Jump to content
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami II...

Recommended Posts

Skoro na razie w Niemczech nie można stawiać pomników Hitlerowi to postawiono Leninowi, w końcu to ta sama lewacka rodzina, ta sama ideologia i podobne sukcesy w budowie nowego ładu i nowego społeczeństwa.

lenin.jpeg

7 minut temu, les05 napisał:

Skoro na razie w Niemczech nie można stawiać pomników Hitlerowi to postawiono Leninowi, w końcu to ta sama lewacka rodzina, ta sama ideologia i podobne sukcesy w budowie nowego ładu i nowego społeczeństwa.

To nie ta sama "lewacka rodzina", bo Hitler był popierany przez wielki kapitał, kler i Watykan, jako ratunek przed komunizmem. Watykan nawet po wojnie ratował hitlerowskich zbrodniarzy, wysyłając ich do Ameryki Południowej.

41 minut temu, balans napisał:

To nie ta sama "lewacka rodzina", bo Hitler był popierany przez wielki kapitał, kler i Watykan, jako ratunek przed komunizmem. Watykan nawet po wojnie ratował hitlerowskich zbrodniarzy, wysyłając ich do Ameryki Południowej.

Nie zaprzeczaj oczywistym faktom, to że był popierany przez ówczesną finansjerę nie oznacza, że nie miał lewicowych poglądów. Dziś również różne lewackie ruchy w rodzaju antify, lgbt cieszą się wsparciem finansjery i kapitału. O dowody nie trudno.

2 godziny temu, les05 napisał:

Nie zaprzeczaj oczywistym faktom, to że był popierany przez ówczesną finansjerę nie oznacza, że nie miał lewicowych poglądów. Dziś również różne lewackie ruchy w rodzaju antify, lgbt cieszą się wsparciem finansjery i kapitału. O dowody nie trudno.

To jak nazwać Watykan, którym rządzą niepodzielnie "Lawendowi"?

"Dziś również różne lewackie ruchy w rodzaju antify, lgbt cieszą się wsparciem finansjery i kapitału. O dowody nie trudno. "

Zapewne odznaczony Verdienstorden vom Deutschen Adler się w grobie przewraca 🙂

Ale był pacyfistą i bronił Polski.

Tyr

"Ale był pacyfistą i bronił Polski. "

Bronił Polski? Nie wiem- wiem, że był zadowolony z robotników polskiego pochodzenia, ale to trochę nijak ma się do bronienia Polski.

I masonem, co kategorycznie jest nie do przyjęcia, przecież.

Godzinę temu, bjar_1 napisał:

Yeti - a ten z foto co znów odstawił?

Doktur Jaki wmawia ze przestępczości pospolitej w RP już nie ma.To tak jakby wypierał się ze zna kogokolwiek z PiS.

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

Tyr

"Ale był pacyfistą i bronił Polski. "

Bronił Polski? Nie wiem- wiem, że był zadowolony z robotników polskiego pochodzenia, ale to trochę nijak ma się do bronienia Polski.

I masonem, co kategorycznie jest nie do przyjęcia, przecież.

Poszukaj Henry Ford - Środowiska żydowskie przeciw odrodzonej Polsce.

Bo grossy i grabowskie już wtedy byli aktywni w USA

W sumie to nie wiem po co Trzaskowski startuje na prezydenta Polski. Przecież w Niemczech jest już prezydent;)  

5 godzin temu, balans napisał:

To jak nazwać Watykan, którym rządzą niepodzielnie "Lawendowi"?

Po co te uniki i zmiana tematu?

2 godziny temu, Tyr napisał:

W sumie to nie wiem po co Trzaskowski startuje na prezydenta Polski. Przecież w Niemczech jest już prezydent;)  

I tu pytanie.... 

To właściwym jest że prezydentem takiego kraju jak nasz jest popychadło jakiegoś szeregowego posła? 

Popychadło to będzie jak wygra, nie daj Boże, Trzaskowski...Brukselskie

Teraz, fala napisał:

Henry Ford - Środowiska żydowskie przeciw odrodzonej Polsce.

Autorytet sobie znalazłeś godny swoich poglądów, ciekawe kiedy i jego pomniki polecą...

