Skocz do zawartości

Może rybkę z Wisły? :)


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

Ale..... Pytanie było inne...... 

A ty jak zwykle w jakimś bliżej nie określonym kierunku podążać zaczynasz. 

Tak że jeszcze raz jakie były lata,, u władzy,, platformy z przydawkami. 

Możesz nawet użyc wiki wiem że umiesz bo się nią kilka razy podpierałeś jako źródłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tyr napisał:

Ja po prostu czekam, aż taki spec i intelekt jak ty, mnie oświecił bo nie wiem;)

Widzisz i taka jest właśnie różnica między nami że ja nie wiem wszystkiego ale staram się dowiedzieć/zrozumieć i wyrobić sobie zdanie na dany temat a ty jesteś tak spolaryzowany/zafiksowany w swoim światopoglądzie że wpływa to na ogląd KAŻDEJ sprawy. 

PO objęła władze w 2007 r. rok później na świecie wydarzyło się coś dużo gorszego niż to powyższe i nie dotyczyło to,, w tedy,, naszej sadzawki. 

To drugie pytanie do ciebie co to było? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin zapali, popije herbaty, a później w ramach tych wszystkich afer poda nam wyroki sądów, które przez ostatnie 4 lata zapadły. Żeby Mu łatwiej było:

- nie musi opierać się na teczkach, którymi funkcjonariusze przewodniej partii narodu z mównicy sejmowej wymachiwali

- nie musi podać wyroków, które zapadły po wyczerpaniu przez oskarżonych całej ścieżki odwołowaczej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeti poczekaj moje pytania były prostsze i szybciej zadane tak że jest szansa że Tyr odpowie a jak go będziesz stresował to się zamknie w sobie i będzie problem. 

Po za tym jest świeżo po wiadomościach w TVP i ma dobry humor tak że jest szansa mała ale jest że odpowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ew modernizacja, przeróbka.. 

Mam wrażenie, że cały pzpr zleciał się na forum;) Ale szacun. Takiej jedności jednostek, to nie widziałem;)

https://wpolityce.pl/polityka/389315-dluga-lista-ciezkich-grzechow-platformy-o-czym-chca-zapomniec-aferzysci-jak-demontowano-panstwo-male-podsumowanie-wielkich-afer-po-psl

A to dla Ciebie  Marcin

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erih pewnie że są potrzebne i innej opcji dla takowych brak. 

A dla czego ich nie ma to też proste bo nikt ich nie kupił. 

Teraz czyja odpowiedzialność? 

No i tu zaczynają się schody. 

Ja zadałem Tyrowi dwa proste pytania pierwsze w jakich latach u władzy była PO i spółka drugie co zbiegło się w czasie z tym okresem. 

Dobrze wiemy że w latach kryzysu w jakich przyszło działać PO wydatki na wojsko Nie były by popularne i spotkały by się ze sprzeciwem społecznym. 

Problem na dziś to trwonienie pieniędzy na coś takiego jak WOT i NSR a nie inwestowanie w to co jest naprawdę potrzebne, a że potrzebne jest prawie wszystko to inna sprawa.

Tyr jak ci tu źle to pewnie masz inne fora dyskusyjne gdzie twoja wiedza będzie porządna i nie krytykowana. 

Edytowane przez toska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, toska napisał:

Tyr jak ci tu źle to pewnie masz inne fora dyskusyjne gdzie twoja wiedza będzie porządna i nie krytykowana

Wyrobiłeś się jak guma w majtach. Zacznij choć pisać po polsku, bo trudno się czyta twój bełkot. Przyjmij zasadę, że jak nie wiesz, to nie zabieraj głosu. Pewnie w innych działach niż towarzyskie i polityczne się nie udzielasz, więc nie wiesz co jest motywem przewodnim forum. Wytłumaczę. To historia i pasja a ty, jak widać, ani z jednym ani z drugim nie masz nic wspólnego.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów zdenerwowany jezdeś. 

Gumeczka to ci strzeli jak dalej się będziesz spinał. Na dwa pytania które ci zadałem.... oba położyłeś zresztą jak kilka innych. To że cię denerwuje

... 

Dnia mi to nie robi ale lekką przyjemność odczuwam. 

Masz na forum tyle stażu co orężada gwarancji,a trzasksz dziobem jak byś co najmniej to forum założył. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuj koledze, tam się nada. Ew. na Onet. I powiedz mu by o staż się nie martwił, bo dłużej od niego...  I jeśli tak długo jest, to chyba po polsku pisać powinien!

Edytowane przez Tyr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tyr napisał:

Zaproponuj koledze, tam się nada. Ew. na Onet. I powiedz mu by o staż się nie martwił, bo dłużej od niego...  I jeśli tak długo jest, to chyba po polsku pisać powinien!

Wiesz Tyr dotarła w końcu do mnie oczywista oczywistość że w życi byłeś g widziałeś i tylko oczytany jesteś z książek które ktoś kiedyś dał i jeszcze powiedział jak masz rozumieć to co tam jest napisane. 

Jesteś małym człowiekiem z wielkim ego..... 

Było kilku takich. 

Z mojej strony to wszystko jak chcesz produkuj się dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie