Jump to content
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami II...

Recommended Posts

6 godzin temu, Tyr napisał:

twoje słowa, czy nie? Miej choć odrobinę honoru. Rozwiązywanie problemu z odmiennie myślącymi, obcymi rasowo i religijnie, to już chyba ktoś wymyślił i to w sposób masowy ? 

Manipulant, nie wyjeżdżaj mi z honorem , bo pojęcie to jest Ci obce. Lepiej zapodaj jakiś Czarnych, muzułmanów , gejów czy innych genderów albo jak to jest żle w jakimś Iranie a tu dobrze. Że zacytuje Tuwima:

• Like 1

9 minut temu, bjar_1 napisał:

Od genderów i innych dewiantów to jest kolega na "L" 😄

Bjar, może już najwyższy czas wyjść z szafy, po co oszukiwać siebie i innych. 😄 Przecież to takie nowoczesne i jakże lewicowe!

• Sad 1

Tzw. taktyka odwracania kota ogonem. Ja nie piszę wszedzie o lgbt i innych, nie chodzę w różu i nie mam ksywy Les.

• Thanks 1
  • Haha 1

25 minut temu, bjar_1 napisał:

Od genderów i innych dewiantów to jest kolega na "L" 😄

A miesza mi się wszystko. Kiedyś trafiłem na jakiś wątek gdzie trzech takich gadało i nie mogłem ich rozróżnić 😄

• Like 1

15 minut temu, bjar_1 napisał:

No to teraz uwaga i zapamiętaj - ten różowy powyżej 😄

Zapamiętam 😄 Chociaż tam to był trójkącik* ale nie pamiętam trzeciego  😞 

* bez żaluzji 

• Haha 1

Godzinę temu, szutnik napisał:

Że zacytuje Tuwima:

Z tym całowaniem w d..pę to pojechałeś... Tu dzieci i nieletni zaglądają a ty takie anonse seksualne zapodajesz. Żeby czasem pod pedofilię nie podpięli...

• Sad 1

3 minuty temu, Tyr napisał:

Z tym całowaniem w d..pę to pojechałeś... Tu dzieci i nieletni zaglądają a ty takie anonse seksualne zapodajesz. Żeby czasem pod pedofilię nie podpięli...

Przez litość założę brak zrozumienia teksu a nie jakieś specyficzne upodobania .

• Thanks 1

29 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Marcin nie czytuje Tuwima.. Nie dość, że to Żyd był, to i o Stalinie pisał.

No i obmierzła lewica 😄. Ups. to chyba ten różowy na L ma tą fobię ...

• Like 1

Czytając ostatnie wpisy zacząłem się zastanawiać czy to forum zmieniło profil. Czy nadal jest dla poszukiwaczy, czy też miłośników kochających inaczej. Tfu... !

Nie wiem jakie oceny mieliście w szkole z fizyki, lub mechaniki, ale zapamiętajcie na przyszłość takie motto:

"Tłok musi pracować w cylindrze, a nie w rurze wydechowej  !!! ". I tego się trzymajcie.

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz?;) Takie czasy. Kwarantanna na wykopki, kwarantanna społeczna a jak wygra Biedroń to wprowadzi kwarantanne na baby;)

• Sad 1

2 godziny temu, Tyr napisał:

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz?;) Takie czasy. Kwarantanna na wykopki, kwarantanna społeczna a jak wygra Biedroń to wprowadzi kwarantanne na baby;)

Taaa, pomyśleć ,że kiedyś kato-prawica wmawiała ,że komuniści chcą żeby żony były wspólne 😄 Teraz kwarantanna na baby ... Zapodaj jeszcze ,że korona , to kara niebios za sodomię i porubstwo - będzie ciekawiej.

• Like 1
  • Thanks 1

Dodam tylko, że to wszystko wynika z idei fix lewicy - zmienić wszystko, nie ma znaczenia czy coś działa czy nie działa - wszystko musi być zmienione, ma być inaczej niż było. I nie ważne że będzie źle działało, usłużne autorytety potwierdzą, że jest znakomicie.

• Haha 1

54 minuty temu, les05 napisał:

Dodam tylko, że to wszystko wynika z idei fix lewicy - zmienić wszystko, nie ma znaczenia czy coś działa czy nie działa - wszystko musi być zmienione, ma być inaczej niż było. I nie ważne że będzie źle działało, usłużne autorytety potwierdzą, że jest znakomicie.

To identycznie co przez ostatnich pięć lat wyprawia prezes & company.

• Like 1

W sumie mnie nie bardzo, czy z prawej, czy z lewej... Jeśli już, to bardziej interesującym może być, dlaczego niektórym Użytkownikom Forum wszystko lub prawie wszystko się z seksem kojarzy. Nie wiem- jakieś traumy? Marzenia? Klapki na oczach?

Jeszcze, na szczęście, nie opatentowano aż tak dużych monitorów, żebyś się Ty zmieścił i dawał e-lekcje...
Dobrze też, że TVP przygotowując swoje, nie próbowało przy tej obsadzie i ichnej mizerii umysłowej, podobnych lekcji w-f zaproponować.