Jump to content
Sign in to follow this  
bjar_1

Co z figurami II...

Recommended Posts

Te fala... ale ty bystra jesteś, jak kontrolowany spust gówna w Wa-wie;) Nie dość, że nie rozumiesz co inni napisali, to jeszcze obraziłaś znaczną część społeczeństwa, tym kilku moderatorów i mnóstwo użytkowników tego forum. Brawo ty "intelekcie"!:)

3 godziny temu, Tyr napisał:

ale ty bystra jesteś, jak kontrolowany spust gówna w Wa-wie;)

Jakoś Ci nie przeszkadzało, gdy w czasach jak rządził Warszawą PiS, te gówna płynęły na full do Wisły, bo waadza zajmowała się "usługami dla ludzkości", a nie budową oczyszczalni ścieków.

Ale serio cieszy Cie to, że ten naród jest taki tępy i po pogonieniu jednych złodziei i kombinatorów z PO bije teraz czołem przed złodziejami i kombinatorami z PiS? Przecież to świadczy o tym, że ten nasz "naród wybrany" to stado debili. Za przysłowiowe pińcet. Podejrzewam, że gdyby Putin powiedział, że daje im 1500, to wybrali by go na króla Polski.

Edited by bjar_1

Tylko z tego tytułu cieszy, że nie ta skala co poprzednicy i mam zasadę, że "lubię" tych, których nie lubią Niemcy, Rosja, Izrael i UE...;)

A skąd wiesz jaka skala? 😉 A może tamci jednak nie kradli - ani jedna osoba nie została pociągnięta do odp. karnej. Wiadomo - my nie robimy wam, a wy nam. Jedna postkomunistyczna sitwa dogadana przy okrągłym stole.

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma... Afery poprzednich ekip można wygooglować i porównać skalę. A poza tym... Sądy sądami a sprawiedliwość musi być po naszej stronie;)

Spirit przecież łałtoryteta mediów pro-opozycyjnych nie pociągną, bo kto by się wypowiadał;)

uwaga, w Krakowie rozdają kamienice

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25228039,marian-banas-odpowiada-na-zarzuty-to-wielka-manipulacja.html#a=357&c=159&s=BoxNewsImg5

"...30 lat temu poznałem oficera AK, człowieka, który był samotny, z którym się zaprzyjaźniłem jeszcze w latach "Solidarności". Po wielu latach, w 2007 roku przekazał mi swoją starą rodzinną kamienicę, którą ja wyremontowałem..."

1 godzinę temu, Tyr napisał:

Tylko z tego tytułu cieszy, że nie ta skala co poprzednicy i mam zasadę, że "lubię" tych, których nie lubią Niemcy, Rosja, Izrael i UE...;)

A 447 lubisz? Pewnie tak, bo to kowboje wymyślili...

P.S. Wart Pac pałaca, a pałac Paca. To dlatego od bardzo dawna nie chodzę na wybory, bo kogo by nie wybrać, to i tak tym dziwnym krajem będzie rządziła mafia w białych kołnierzykach, lobbyści i zachodnie korporacje, a naiwni ludzie się cieszą, że maja na coś wpływ. Inna sprawa, że jedynie PiS po serii porażek doszedł do wniosku, że jak się chce dorwać do tortu, to należy sobie kupić tych, których wcześniej określał mianem "spieprzaj dziadu".

2 godziny temu, bodziu000000 napisał:

uwaga, w Krakowie rozdają kamienice

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,25228039,marian-banas-odpowiada-na-zarzuty-to-wielka-manipulacja.html#a=357&c=159&s=BoxNewsImg5

"...30 lat temu poznałem oficera AK, człowieka, który był samotny, z którym się zaprzyjaźniłem jeszcze w latach "Solidarności". Po wielu latach, w 2007 roku przekazał mi swoją starą rodzinną kamienicę, którą ja wyremontowałem..."

$.jpg

Coś jest w tym na rzeczy ;-]]] Bo na Podkarpaciu, w sieci burdeli kontrolowanych przez ukraińską SBU, nagrywano naszych klientów, w tym polityków i biznesmenów. Podobno wśród nagranych był wiceminister obrony narodowej, arcybiskup i bardzo ważny polityk z Podkarpacia. Co ciekawe, wygląda na to, że naszych służb, których jest tak z 5-razy więcej niż za komuny, to specjalnie nie interesowało...

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/afera-podkarpacka-ukrainskie-sluzby-chcialy-zwerbowac-gangsterow-ktorzy-mogli/10y70mh