Jump to content

Moderowanie wątku przez jego właściciela

Recommended Posts

7 minut temu, vis1939 napisał:

Wiadomo czym się kończy w szkole, jak gówniarze dorwą się do dziennika.Nie przejdzie.

A lustro nie pękło? Bo nawet z dzisiaj mogę Ci pokazać przykład "inteligentnej" moderacji (jaki antonim do gówniarstwa?) - pryków -  może być na okoliczność tego tematu?

• 1 year later...
W dniu 13.10.2019 o 19:38, Barbapapa napisał:

Bo nawet z dzisiaj mogę Ci pokazać przykład "inteligentnej" moderacji (jaki antonim do gówniarstwa?) - pryków -  może być na okoliczność tego tematu?

Jak najbardziej może być, choćby na okoliczność dzisiejszej  " dzialalności" moderatora tego wątku, w jego wątku " Gołąbki nie pokoju"... "Dzialalność" rozpoczął tam od 591 postów, zakończyl 591 postami. W  międzyczasie odezwał  się 9 razy, A więc w  tym czasie 9- krotnie wykazał się swoją " aktywnością" tzn. usunął 9 zdjęć  i wstawił je ponownie. To jest przykład " inteligentnej" moderacji, pane  moderatore ?

Uprzedzam, że jeśli usuniesz ten wątek, to założę taki sam np cz.2 lub postscriptum, Ten  zapisałem, będzie wprowadzeniem 😉  

Edited by formoza58

Ale o co chodzi? Tu jest doskonała moderacja* wystarczy tylko być lewakiem i możesz nie znać historii, ani hobby, pisać bzdury, używać wulgaryzmów i obrażać innych. W przeciwnym wypadku zostajesz zawieszony za odpowiedź na zaczepki powyższych osobników.

* wiadomo o kogo kaman...

Edited by Tyr
  • 4 weeks later...
W dniu 20.12.2020 o 03:15, Tyr napisał:

pisać bzdury, używać wulgaryzmów i obrażać innych

W dniu 20.12.2020 o 03:15, Tyr napisał:

* wiadomo o kogo kaman...

Miałem dziesięć lat , gdy usłyszał o nim świat ...........