Jump to content
Sign in to follow this  
Czlowieksniegu

Darmowy program do projektowania

Recommended Posts

Obawiam się, że jakiegoś free nie znajdziesz, chyba że jakiś hamerykanski, ale to badziew, nie prościej skorzystać z gotowych bibliotek z takimi ustrojstwami? tego pełno na necie.

Fala- próbowałem, ale albo mnie jasna tętnicza zaleje, albo wyrzucę komputer przez okno...

Kapuchy- widać ja mam inne internety i... nie znalazłem 😞

Yety, z jakiego powodu?, bardzo fajne narządko.

To może Blender?

Myk polega na tym, że chcę/powinienem/muszę dwa drewniane cuś na ogrodzie postawić. Wiem co, wiem, jak, ale czuję się miękki w kolanach, gdy muszę policzyć okucia, łączniki, śruby, podkładki i całe metalowe badziewie, które będę do tego potrzebował. Miałem nadzieję, że w XXI wieku darmowy program za mnie to policzy 🙂

idź do małego sklepu z takimi rzeczami przyznaj się, że nie umiesz liczyć i poproś o możliwość zwrotu niewykorzystanych;)

Zwrot mogę, chyba, dokonać i w dużym, i w małym...

Tyle, że gorzej jak co chwilę czegoś będzie brakowało- nie chce mi się kursować do sklepu i z powrotem...

PS A skąd Ty to wiesz? Przecież Ty nawet do robienia zakupów spożywczych masz ludzi lub Ci przywożą taksówką 😞

A nie prościej igloo postawić...? bez łączników, śrubek itd. no i bardziej w Twoim klimacie 😄

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

PS A skąd Ty to wiesz? Przecież Ty nawet do robienia zakupów spożywczych masz ludzi lub Ci przywożą taksówką 😞

No właśnie od tych ludzi...

6 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyle, że gorzej jak co chwilę czegoś będzie brakowało- nie chce mi się kursować do sklepu i z powrotem...

Yety, nie ma takiej opcji abyś kilkukrotnie czegoś nie dokupował, no i jeśli chodzi o koszty to dolicz min 50% do zrobionej kalkulacji.

Cześć
Po co bawić ? Kupujesz np. wiatę z linku lub podobną . Owszem jest paskudna .
http://www.leroymerlin.pl/architektura-ogrodowa/domki-altany-i-wiaty/wiaty-garaze-drewutnie/wiata-garazowa-drewniana-z-dachem-pvc-304-x-500-x-230-cm-stelmet,p193336,l2177.html?gclid=EAIaIQobChMIv9ix3-6I6AIVGaWaCh1NtQX2EAQYCSABEgLV4PD_BwE&gclsrc=aw.ds

Przerabiasz na altanę ze zdjęcia . Może tylko powinienem dokupić środkowe słupy ,niestety za krótkie 🙂 .
Jeśli obiekt w Twoim guście doślę fotki stanu obecnego .
Zdrowia .

alt1.JPG

alt2.JPG

Widzę, że obaj z Falą znacie moją koleżankę małżonkę. Podpowiem, że dodała jeszcze, że w połowie roboty koncepcja mi się zmieni i na ogrodzie zostanie* tzw "szkieletor".

* dopóki go, w furii, z dymem nie puszczę 🙂

18 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Widzę, że obaj z Falą znacie moją koleżankę małżonkę.

Nie miałem tej przyjemności, ale z tym czym chcesz się wziąć za bary miałem już do czynienia, i z wieloma innymi projektami które wymyśliła lepsza połowa .

Wszystkie Małżonki mają podobnie :) Moje kombinacje wynikały z nietrafionego zakupu i uwag w/w . Szkieletor jest podstawą dla zieleni . Nie chciałem sterty desek aby oddzielić się od ogrodu . Wręcz odwrotnie . Dach i ściany tworzą  pnącza .
Wszyscy moi Goście wydają się być uszczęśliwieni. Natomiast czy wynika to z konstrukcji czy ilości i jakości trunków nie wnikam :)