Skocz do zawartości
  • 0

Bagnet mauser oryginalność okładek


Julekcezar

Pytanie

Witam, sprawiłem sobie taki bagnet, interesuje mnie, czy okładki były coś kombinowane i ew. reszta, choć mi tylko okładki coś śmierdzą. Od razu mówię że nie da się ich łatwo odkręcić i że to nie ja zniszczyłem śruby. Jeśli ktoś wie, jaki to producent crs to będę wdzięczny. 

IMG_20200126_235151.jpg

IMG_20200126_235156.jpg

IMG_20200126_235145.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, bert.F napisał:

Witam, producent  Paul Weyersberg ,okładki ok czy od tego konkretnego  bagnetu? , żeby się przekonać. zdemontuj okładziny , porównaj "MPAD" i numery montażowe z okładzin i rękojeści

Dzięki za pomoc. Po czym można stwierdzić czy okładki są z epoki, a nie jakieś repliki z allezło? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okładziny w twoim bagnecie wyglądają na dobre .Po czym stwierdzić " czy okładki są z epoki", po pierwsze  ,trzeba wiedzieć jaki rodzaj okładzin stosował dany producent  w określonym przedziale czasowym, po drugie tak jak pisałem, "MPAD", numery montażowe, kod WaA  i podstawowa  rzecz stary bakelit  to stary, po prostu to widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są nowe okładki z allezło. Tu możesz być spokojny. Pewnie od tego egzemplarza. Możliwe, że nie były odkręcane, a ślady na śrubach to tylko próba odkręcenia.  Też mam crs, ale z 44 i wciąż bakelit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie