Jump to content

Recommended Posts

• Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No. I jak byście nie wiedzieli o co biega, to już macie wytłumaczenie.

Napisałem językiem prostym i zrozumiałym dla większości ludzi z jako takim wykształceniem. Jeśli masz problemy ze zrozumieniem tego przekazu, to poproś dzieci oni ci wytłumaczą. I nie pal, bo licho wi

Na czerwono zaznaczyłem wybudowane obwodnice z piątki Kaczyńskiego. Aby lepiej było widać z podziałem na województwa. Mapka zawiera również wszystkie nowe mosty (na niebiesko), wybudowane za czasu P

Posted Images

Dla idei to się skończyło w 89 roku. Wszystko co miało miejsce później, z Kościołem włącznie, to było już tylko dla kasy. Idee to są tylko dla "ciemnego ludu". Przykro mi to pisać, bo też kiedyś wierzyłem w ideały.

1 godzinę temu, Czlowieksniegu napisał:

W dowolnie wybranym momencie mogę się czy to zwykłej, czy krzyżowej poddać...

Gratuluje samopoczucia 😄 Miałem pięć zwykłych i szóstą krzyżową w czasach pierwszej Smuty i mimo że zakończyły się pomyślnie , to szczególnie przy krzyżówce nie było mi wesoło- ot, czasami człowiek ma więcej szczęścia niż rozumu.Do dzisiaj , na widok mordy Modzelewskiego mam myśli podpadające pod paragraf 😞 . Więc raczej odpukaj w niemalowane i nie wywołuj wilka...

49 minut temu, bjar_1 napisał:

A propos pisowskiego wycinania Puszczy Białowieskiej(...)

O tym co leśnicy robią w lasach gospodarczych w przypadku   wystąpienia zagrożeń   decydują procedury opisane w "Instrukcji Ochrony Lasu".

Ale jak Tobie łatwiej ogarnąć rzeczywistość dodając z przodu zawsze przymiotnik "pisowski" - można i tak. Bo Prezes, bo ciemnogród, itp.

Ps. Ten szanowany naukowiec optuje zdecydowanie za biernym przeczekaniem gradacji kornika - bo to proces naturalny.  A co z pożarami ?  Może źle robimy jako leśnicy że mamy w każdym nadleśnictwie własne auto gaśnicze, wieże z kamerami wykrywające dym, wynajęte samoloty parolowo-gaśnicze. Pożary to też naturalne procesy, prawda ?

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information