Jump to content
Sign in to follow this  
Barbapapa

Covid -19

Recommended Posts

Wiesz.... Zakład, to takie zdarzenie, gdzie jeden to oszust, drugi to frajer...

W przedmiotowym przypadku oszustem jest rząd, więc bez sensu się bawić.

A patrząc, na dzisiejsze zgromadzenia, to w połowie przyszłego tygodnia będzie -naście tysięcy- pod warunkiem, że liczba testów nie spadnie na łeb, na szyję i nie będą to testy z Korei.

3 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Zakład, to takie zdarzenie, gdzie jeden to oszust, drugi to frajer...

ale tylko w grze o sumie zerowej...

Kto jest zwolniony z obowiązku noszenia maseczki?

Osoby cierpiące z powodu:

– całościowych zaburzeń rozwoju,
– zaburzeń psychicznych,
– niepełnosprawności intelektualnej w stopniu umiarkowanym, znacznym albo głębokim,
– osoby posiadające trudności w samodzielnym zakryciu lub odkryciu ust lub nosa

EkC4hq4XsAAkIP7.jpg

Podczas Kongresu

@WielkiProjekt

wicepremier Jarosław #Kaczyński wręczył Nagrodę im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego Bronisławowi Wildsteinowi.

W dniu 21.08.2020 o 11:28, les05 napisał:

Codziennie w Polsce jest ok.1000 zgonów jeżeli wśród nich 13 osób umiera na wirusa, to nie są to jakieś dramatyczne wyniki. Pewnie więcej ludzi umiera na powikłania po zwykłej grypie niż na covid.

Cześć. Dawno mnie nie było. Musiałem wejść i wyrazić moją radość. Les05 Zaskoczyłeś mnie. Jeszcze pół roku temu chciałeś mi wbić nóż w plecy za to, że miałem wywalone na tą świrusową plandemię. Tak jak pisałem w marcu: Jak trup będzie się słaniał na ulicach to będziemy się bać. Pozdrawiam ;)

• Thanks 1

Pumpernikiel, są dwie możliwości:

- źle zrozumiałeś moją wypowiedź,

- pomyliłeś mnie z kimś innym,

inne opcje są wykluczone 😲

8 minut temu, bjar_1 napisał:

Pod respirator go!

Ale pod ten, który jeszcze nie dotarł do PL bo PLN zajumane przez kumpla piss.

Edited by Jedburgh_Ops

Będzie rewolucja...

Polsat TV:

"W ograniczeniu spotkań towarzyskich ma pomóc także ograniczenie działalności sklepów monopolowych i wyłączenie stref z alkoholem na stacjach benzynowych. Niewykluczone, że napoje wyskokowe będzie można kupić tylko do godziny 19. Restauracje, kluby i bary w całej Polsce mają być z kolei zamykane o godzinie 21"

44 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Będzie rewolucja...

Polsat TV:

"W ograniczeniu spotkań towarzyskich ma pomóc także ograniczenie działalności sklepów monopolowych i wyłączenie stref z alkoholem na stacjach benzynowych. Niewykluczone, że napoje wyskokowe będzie można kupić tylko do godziny 19. Restauracje, kluby i bary w całej Polsce mają być z kolei zamykane o godzinie 21"

A karmy dla kotów będą sprzedawane tylko po obudzeniu się Inteligenta Żoliborskiego i tylko przez dwie godziny dziennie, czyli od 13 do 15.

Godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

W ograniczeniu spotkań towarzyskich ma pomóc także ograniczenie działalności sklepów monopolowych i wyłączenie stref z alkoholem na stacjach benzynowych

Meliny- reaktywacja.

18 minut temu, fala napisał:

Meliny- reaktywacja.

Jak głoszą podcasty i piszą w mediach zawód prostytutki już praktycznie upadł od czasu koronaświrusa, ale cóż za dobre wieści dla renesansu met. Tylko młode pokolenie musi wziąć od swoich babć metowych receptury wynalazków.

Nadchodzą złote czasy dla okulistów.

37 minut temu, Jedburgh_Ops napisał:

Jak głoszą podcasty i piszą w mediach zawód prostytutki już praktycznie upadł od czasu koronaświrusa, ale cóż za dobre wieści dla renesansu met. Tylko młode pokolenie musi wziąć od swoich babć metowych receptury wynalazków.

Nadchodzą złote czasy dla okulistów.

Staraj się nie wciskać młodzieży własnych, traumatycznych doświadczeń o swoich babciach...

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information