Skocz do zawartości

Broń samodziałowa na naboje p-lot.


abcd

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, woytas napisał:

Bardzo mnie śmieszy wstydliwość ruskich bandziorów z noworosji zasłaniających twarz wszelkiej maści kominiarkami.

Czy również śmieszą Cię bandziory z runami SS Galizien na rękawach i czy równie śmieszny jest dla Ciebie państwowy kult Bandery i UPA na Ukrainie? Wołyń 1943, za który nie przeprosili do dziś, też Cię śmieszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balans nie manipuluj moimi wypowiedziami. Bardzo Cię o to proszę. Na temat Ukrainy i Ukraińców mam swoje wyrobione zdanie. Prywatne.

Bardziej jednak od nich nie lubię ruskiego złodziejstwa i wszelkiego rodzaju kłamstw prezentowanych przez ten kraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bandziorami nazwałem rosyjskich sołdatów, którzy w tchórzliwy sposób, ukrywając swoją przynależność państwową, napadli na niepodległą Ukrainę. Ukrainę, która podpisała umowy z rosją - a ta druga wytarła sobie nimi tyłek. Po raz kolejny zresztą. Anektując Krym i atakując wschodnie tereny Ukrainy. Nadal dostarcza zaopatrzenie dla bandytów rangi Giwiego i Motoroli (Ci już na szczęście gryzą ziemię), ukrywa sprawców zestrzelenia samolotu pasażerskiego, porwała ukraińskich marynarzy i nielegalnie przetrzymuje ich w więzieniu.

To tylko szczyt góry lodowej.

Pytanie który kraj zostanie napadnięty przed ruskimi wyborami. Gruzja po raz kolejny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domniemywam Woytas, że w 45 jakiś sowiecki sołdat zajumał Ci rower albo zegarek i masz uraz do dzisiaj. Bo bardzo emocjonalnie powtarzasz kłamstwa i półprawdy kreowane przez SBU.

Aha i jeszcze jedno - to nie Rosja napadła na Gruzję, ale Gruzja na Osetię, co nawet potwierdziła niezależna komisja z UE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Osetia to czyj wynalazek i komu zostały zabrane gruzińskie ziemie? Pomyślmy.. Już wiem - rosja wsparła rewolucyjnym czynem powstanie Osetii Południowej. A Gruzja chciała odzyskać własne ziemie. Czyli Ukraina jest kolejnym takim samym przykładem (bo oczywiście data 17 września mówi Ci coś? )

To o czym piszę to nie są kłamstwa i półprawdy SBU - to rzeczywistość z którą nie potrafisz się pogodzić.

Lubię rosjan - ludzie tacy sami jak my. Nadmiar wódy powoduje jednak u nich powrót do tradycji kurica nie ptica... Kasa z gazu i takich wynalazków wali im w łeb i chcą zawojować zapadną jewropę. Wszystkie mercedesy świata będą stały pod ich chlewikami.

Z jednej strony to dobrze, że robią burdel na swoich granicach - jak ich będą połykać Chińczycy to wściekłe kundelki w postaci Ukrainy, czy też Gruzji poszarpią im mniej lub bardziej nogawki (oby bardziej) Będą mieli to samo co robili innym narodom.

Uraz do nich to miał mój tata - NKWD zamordowało mu ojca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, woytas napisał:

A Osetia to czyj wynalazek i komu zostały zabrane gruzińskie ziemie?

Zapytaj Osetyjczyków dlaczego nie chcą mieć nic wspólnego z Gruzją i dlaczego Stalin ich do tej Gruzji przyłączył. A później zapytaj czyj wynalazek to Kosowo i kto zabrał serbskie ziemie, aby stworzyć tam swoją gigantyczną bazę wojskową.

Następnie zapytaj dlaczego USA wydało 5 mld $ [p. Nuland się przyznała], aby obalić za pomocą zbrojnego puczu legalne władze na Ukrainie i wstawić tam swoje marionetki, które obiecały im Krym na ich wojskową bazę.

Następnie zapytaj sam siebie, dlaczego wspierasz neo-banderowców, którzy prawie oficjalnie głoszą pretensje do naszych 19 powiatów. Polska Ci niemiła?

P.S. Rosji można nie lubić, ale Rosja nie ma do nas żadnych pretensji terytorialnych, ani na szczęście nie ma też u nas rosyjskiej mniejszości narodowej. Rosja też nie ma najmniejszego powodu aby nas atakować, to my wraz z NATO pchamy się już na rzut beretem od Petersburga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, abcd napisał:

Wy nie macie większych problemów,zazdroszczę ?

Ja nie mam z tym żadnych problemów, ale Woytas wyraźnie jakieś emocjonalne problemy z tym ma. Może zapisał się do WOT i chce zostać "wyklętym"?

P.S. Na pewno USA jest krajem defensywnym - vide Jugosławia, Afganistan, Irak , Jemen, Libia, Syria, a ostatnio Iran i Wenezuela w planach...                                      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, balans napisał:

Oświeć mnie Mistrzu.

