Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata
Sign in to follow this  
Tyr

korabkow i jego problemy natury psychicznej.

Recommended Posts

Mam nadzieję korabkow, że twoje kompulsywne-maniakalne zachowania objawiają się tylko na forum a nie w realu, bo jeśli nie, to masz problem. Jeśli przerasta cię rzeczywistość to zamelduj się u odpowiedniego specjalisty, ponieważ obrażanie się na fakty jest symptomem kwalifikującym cię do tego.

Moderacji zaś podpowiadam, by miała jakiś wentyl bezpieczeństwa dla takich indywidualności by nie rzec indywiduów  jak w.w kolega forumowy... Może założyć mu osobne podforum tylko dla niego. Strata żadna dla pozostałych a jakie korzyści;) 

screencapture-forum-odkrywca-pl-profile-63626-Tyr-reputation-2020-02-13-09_11_25.png

Dziś znowu podobnie...

Edited by Tyr

A możesz wytłumaczyć czemu? Za poglądy? Czy za brak braku poczucia humoru?

Ta... No popatrz. Ja? Taka fala zrobiła dla foruma tyle, że zidentyfikowała wiadro blaszane jako ręcznie kute. Cóż, zawsze możecie wprowadzić obostrzenia, że forum tylko dla lewaków i innym wstęp wzbroniony...  Mam nadzieję, że tak nie będzie...  

Edited by Tyr

" forum tylko dla lewaków "

To już sam widzisz, o czym piszę.

Mnie tam to lata, ale Tobie się wydaje, że po pierwsze kogoś obrazisz określając go lewakiem*, po drugie- rozumiem, że opozycji jesteś prawakiem, a po trzecie- w granicach m.in. Regulaminu, mogą na O. bywać lewacy, prawacy, ci ze środka i spod spodu. I Tobie wara do tego... chyba, że masz już w zanadrzu kolejne klony 🙂

* choć mogą znaleźć się urażeni takim określeniem...

14 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Za trollowanie, nieustanne zaczepki, takie tam różne zachowania aspołeczne...

Marcin musisz czy to twoje zdanie?

Yeti jesteś modem więc nie mogę dać Ci żadnej reakcji, ale uważam że oczyszczenie forum z wszelkiego rodzaju osób niemających na celu dyskusji o historii a wszelkiego rodzaju dyskusje polityczne i trolling to dobry pomysł. 

3 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

" forum tylko dla lewaków "

To już sam widzisz, o czym piszę.

Mnie tam to lata, ale Tobie się wydaje, że po pierwsze kogoś obrazisz określając go lewakiem*, po drugie- rozumiem, że opozycji jesteś prawakiem, a po trzecie- w granicach m.in. Regulaminu, mogą na O. bywać lewacy, prawacy, ci ze środka i spod spodu. I Tobie wara do tego... chyba, że masz już w zanadrzu kolejne klony 🙂

* choć mogą znaleźć się urażeni takim określeniem...

Marcin. Zazwyczaj nikogo kto mnie nie obraził nie obrażam. Jak byś się tak przejmował stosowanymi tu określeniami wobec prawej strony, musiał byś wyciapnąć z foruma kilku do kilkunastu forumowiczów o poglądach zbliżonych do opozycji. Twoja sprawa, czy tylko poglądy, czy jeszcze honor...

Marcin, nie wnerwiaj  mnie. Chyba widzisz, że , fala, i kilku podobnych z tym forum nie ma nic wspólnego. Kilku nawet pod proroka za wypowiedzi podpadli...

Edited by Tyr

Człowieku

Wystarczy, że usłyszysz odpowiedzi nie takie jakich się spodziewałeś i już autor ich jest dla ciebie trollem. 

Tyr, może najpierw uderz się we własne piersi a dopiero później w cudze. Bo ile razy wyjeżdżałeś mi tu na forum od komuchów, lewaków i ludzi Putina, gdy tylko brakło ci argumentów? Chociaż niekoronowanym królem wycieczek osobistych tu na forum jest niejaki les. Tyle, że mi to lotto bo traktuję to dość rozrywkowo.

40 minut temu, Julekcezar napisał:

oczyszczenie forum z wszelkiego rodzaju osób niemających na celu dyskusji o historii a wszelkiego rodzaju dyskusje polityczne i trolling to dobry pomysł. 

LOL
Przecież nikt by tutaj nie pozostał.

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

3 minuty temu, balans napisał:

niekoronowanym królem

ja niekoronowanym?

4 minuty temu, balans napisał:

Chociaż niekoronowanym królem wycieczek osobistych tu na forum jest niejaki les

jak to niekoronowanym?

Balans...Tyle samo co ty mi od prawaków, katoli, "prawdziwych  patriotów", zwyzywałeś mnie od "panów" a nawet od wójtów i plebanów;) 

13 minut temu, bjar_1 napisał:

LOL
Przecież nikt by tutaj nie pozostał.

Ślizgacz wazelinowy ten julek

• Thanks 1

i julekcezar z metodą konserwacji w postaci tarcia o jeansy;)

• Haha 1

43 minuty temu, Tyr napisał:

Balans...Tyle samo co ty mi od prawaków, katoli, "prawdziwych  patriotów", zwyzywałeś mnie od "panów" a nawet od wójtów i plebanów;) 

Ja ciebie od "prawdziwych patriotów"? Bozia by mnie ciężko pokarała, bo co może mieć wspólnego góral z Góry Synaj z polskim patriotyzmem? Nie licząc oczywiście S.447...

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information