Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Jest super, mnie ta epidemia nie rusza. A Ty nadal na tym padole czy może, nie daj Boże, z zaświatów?

Dla nich ten wirus to jak manna z nieba - mogą się paść do woli pisowscy złodzieje.

Na okoliczność  Covid 19  jednak sądzę że lepiej wykorkować niż zwariować 😉

I po co ten pesymizm;) Odkorkować, żeby nie zwariować.

"– Premier został przez swoje zaplecze źle poinformowany, przepraszam za to – przyznał Müller. – Premier z naszej winy nie miał świadomości tego, że to zalecenie jednak ma charakter obowiązujący w myśl przepisów o inspekcji sanitarnej – tłumaczył."

Znaczy się Mistrz power-pointa ma IQ na poziomie średnio rozwiniętego intelektualnie pantofelka? Wiem, wiem.. pytanie retoryczne 🙂

12 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

"– Premier został przez swoje zaplecze źle poinformowany, przepraszam za to – przyznał Müller. – Premier z naszej winy nie miał świadomości tego, że to zalecenie jednak ma charakter obowiązujący w myśl przepisów o inspekcji sanitarnej – tłumaczył."

Znaczy się Mistrz power-pointa ma IQ na poziomie średnio rozwiniętego intelektualnie pantofelka? Wiem, wiem.. pytanie retoryczne 🙂

To już dawno przestało być śmieszne, a powoli robi się wkurzające. Poprzednia "wadza" też na tym poległa.

Widać na sprytnych-inaczej trafiło...

"Uczestnicy Łowickiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę zostali wczoraj zatrzymani przez policję w okolicach Słupi (powiat skierniewicki). Dziś pielgrzymi znów ruszyli w kierunku Częstochowy. Około godz. 9 zostali zatrzymani w okolicach Budziszewic. "

Nikt im nie wytłumaczył, że przywilej pielgrzymowania posiada jedynie prezydent z otoczeniem?

Posted (edited)

Do kamery jakaś babinka płakała, że od iluś tam set lat tak pielgrzymowali, nawet za cara wędrowali i takie tam.    Zapomniała starowinka, że za cara to nie na Ciemną Górę tylko kibitkami z ochrana na Syberię.

Edited by Flins767
literówka

Godzinę temu, bjar_1 napisał:

A te darmozjady co?

Udają Solidarność, która skończyła się w 1989 roku, gdy przywódcy tego Związku, który miał bronić robotników, doszli do wniosku, że bardziej się obłowią wysyłając tychże robotników na Kuroniówki, a zrobili to w gęstych oparach kadzidła, aby było "patriotycznie".

W dniu 21.05.2020 o 12:57, Czlowieksniegu napisał:

kj.kkt.png

Masz coś do mojej wsi? Albo do Luxmedu?

Rok szkolny 2019/2020 się w piątek kończy, ale taki kwiatek z Tarczy 4.0

Rajdy na e-lekcje – to zjawisko, o którym słyszymy coraz częściej. To wulgarne zakłócanie zdalnej edukacji. Jak wyglądają takie rajdy? To m.in. trolling, bombing, uciążliwe przeszkadzanie, a niejednokrotnie uniemożliwianie przeprowadzenia spotkania. Na szczęście od niedawna jest bat na takich „żartownisiów”. Przepisy tzw. Tarczy 4.0 wprowadziły kary za tego typu zachowania.

Osoba, która utrudnia transmisję danych w sieci musi się liczyć z karą ograniczenia wolności lub grzywny nie niższą niż 1000 złotych. Dodatkowo, jeżeli w trakcie „rajdu” będzie używała słów powszechnie uznanych za obelżywe lub w inny sposób dopuści się nieobyczajnego wybryku, wówczas może jej grozić areszt, ograniczenie wolności lub kara grzywny nie niższa niż 3000 złotych.

Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie - powiedział premier Mateusz Morawiecki

vs

Mamy 371 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem 02.07.2020

Mamy 193 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem  28.06.2020