Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata
Sign in to follow this  
Tyr

korabkow i jego problemy natury psychicznej.

Recommended Posts

Bozia to już cię ciężko pokarała, bo  musisz pracować na tych których tak nienawidzisz

18 minut temu, Tyr napisał:

Bozia to już cię ciężko pokarała, bo  musisz pracować na tych których tak nienawidzisz

Teraz to inni na mnie pracują...

Nienawiść też mi jest obca, co najwyżej irytacja, bo nabrałem dystansu do tego co mnie otacza.

Panowie wbijcie sobie na luz to jest Forum Odkrywca a nie Opluwca . Jest tu was kilka osób stałych którzy  w każdym temacie poruszanym po pewnym czasie stosujecie "wycieczki" Balans, les05,Człowieksniegu,Tyr i inni czasami i także ja. Po prostu w niektórych przypadkach jak czytacie i widzicie że brak reakcji na sensowne dysputy to się nie ciągnie dalej dyskusji bo jak ktoś będzie uważał że jego mojsza jest najmojsza to żadne argumenty i tak do niego nie trafią a dalsze nerwowe dyskusje  kończą się na ujadaniu. Po co to - chcemy być lepsi od tych w sejmie .

• Like 1

Masz rację, ale czemu taki julekcezar podjudza śnieżnego by mnie zbanować;)))

A w sumie to o korabkowie wątek... Jak ktoś może mu pomóc - było by miło

5 godzin temu, bjar_1 napisał:

LOL
Przecież nikt by tutaj nie pozostał.

Zostaliby ludzie którzy mają coś ciekawego do powiedzenia, jak choćby Toyotomi, który jest w mojej prywatnej opinii jednym z najbardziej merytorycznych użytkowników. Jest takie jedno forum na którym również wizytuję, Arcus się nazywa i tam nikt nie kasztani, użytkowników mało, ale jak coś piszą to piszą z sensem.

To ostatnie, co piszę w tym wątku, nie mam zamiaru się przyłączać do tego procederu. Jak moderacja, na co mam nadzieję, kiedyś uzna, że należy zbędnych tu ludzi poczęstować najpierw warnami, a później blokadą to będę się niezmiernie cieszył. Powiedziałem co miałem do powiedzenia, dziękuję, do widzenia.

• Thanks 1

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information