Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

2 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr- ja rozumiem, że się dla Ciebie Świat kończy, PiS i parlament lewacy opanowali, takie tam, ale po co wycieczki osobisto-rodzinne?

Rozumiem, że gościowi przeszkadzają kościoły i kapliczki na spacerach ale pacjent rozmawia sam ze sobą ew. z falą i szutnikiem...  Kurła co by było jak by w Częstochowie mieszkał? Obraża wszystkich, którzy wierzą i mają inne zdanie i poglądy... W intrenecie nic nie ginie i jak ktoś przeczyta pacjenta- to albo leczenie albo więzienie...  Ja obstawiam pierwsze. 

23 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr- ja rozumiem, że się dla Ciebie Świat kończy, PiS i parlament lewacy opanowali, takie tam, ale po co wycieczki osobisto-rodzinne?

Ten misió to mały pluszak. Nie słyszał Bartosia, Hartmana albo Hańderek. Ja przy nich to grzeczny harcerzyk.

To, że sobie, coś tam głupiego przeczytałeś nie znaczy żeś mądrzejszy. Po prostu ci się zdaje...:) Ale staraj się dalej, to wylądujesz gdzieś, gdzie nie bardzo chciał... Napchałeś sobie pecynę jakimś szajsem i na siłę starasz się zainteresować tym innych...

Edited by Tyr
  • Thanks 1

Niestety na Forum jest coraz więcej świrów, bo pewnie psychiatryki zmieniają na szpitale zakaźne przez co wypuszczają pacjentów niedoleczonych.

48 minut temu, Tyr napisał:

Obraża wszystkich, którzy wierzą i mają inne zdanie i poglądy...

Bo terror chrzczenia dziecięcych szczątków i innych deformantów żyjących godzinę albo i tego nie to nie obraża nikogo, nieprawdaż?

42 minuty temu, les05 napisał:

Niestety na Forum jest coraz więcej świrów, bo pewnie psychiatryki zmieniają na szpitale zakaźne przez co wypuszczają pacjentów niedoleczonych.

Każdy sądzi wedle siebie, znasz to ?

Tyr

"Rozumiem, że gościowi przeszkadzają kościoły i kapliczki na spacerach ale pacjent rozmawia sam ze sobą ew. z falą i szutnikiem......"

Bo to dla osób o racjonalnym podejściu trochę i śmieszne, i straszne, że w XXI i przy panujących okolicznościach przyrody, dla części KK pandemia nie istnieje, jest karą za grzechy, maseczki to beeee, a w walce z epidemią krzyże morowe mają pomóc. Rozumiem, że pomoc duchowa może być równie ważna lub ważniejsza niż fizyczna, ale zaufaj mi- liczba zarażonych nie jest zależna od ilości krzyży morowych, a może i jest- im więcej osób na modlitwach przy nich, tym więcej potencjalnych ofiar COVID.

A przy okazji co chwila ktoś z epidiaskopu i niższych szczebli ląduje w szpitali ze stwierdzoną zarazą.

1 godzinę temu, Tyr napisał:

Rozumiem, że gościowi przeszkadzają kościoły i kapliczki na spacerach ale pacjent rozmawia sam ze sobą ew. z falą i szutnikiem... 

To ja polecę tak ja ty polatujesz z użyszkodnikami,  LECZ SIĘ BUCU.

5 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Panie i Panowie...

Powiedz to temu choremu z nienawiści do każdego mającego inne zdanie na każdy temat idiocie.

Śmieszne jest to kółko wzajemnego lizania  sobie  jajec i otrzymywania za to pozytywnych reputacji... 

Godzinę temu, les05 napisał:

Nie biorę udziału w tej dyskusji, bo nie bawi mnie pyskówka. Ale jak już zeszło na świrów i pacjentów psychiatryków, to nie ma większych niż ci z sekty smoleńskiej. Przy nich nawet ten ksiądz, który ostatnio głosił w kościele, że najlepszym lekarstwem na COVID jest woda święcona, wydaje się być dużo bardziej normalny...

15 minut temu, Tyr napisał:

Śmieszne jest to kółko wzajemnego lizania  sobie  jajec i otrzymywania za to pozytywnych reputacji... 

Za to lizanie twoich przez różowego jest regulaminowo poprawne.

48 minut temu, Tyr napisał:

Może ktoś policzy, ile lajków - w ramach kadry sekty smoleńskiej - ma Tyr od swojego pośladkoliza lesa05?

Edited by Jedburgh_Ops

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information