i tak im nie podpisałem...

Skleroza w ciągu godziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Tyr napisał:

 

Skleroza w ciągu godziny?

Szukałem kwadratowych jaj, to je znalazłem. Dziś za byle co można mieć kłopoty.

A odnośnie wolności obywateli wtedy i teraz to taki przykład:

Za komuny i jeszcze z rozpędu przez dwie dekady później, detektoryści mogli łazić i kopać prawie wszędzie bez większych problemów. Dziś jak wyjdziesz z wykrywaczem na własne, prywatne pole, a sąsiad zakapuje, to cię zakują w kajdanki. I gdzie tu wolność? I jeszcze jak w Orwellu każą ci wierzyć, że brak wolności to jest właśnie wolność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgia zniszczyła strategiczny zapas masek by zrobić miejsce dla uchodźców.

"emerytowany wojskowy, adiutant Marc Caekebeke, który pilnował zapasu masek w koszarach w Naumur. Według niego hangary były „suche i zamknięte”, a pudełka w których były przechowywane maski „nie były uszkodzone”. Jak twierdzi Caekebeke jedynym powodem ich zniszczenia była potrzeba miejsca. W 2015 r. rząd belgijski miał zdecydować o umieszczeniu w obu hangarach uchodźców. Ci się więc wprowadzili, a maski się wyprowadziły i zostały spalone. „La Libre Belgique” informowała zresztą wówczas obszernie o rozstawieniu w hangarach namiotów dla migrantów z 120 łóżkami. Koszary do dziś służą jako ośrodek dla azylantów. Ponieważ Maggie de Block kieruje dwoma resortami naraz – ds. azylu i migracji oraz zdrowia, ta wersja wydaje się całkiem prawdopodobna."

http://wpolityce.pl/swiat/494835-belgia-spalila-zapas-masek-by-zrobic-miejsce-dla-uchodzcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było w 2015 roku jak piszesz, pięć lat temu to o COV-19 nikt nie słyszał więc nie pier......l kocopołów.

Poza tym co ma jakaś sytuacja z maskami w Belgii pięć lat temu z przekrętem maskami w lutym tego roku w PL kiedy epidemia się rozkręcała?

Jakąś kasę przytuliłeś że takich bzdetnych argumentów używasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, les05 napisał:

Belgia zniszczyła strategiczny zapas masek by zrobić miejsce dla uchodźców.

  Po prostu mają inne priorytety.

Widać po komentarzach że niektórzy maja problemy z prostym czytaniem ze zrozumieniem tekstu - objawia sie to wycieczkami osobistymi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, takafura napisał:

Widać po komentarzach że niektórzy maja problemy z prostym czytaniem ze zrozumieniem tekstu - objawia sie to wycieczkami osobistymi...

Następny yntelygent.Z tekstu o Belgijskich maskach pewnie potrafisz wyczytać kiedy zaraza się skończy.

Możesz mi wyjaśnić po co wrzutki o Belgijskich spalonych maskach w 2015  roku ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takafura. Nikt nie wie jak fala zabłądził na to forum i czemu na nim rezyduje… No może po za kilkoma osobami. Jak dotąd jeszcze nie skalał się jakąś sensowną aktywnością związaną z tematyką forum, za to dobry jest w organizowaniu wycieczek… osobistych, typu obrażania tych o innych poglądach i życzenia im zgonu na koronawirusa. Nie ma się co nim przejmować, taki folklor…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fala napisał:

No gdzie mnie tam do ciebie i twego echa i kilku podających.

Jak byś choć raz zajrzał do innych działów niż Towarzyskie i Aktualności to byś się zorientował, że pierwszy raz napisałeś coś sensownego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tyr napisał:

Jak dotąd jeszcze nie skalał się jakąś sensowną aktywnością związaną z tematyką forum, za to dobry jest w organizowaniu wycieczek… osobistych, typu obrażania tych o innych poglądach

No gdzie mnie tam do ciebie i twego echa i kilku podających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.Nie znam bo ja bardziej z tych co to po szulerniach w latch 90 tych siedzieli a potem.. to priorytety inne były niż gry. Ale grafika tak jak by z tamtych lat. 

Ale w dzisiejszej nomenklaturze może warto poznać..... tak edukacyjnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie