Jump to content
Sign in to follow this  
szutnik

No to chyba "the shit hit the fan"

Recommended Posts

36 minut temu, bjar_1 napisał:

Ty masz jakąs manię tych tęczowych?

Przeczytaj sobie F. Martel Sodoma , zrozumiesz skąd ta mania 😄 

2 godziny temu, les05 napisał:

Zajmij się lepiej swoim kościołem.

Dopóki choć grosz z moich pieniędzy ta instytucja marnuje to będę.

12 godzin temu, toska napisał:

Każdy ma swoje demony..... 

No ale żeby aż tyle? 

comment_15808859586b7zDk8atXAd6I3L7dNPMH.jpg

Migalski, to ten pacan, który uciekł na Teneryfę i teraz błaga w internecie żeby go ratować, bo chce wrócić?

12 godzin temu, bjar_1 napisał:

Ty masz jakąs manię tych tęczowych?

Nie mam żadnej manii, należę do tej większości, która traktuje homoseksualizm, jako odstępstwo od normy, które należy tylko w pewnych granicach tolerować. Co do ciebie, to nie mam pewności, do której mniejszości należysz.

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Tak, jeden z, byłych, członków... a teraz, chyba, kolega Człowieka bez kręgosłupa.

Człowiekaśniegu?

12 minut temu, les05 napisał:

Nie mam żadnej manii, należę do tej większości, która traktuje homoseksualizm, jako odstępstwo od normy, które należy tylko w pewnych granicach tolerować. Co do ciebie, to nie mam pewności, do której mniejszości należysz.

Ja jestem po prostu normalny. To ty podniecasz się tęczowymi. 

13 minut temu, les05 napisał:

Nie mam żadnej manii, należę do tej większości, która traktuje homoseksualizm, jako odstępstwo od normy, które należy tylko w pewnych granicach tolerować.

I jesteś popierającym środowisko w którym ich jest najwięcej, ile w tobie sprzeczności, czy może zakłamania?

Ucieka Wam jedna ważna rzecz, a propos i exilibris związku KK i prawdziwych patriotów... Dla prawdziwych i jedynych, KK skończył się po II Soborze watykańskim. Siłą rzeczy wszystko co później, wliczając JPII, że nie wspomnę o Franciszku, to popłuczyny i herezje 🙂

Z Francikiem to masz rację chyba starszy w wierze;) 

Widzisz Misiu... W ramach schizofrenii (?) JP II uznawany jest za odszczepieńca i heretyka, który nie był godzien w Watykan & S-ka zarządzać.

Z JPII to w ogóle ciekawa historia, bo na początku pontyfikatu był uważany powszechnie za nawiedzonego reformatora i postępowca, a pod koniec robił za przedstawiciela betonu.

Wracając zaś do głównego tematu, to powoli przestaje być we Wrocku śmiesznie. Sytuacja wymknęła się spod kontroli i sanepid nie jest w stanie ustalić ścieżki zakażenia już w przypadku co najmniej 4 osób. Znaczy to tyle, że każdy przechodzień na ulicy jest potencjalną bombą biologiczną. 

23 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Widzisz Misiu... W ramach schizofrenii (?) JP II uznawany jest za odszczepieńca i heretyka, który nie był godzien w Watykan & S-ka zarządzać.

Ale kobiet nie bił przynajmniej jak ten przebieraniec;)

47 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Ucieka Wam jedna ważna rzecz, a propos i exilibris związku KK i prawdziwych patriotów... Dla prawdziwych i jedynych, KK skończył się po II Soborze watykańskim. Siłą rzeczy wszystko co później, wliczając JPII, że nie wspomnę o Franciszku, to popłuczyny i herezje 🙂

Dla pana Moderatora

Schizofrenia paranoidalna to przykra dolegliwość umysłowa, której charakterystycznym objawem są urojenia prześladowcze. Chory nie odbiera otaczającego go świata takim, jakim on jest naprawdę, ale w sposób całkowicie błędny. Co najgorsze te wszystkie omamy i urojenia chory przeżywa, jako otaczającą go rzeczywistość.

Dużo ZDROWIA.

Posted (edited)

O słodka ignorancjo . Jak bardzo ułatwiasz życie 😄 

Taka "ładna " cytata 😄 

"Taka ciekawostka do poduszki.

A gdyby stwierdzić, że Covid-19 ma długą brodę, taką ze 20 lat minimum? Pytanie jest trochę przekorne, troszeczkę naciągane ale po kolei.

Na potrzeby komunikacji itp. itd. (choćby tutaj) używa się, dla obecnego "kryzysu", nazw różnych m. in. tej z tytułu "Covid-19". Ale. Ale gdyby spojrzeć uważniej to pojawia się nazwa SARS-Cov 2 + e. dopisek Covid 19. Pierwsze co się nasuwa bacznym obserwatorom to? Jeśli zauważyłeś cyfrę "2" to brawo.. Jeśli nie to sam(-a) wiesz co.Skoro zatem jest dwójeczka to nasuwa się pytanie: gdzie jedyneczka? I tym oto sposobem cofamy się nieco w czasie do początków czyli jak Wiki podaje do 2002 roku. Pamiętny to był rok, czytany w dwie strony tak samo wgląda. Na arenę wkracza SARS-Cov (wwiem, nie ma obiecanej jedyneczki). SARS to skrót od severe acute respiratory syndrome, czyli po naszemu zespół ciężkiej ostrej niewydolności oddechowej. Cov mówi nam, iż czynnik powodujący chorobę należy do.... koronawirusów. Dzwoni już po tych dwóch podkreśleniach? Aby nie zanudzać: https://pl.wikipedia.org/wiki/Wirus_SARS. Ale odnotowujemy sposób zakażenia: droga kropelkowa.

Odpalamy wehikuł czasu i z 2002 lecimy nieco ku współczesności. Mija dziesięć lat, mamy 2012. Lądujemy na Płw.Arabskim aby doświadczyć... MERS. To locales - bliskowschodni zespół niewydolności oddechowej. MERS-Cov i już wiemy, że sprawcą jest koronawirus. Rozprzestrzenia się też drogą kropelkową.

No i nasz wracamy do rzeczywistości, nasz najmłodszy ale najbardziej zjadliwy z tej trójki SARS-Cov 2.

Wszystkie trzy charakteryzują się takimi samymi objawami tj.:

-bóle głowy,

-podwyższona temperatura,

-kaszel,

-duszność,

bóle mięśni i stawów.

Wiemy, że wirusy (i nie tylko oczywiście) mutują. A mutacje mogą mieć charakter naturalny i sztuczny. Czy ktoś zauważył gdzie miał swój debiut SARS-Cov? Jeśli wskazałeś na Chiny to nie masz skośnych oczu.

Ktoś pamięta jeszcze, jak na początku epidemii w Wuhan padały podejrzenia, że coś się wymknęło z laboratoriów? Obecnie Chiny oskarżają USA o to samo. Było też coś o  niewiarygodnie szybkich odkryciach zespołu chińskich naukowców dotyczących budowy wirusa  (nie pamiętam szczegółów).

I tym oto sposobem dobrnęliśmy do pory Morfeusza."

To słodkie , gdy ignorancja pozwala zaliczyć różne wirusy do tej samej grupy z racji tego,że podobnie się przenoszą , mają podobne objawy et c. To tak , jakby uznać za "zmutowane " odmiany tego samego wirusa  ospę, ospę wietrzną , ospę krowiankę  czy ospę kocią 😄  Covid-19  należy do rodziny Coronaviridae   i poza wspólną cechą ,że jest tzw. wirusem RNA ( jak wiele innych) oraz podobną budową szkieletową ( jak wiele innych ) jakiekolwiek podobieństwo się kończy 😛  z MERS , SARS  czy inną cholerą . Wynalezienie szczepionki na którykolwiek z wymienionych w żaden sposób nie załatwi innych!  Ba przeczytajcie jeszcze raz wypisane objawy - każdy z nas miał już koronę 🤣
Nota bene , pierwszy raz zetknąłem się koronawirusem w 1992 r , gdy zachorował mi pies . Nie było szczepionki ( pojawiła się chyba rok później )  i ledwo go odratowałem . Srał dalej niż widział i przypominał Quasimodo , tak go szprycowałem podskórnie płynami. I nigdy nie ośmieliłbym się tej cholery wiązać  z Covid-19 tylko dlatego ,że należy do tej samej rodziny.

ps. Się mi przypomniał wspaniały wykład śp.prof. Gąsiora , który twierdził ,że na szczycie drabiny ewolucyjnej stoi nie człowiek a wirusy🤣

Edited by szutnik
  • Like 2

- No to w takim razie czy WHO, Światowa Organizacja Zdrowia, tutaj przespała? - zapytała prowadząca rozmowę.

- Przespała, tak - powiedział minister Szumowski

vs

"- Fakt, iż nie ogłaszamy dziś PHEIC (zagrożenia dla zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym), nie oznacza, że według WHO sytuacja nie jest poważna. Nic bardziej dalekiego od prawdy - podkreślał 23 stycznia szef WOH"