"w 45 jakiś sowiecki sołdat zajumał Ci rower albo zegarek "

To akurat o moim Ojcu - zajumać 6 latkowi rower
zapewne bardzo, bardzo bohaterski czyn.
Coś jak zniszczyć niemiecki bunkier ?
Ale dzieciaka nie skasowali czyli chyba muszę podziękować ?
Raczej nie mógłbym tak swobodnie dyskutować na forum ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, miroslav napisał:

"w 45 jakiś sowiecki sołdat zajumał Ci rower albo zegarek "

To akurat o moim Ojcu - zajumać 6 latkowi rower
zapewne bardzo, bardzo bohaterski czyn.
Coś jak zniszczyć niemiecki bunkier ?
Ale dzieciaka nie skasowali czyli chyba muszę podziękować ?
Raczej nie mógłbym tak swobodnie dyskutować na forum ?

 

To i tak Twój tata miał szczęście, bo gdyby Niemcy wygrali wojnę, to nie miałbyś okazji wypowiadać się tu na forum, acz w tym kraju pewnie 70 lat wcześniej byłyby autostrady...

A mój tata z VIS-a rozwalił jednego Ruska, ale chyba miał później trochę wyrzuty sumienia?

P.S. A Mistrzu zwany "Człowiekiem Śniegu" dalej milczy, a chciał mnie koniecznie wysłać do szkoły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na posterunku ? miło mi .
Niestety nie znam żadnego Polaka o tak "niszowych"  poglądach ?
Więc egzotyka Twoich wypowiedzi w sposób naturalny
budzi moje zainteresowanie . Staram się by moje wpisy
były wyważone . Jeśli poprosisz wrzucę wszystko
co w temacie przekazał Ojciec . Niestety ze względu na kulturę i obyczaje
będzie to raczej tekst dla osób dorosłych .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, miroslav napisał:

Zawsze na posterunku ? miło mi .
Niestety nie znam żadnego Polaka o tak "niszowych"  poglądach ?
Więc egzotyka Twoich wypowiedzi w sposób naturalny
budzi moje zainteresowanie . Staram się by moje wpisy
były wyważone . Jeśli poprosisz wrzucę wszystko
co w temacie przekazał Ojciec . Niestety ze względu na kulturę i obyczaje
będzie to raczej tekst dla osób dorosłych .

 

Do mnie pijesz młodzieńcze? Na zdjęciu mój ojciec pierwszy z lewej - sierpień 1944 [w publikacjach na temat Batalionu "Skała" AK można znaleźć więcej zdjęć mojego ojca].

Swoją drogą zaciekawiło mnie, jaki rower mogli Ruscy skonfiskować 6-latkowi? Chyba taki 3-rój kołowy...

photo77.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę ? jak w czasie pokolenia zmieniają poglądy i język .
Pod ramę  vielocypieda Vy Drug  nie ujeżdżali ?Nadal nie prosisz o pełny tekst wspomnień ...
A miałem nadzieję że pozwolisz cobym temat nieco przyozdobił drastycznymi wspomnieniami świadka .Fotek nie wrzucę- moi w KL i we wrześniu nie mieli aparatów fotograficznych . A te co były sfajczyły się razem z chałupą .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, miroslav napisał:

Proszę ? jak w czasie pokolenia zmieniają poglądy i język .
Pod ramę  vielocypieda Vy Drug  nie ujeżdżali ?Nadal nie prosisz o pełny tekst wspomnień ...
A miałem nadzieję że pozwolisz cobym temat nieco przyozdobił drastycznymi wspomnieniami świadka .Fotek nie wrzucę- moi w KL i we wrześniu nie mieli aparatów fotograficznych . A te co były sfajczyły się razem z chałupą .

 

Z mojej rodziny też ktoś trafił do KL, ale wysłali go tam Niemcy, a nie Ruscy.

6-latek ujeżdżający ciężki rower "pod ramę" musiał być wyjątkowo nad wiek fizycznie rozwinięty, że sobie z tym poradził...

Należę do pierwszego powojennego pokolenia i wspomnień o wojnie i to dość świeżych jeszcze, nasłuchałem się do bólu. Wspomnienia 6-latka średnio więc mnie interesują, ale zawsze możesz wybrać odpowiedni dział i je zapodać. Tak z ciekawości się z nimi zapoznam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż wypada wyjaśnić Koledze dlaczego ograbienie szczeniaka uczącego się jeździć jest złem :)
Podział między Człowiekiem a bydlakiem bynajmniej nie wynika z narodowości .
Będąc uzbrojony i umundurowanym przedstawicielem państwa
nadal mamy możliwość wyboru .
Styczeń 45 rok . Śnieg i mrozy .Ofensywa . Palą się okoliczne wsie .
Mój Dziadek wywiózł Rodzinę wozem do lasu . Tam natrafił na grupę
niemieckich żołnierzy z rozbitego oddziału .Chcieli zabrać wóz i konia
ale zobaczyli w pierzynach dzieciaki w tym moją Mamę .
Wybór - ich życie czy dzieci . Poszli przez śnieg na piechotę .
Oczywiście pomimo wielu krzywd i ciężkich doświadczeń moich bliskich
po latach nadal mam nadzieję że wrócili do swoich Rodzin .
Zresztą to wszystko detale, prawdziwym złem jest propaganda
szczująca ludzi do czasu aż rzucą się do gardeł i zaczną zabijać .
Ma nadzieję że i takim Stwórca znajdzie jakiś czyściec .
Najcięższy grzech biorą na siebie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie