Jump to content
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami II...

Recommended Posts

Ja bym się nie zmieścił na wysokoś- Ty po szerokości;)

• Sad 1

7 godzin temu, Tyr napisał:

szutnik, to, że o czymś nie wiesz to nie znaczy, że tego nie było... Patrząc po twojej  zerowej wiedzy w jakiejkolwiek dziedzinie tego forum to można by się spodziewać, że o 2WŚ też nie wiesz.

https://historia.org.pl/2015/07/08/bolszewicka-rewolucja-seksualna/

Na rosyjskich stronach znajdziesz więcej.

No to zapodaj jakiegoś historyka a nie histeryka. Może Ciebie rajcują jakieś Cenckiewicze czy inne Żaryny ( lub ich nieudolni naśladowcy ) ale to nie moja bajka. Może nie zauważyłeś sensu pewnych postulatów komunistów, tak ochoczo od wielu lat realizowanych w innych państwach europejskich , a może marzy Ci się chomąto na szyi ślubnej 😛 .

ps. Zawsze się zastanawiałem jakim cudem Żaryn mógł być uczniem Kersten?  Ale z drugiej strony PAD też padł daleko od Jagiellonki .

Posted (edited)

A co ma Libionka do kolektywizacji kobiet?

19 minut temu, szutnik napisał:

a może marzy Ci się chomąto na szyi ślubnej 😛 .

Jak się da podłączyć kosiarkę do trawy. Pewnie!

Edited by Tyr

7 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Szutnik- Libionka też od KK 🙂

Wiem.Lubiłem Panią Krystynę , mimo że zmusiła męża do zmiany zainteresowań 😞 

Nota bene , ciekawe czy ktoś wie pod jakim pseudo był znany ?

Teraz, Czlowieksniegu napisał:

Żaryn-Kersten-Libionka... misiu 🙂

Dodaj, że o Krystynę chodzi bo nie załapie 😄 

A dla mnie Stuhr-synalek zostanie autorytetem moralnym i krynicą wiedzy wszelakiej. ty też;)

39 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Żaryn-Kersten-Libionka... misiu 🙂

Szutnik- Mister Komfort...

To starsze 🙂 . My nazywaliśmy Go prof. Rywal lub Brutal 😄 Komfort strasznie waliła.

Ciekaw jestem czy już teraz, czy dadzą łaskawie czas do ustania pandemii?

Teoretyczna Unia rozdaje kasę, myślę że honor i pamięć przeklętych nie pozwoli tknąć judaszowych srebrników.

2 godziny temu, fala napisał:

Teoretyczna Unia rozdaje kasę(...)

Jestem pod wrażeniem głębokości Twoich przemyśleń. W tej Unii to sami Samarytanie i altruiści  sypiący kasę na prawo i lewo która w sumie nie wiadomo skąd się bierze. Nie pytam czemu 2 gospodarka Europy czyli Angole rezygnuje z tej darmowej kasy bo pewnie coś o srebrnikach czy ichnich wyklętych wymodzisz. Więc nie pytam i nie odpowiadaj. Dzięki. 

Jakbyś się interesował tym co się dzieje to byś wiedział,  informacje z Wiadomości to nie są informacje .

Już w kilku postach manipulowałeś  co Yety ostatnio ci wypomniał (chodziło o wyjazdy do Włoch), więc nie jesteś wiarygodny .Też nie musisz odpowiadać.

W dniu 2.04.2020 o 12:34, bjar_1 napisał:

Śmiech na sali. Teoretyczna Unia może sobie kazać... 😉

Wiesz jak to jest; jedni są za młodzi , inni za starzy ( skleroza ) . a jeszcze inni mają mentalność Kalego 😞 

https://www.academia.edu/21498161/Polscy_uchodźcy_w_obozach_przejściowych_na_Zachodzie_w_latach_osiemdziesiątych._Przykład_Austrii_Włoch_i_Szwecji 

Kiedyś ktoś nam pomagał, dzisiaj kuprem się na tego kogoś wypinamy... Ale o honorze to gadać potrafimy godzinami 😄 

Zabawne ,że ostatnio przypomniał o tym Iran , który się obruszył , że podłożyliśmy mu świnie ( państwo islamskie ), zapominając o pomocy dla 115 tyś. naszych. Skubańcy , jeszcze po prawie 80 latach pamiętają ...

• Haha 1

"....że podłożyliśmy mu świnie ( państwo islamskie ),...."

Z samego rańca mnie to ubawiło. Dobre, mocne  😃 👍

8 godzin temu, szutnik napisał:

Kiedyś ktoś nam pomagał, dzisiaj kuprem się na tego kogoś wypinamy... Ale o honorze to gadać potrafimy godzinami 😄 

Że niby nie przyjmujemy austriackich, włoskich i szwedzkich uchodźców? Gdzieś czytałem, że przyjmujemy i to coraz więcej, bo oni we własnych krajach zaczynają się bać...  

1 godzinę temu, Tyr napisał:

Że niby nie przyjmujemy austriackich, włoskich i szwedzkich uchodźców? Gdzieś czytałem, że przyjmujemy i to coraz więcej, bo oni we własnych krajach zaczynają się bać...  

Boszee , jakie to prymitywne... A Austriacy ( pewnie za Wiedeń) , Włosi ( za Lolka? ) ,  Szwedzi( w ramach rekompensaty za potop)  nam pomagali? A nie dlatego ,że istnieje coś takiego jak empatia ( wiem, pojęcie Ci nie znane 😞 ) Zabawne , że ( jak podejrzewam ) Irańczycy nawet nie wiedzieli ,że coś takiego jak Polska istnieje , ale gdy zobaczyli te stada głodnych obdartusów pomogli .

Posted (edited)

W ramach swojej bezprymitywności weź se kilku byczków do chałupy a nie namawiaj innych by to robili...

Jakie ty masz o sobie mniemanie egzaltowany megalomanie:)

Edited by Tyr

4 minuty temu, Tyr napisał:

W ramach swojej bezprymitywności weź se kilku byczków do chałupy a nie namawiaj innych by to robili...

Jakie ty masz o sobie mniemanie egzaltowany megalomanie:)

żenua