Jump to content

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tyr napisał:

Za Trzaskowskim, murem stoją globaliści, starsi górale i wszystkie odmienne opcje seksualne;)

PAD ma podobno lecieć w przyszłym tygodniu do USA, czyli do jaskini globalistów, starszych górali i ... odmiennych opcji seksualnych.

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No. I jak byście nie wiedzieli o co biega, to już macie wytłumaczenie.

Napisałem językiem prostym i zrozumiałym dla większości ludzi z jako takim wykształceniem. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem tego przekazu, to poproś dzieci oni ci wytłumaczą. I nie pal, bo licho wi

Na czerwono zaznaczyłem wybudowane obwodnice z piątki Kaczyńskiego. Aby lepiej było widać z podziałem na województwa. Mapka zawiera również wszystkie nowe mosty (na niebiesko), wybudowane za czasu P

Posted Images

4 godziny temu, Tyr napisał:

Za Trzaskowskim, murem stoją globaliści, starsi górale i wszystkie odmienne opcje seksualne;)

Zapomniałeś o o tych co mają w d...pie  prezesa, długopisa ich wszystkich przydupasów,i  i wszystkie plusy jakimi lud ciemny obdarowują.Ludzi którzy nie wyciągają ręki po cudze a z życiem biorą się za bary , żyją po swojemu, za swoje a nie tak jak im PiS zagra.

Godzinę temu, les05 napisał:

Ano leci, dowiedzieć się jak ma wygrać wybory lub doradzić jak wygrać wybory.

Niech się zielonymi kartami wymienią, obaj być może będą ich bardzo potrzebowali.

Godzinę temu, les05 napisał:

Ano leci, dowiedzieć się jak ma wygrać wybory lub doradzić jak wygrać wybory.

Nie.... leci się zapytać czy w razie przegranej o azyl może wystąpić.... 

9 godzin temu, fala napisał:

Zapomniałeś o o tych co mają w d...pie  prezesa, długopisa ich wszystkich przydupasów,i  i wszystkie plusy jakimi lud ciemny obdarowują.Ludzi którzy nie wyciągają ręki po cudze a z życiem biorą się za bary , żyją po swojemu, za swoje a nie tak jak im PiS zagra.

O właśnie dobrze, że mi przypomniałeś! Jeszcze esbecy, resortowe dzieci i sieroty po komunizmie, jeszcze media polskojęzyczne, niektórzy komedianci i różnej maści autorytety wyprodukowane w polskojęzycznych. Ci faktycznie po zmianie musieli się z życiem za bary wsiąść bo się konfitury skończyły...

54 minuty temu, Tyr napisał:

O właśnie dobrze, że mi przypomniałeś! Jeszcze esbecy, resortowe dzieci i sieroty po komunizmie, jeszcze media polskojęzyczne, niektórzy komedianci i różnej maści autorytety wyprodukowane w polskojęzycznych. Ci faktycznie po zmianie musieli się z życiem za bary wsiąść bo się konfitury skończyły...

SB-cy, jeżeli jeszcze żyją, to są już dawno na emeryturze, a resortowych dzieci i nawet całych resortowych rodzin jest obecnie wszędzie, gdzie tylko są konfitury, jak grzybów po deszczu. Tylko resort i kierująca partia się zmieniła...

2 godziny temu, Tyr napisał:

I o te emerytury chodzi... 

Nie płakałem jak im zabierali, acz uważam, że prawo nie powinno działać wstecz. Ot, taka zasada jeszcze z czasów rzymskich.  Bo jak się kiedyś wahadło historii w drugą stronę wychyli...

4 godziny temu, Tyr napisał:

To cię zagonią z powrotem do roboty do 90 roku życia w korpo;)

Akurat nie tych miałem na myśli. A ci, których masz na myśli też już szybko wieku emerytalnego nie podniosą, bo się na tym grubo przejechali. I dobrze im tak, bo za arogancję płaci się wysoką cenę.

8 godzin temu, toska napisał:

Polska Fundacja Narodowa bierze się za gałąź przemysłu zbijania palet drewnianych przez niektórych nazywaną branżą meblarską.

O promocji kamieni do kiszenia kapusty jakoś cicho ......

Edited by fala

Jak dojdą liberały i komuchy do władzy to palety i kamienie do kapusty będą głównym towarem eksportowym. Bo po co nam przemysł i inwestycje jak w Niemczech już są. Jak mówią lepiej budować ścieżki rowerowe i parki niż fabryki...

22 minuty temu, Tyr napisał:

Jak dojdą liberały i komuchy do władzy to palety i kamienie do kapusty będą głównym towarem eksportowym. Bo po co nam przemysł i inwestycje jak w Niemczech już są. Jak mówią lepiej budować ścieżki rowerowe i parki niż fabryki...

Na czerwono zaznaczyłem wybudowane obwodnice z piątki Kaczyńskiego. Aby lepiej było widać z podziałem na województwa.
Mapka zawiera również wszystkie nowe mosty (na niebiesko), wybudowane za czasu PiS autostrady (na zielono), a na Bałtyku wszystkie nowe promy (kolor szary).

Mapa.jpg

• Like 1
  • Thanks 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information