Tyruś przybastuj . Nie wystarczy już telewizja "publiczna" ? ( to chyba od domu publicznego? ) 

Szymon się chyba cieszy , że jemu też w majtki nie zaglądają 😄 

595831316151554241424578_15928347732C70ioVIxPcVrPwjpJTtmP.jpg

4 godziny temu, Tyr napisał:

Śmieszy mnie bardzo panika w jaką wpadliście po wyborze Trzaskowskiego na kandydata KO. Najpierw był wściekły atak na LGBT, który miał go pogrążyć, ale Żorżeta pogroziła i podkuliliście ogon. No to zaczęło się straszenie Niemcami i Brukselą, przemilczając to, że gdyby nie fundusze spójności z Brukseli, otwarcie tamtejszego rynku pracy dla Polaków, zachodnie montownie u nas i bezcłowy rynek zbytu dla naszych eksporterów, to dziś bylibyśmy na poziomie Ukrainy, a i to w najlepszym przypadku. A przy tym wszystkim na każdym kroku robicie laskę [słowa ministra] Wielkiemu Wujowi i dla ratowania jego gospodarki pompujecie za ocean miliardy dolarów, aby tylko zostać poklepanym po plecach i zrobić sobie fotkę z Trumpem. A do tego mając gęby pełne frazesów o niepodległości, ściągacie do Polski bardzo kosztowne dla nas wojska okupacyjne, które zapewne będą pilnowały realizacji S.447 i jeszcze nawołujecie do wojny z Rosją i Niemcami jednocześnie. Niezły odlot...

Posted (edited)
6 godzin temu, balans napisał:

(...) ściągacie do Polski bardzo kosztowne dla nas wojska okupacyjne, które zapewne będą pilnowały realizacji S.447 i jeszcze nawołujecie do wojny z Rosją i Niemcami jednocześnie.

Oburzyłem sie trochę na tą wojnę z Rosją co Macierewicz miał ja zacząć już 7 lat temu ale przyznają że masz sporo racji. Każda analiza związana z przyszłą potencjalną wojną, każdy zakup nowego uzbrojenia i każda modernizacja zakłada agresję jednego państwa. Nie Chin, USA czy Niemiec...

Ps. Tak przez analogię: ściąganie żołnierzy NATO do Polski to taka "okupacja" jak "wyzwolenie" w 1945 🙂

Edited by takafura

Balans z muszę przyznać, że ciebie nastajaszcij politruk ale śmieszy mnie, że cały czas sobie przeczysz… Uciskany korpoludek agitujący za liberałami a przeciw najbardziej socjalnej partii. Antyglobalista i semitosceptyk popierający międzynarodowy kapitał unijny który dąży do likwidacji państw narodowych na rzecz platformizmu społecznego poprzez inżynierię społeczną. Niby opozycjonista w prl a co chwila przebija przez twoje wpisy komuno wróć… Niby Polak a tęsknoty za ruskimi rządami lub przynajmniej strefie wpływów. Niby Polak a cały czas zmyślasz jakieś „fakty”, które jedynie stawiają w złym świetle Polskę. Niby Polak a cały czas używasz obraźliwych określeń na Polskę. Jedyne w czym sobie nie przeczysz to zajadła nienawiść do USA wręcz wprostproporcjonalna do miłości do cccp. Myślisz, że starsi górale w cccp mają jakieś inne plany niż ci w z USA?

Z tymi funduszami to per saldo d.py nie urywa... I zrozum wreszcie, że zapóźnienia cywilizacyjne jakie zafundowali nam twoi ulubieńcy- ruski z naszymi kolaborantami w prl-u nie da się nadrobić w jedno pokolenie. 

szutnik- to co mam fakenews-ownie czytać i oglądać- gazetę wyborczą i tvn?

Tyr

"Z tymi funduszami to per saldo d.py nie urywa"

Podałem specjalnie dla Twojej matematyki-inaczej, że jest to 107 MILIARDÓW euro. Znaczy się mało?

"Jedyne w czym sobie nie przeczysz to zajadła nienawiść do USA wręcz wprostproporcjonalna do miłości do cccp."

Odwracając sytuację- jak się czujesz, wraz z kilkoma podobnymi, gdy popierasz USA, gdzie lobby żydowskie* decyduje kto i co w naszej socjalistycznej Ojczyźnie?

* którego przetrawić nie możesz...

Rozliczając z tym przewagę importu nad eksportem i zwolnienia podatkowa dla firm unijnych nadal twierdzę, że nie urywa. 

Co do starszych górali to i owszem. Jednak, chyba największe zgrzyty i napięcia z nimi, skądkolwiek by nie byli, są za tej ekipy...

Konkurs trwa i konkurencja jest niesamowicie mocna...

"„Należy się cieszyć, że gdy świat wychodzi z pandemii, prezydent USA szuka wsparcia i rady u prezydenta Polski” – powiedział dziś były szef resortu spraw zagranicznych Witold Waszczykowski."

https://www.fronda.pl/a/witold-waszczykowski-prezydent-usa-szuka-wsparcia-i-rady-u-prezydenta-polski,146187.html

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information