Skocz do zawartości

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 6


bjar_1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Powtarzam z poprzedniego wątku, bo to jest news dzisiejszego dnia i jestem wielkim fanem bohaterki tej historii.

 

https://www.se.pl/wiadomosci/polska/zakonnica-i-jej-partner-okradali-ludzi-parze-grozi-do-10-lat-wiezienia-aa-xLpa-Zirk-3hcx.html

 

Pół bańki w komży i z dzwonkami piechotą nie chadza nawet po terenach kościelnych i zaradna zakonniczka przytuliła pińcet koła. Musiała bidulka nasłuchać się o 500+, a że jako duchowna nie miała na to szans, więc wzięła sprawy w swoje ręce i sama sobie zrobiła 500+ tylko w ciut innym rzędzie wielkości.

 

Ale nie lękajcie się owieczki i baranki. Walcie na tacę ile wlezie – następni duchowni i ich kochanki/kochankowie na pewno są w potrzebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"W Niepokalanowie przysięgę złożyło ponad 120 mężczyzn, stając się tym samym, członkami wspólnoty ,"Wojownicy Maryi". To armia na nasze czasy - modlitwą różańcem, a jak trzeba w obronie wiary i rodziny, i mieczem.

– Przyrzekam być wiernym Jezusowi, aż do oddania całego swojego życia Jemu jako mojemu Panu i Zbawicielowi przez ręce Maryi jako pierwszej Damie mojego serca. Przyrzekam walczyć ze swoim grzechem i z głównymi moimi wadami i stawać się nieustraszonym w walce z szatanem i wrogami Zbawienia - mówili".

 

 

62389779_2284502121801151_4296595354893156352_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mili chłopcy. Z tego, co się słyszy i czyta to nie brakuje im podobnych miłych chłopców noszących to, co poniżej, więc należy tylko obu grupom życzyć spotkania z mieczykami, a nakryty suknem stół z Nagrodami Darwina I Stopnia na pewno będzie czekał na zwycięzców.

1.thumb.jpg.78d7ec94b34c3b791f1aa7430efdaa8e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Czlowieksniegu napisał:

Mimo wszystko proszę o nieprzekraczanie pewnej umownej granicy...

Rzeczywistości nie da się niestety podrasować. Przecież nie ja jestem producentem tego, co pokazałem. Jedni to produkują - inni to noszą. Takie są fakty; taka jest rzeczywistość społeczna współczesnego świata. I nie ma od tego ucieczki. Mamy zamykać na to oczy? Jedne świry stoją w kościele z mieczami - drugie świry noszą to, co pokazałem i też od broni białej nie stronią.

Nagrody Darwina czekają na jednych i drugich. Bardzo im życzę spotkania na udeptanej ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Czlowieksniegu napisał:

Mimo wszystko proszę o nieprzekraczanie pewnej umownej granicy...

Zauważ, że nawet za hitleryzmu nie było czegoś takiego, co pokazał bjar_1.

To, co pokazał nasz kolega, to jest nic innego, jak artykuł 190 Kodeksu Karnego - groźby karalne. Panowie z mieczami oficjalnie, w miejscu publicznym złożyli ślubowanie, że wiarę będą krzewili mieczem.

Czyli miliony ateistów w Polsce odtąd nie mogą mieć pewności, czy nie będzie drugiej Rwandy w Polsce i czy ateiści nie podlegną eksterminacji. Przecież to się w głowie nie mieści. To już nie jest sekciarstwo, a i granice bojówkarstwa to już przekroczyło, bo to jest oficjalne - w majestacie Prawa Kanonicznego i Konkordatu, na kościelnej ziemi pod jurysdykcją Kościoła Katolickiego. Mieści Ci się to w głowie? Masz pojęcie, do czego w tym państwie jeszcze dojdzie za rok, dwa pięć?

Na szczęście osoby życia publicznego przyglądają się temu ślubowaniu w Niepokalanowie. Być może będzie to miało konsekwencje prawne i tylko w tym jest nadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać zresztą, na jakie komentarze „Wojownicy Maryi” sobie zasłużyli.

___________________________________________________________________________

Wojownicy Maryi z mieczami w dłoniach złożyli przysięgę w bazylice. Internauci nie mogą uwierzyć.

"To jest przerażające", "Szaleństwo" – komentują internauci pod nagraniem, które pojawiło się w sieci.

Innym trudno uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. "Nie wierzę", "To w Polsce? W XXI wieku?", "Z kim oni chcą walczyć?" – komentują. Niektórzy nie wiedzą, czy śmiać się, czy płakać. "Co to ma być? To jest kościół? Kto na to pozwala?" – ktoś pyta. Nie brak wpisów, że to drwina z Kościoła. "Od kiedy to Maryja i Jezus potrzebują wojowników z mieczami?" – takie pytania są nawet na profilu FB wojowników.

https://natemat.pl/275421,wojownicy-maryi-only4men-zlozyli-przysiege-w-niepokalanowie-kim-sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, les05 napisał:

Czyli potrzebny egzorcysta, bo lekarz sobie na pewno z tym czymś nie poradzi.

 

Zafunduj misiu egzorcyzmy wszystkim tym, którzy pomogli stworzyć imperium zbrodni panu w szacie liturgicznej, który obcałowuje się tutaj z Janem Pawłem II. Panu masowemu gwałcicielowi, pedofilowi, bigamiście, narkomanowi, fałszerzowi dokumentów, złodziejowi i oszustowi finansowemu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mleczny brat Piotrowicza. Obaj powinni się pociumkać, najlepiej w proktologię.

_________________________________________________________________

Całowanie dziewczynek w usta Piotrowicz bagatelizował jako „dawanie ciumka”. Dotykanie ich miejsc intymnych miało być związane ze zdolnościami bioenergoterapeutycznymi księdza.

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1766354,1,stanislaw-piotrowicz-kryl-ksiedza-pedofila-z-tylawy.read

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bodziu000000 napisał:

w Tajlandii na bogato

47786253481_9278cf3c63_c.jpg

Dobre :classic_smile:

Nicolae Ceausescu, Saddam Husajn i Muammar Kadafi też mieli złote Kałasznikowy i skończyli wyjątkowo marnie.

Warto, żeby niektórzy pamiętali, że kto ma złote karabiny ten głosu ludu niech się obawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić, co za idiota postanowił ganiać studentów WAT-u w pełnym oporządzeniu w taki upał na 10 kilometrów, ze skutkiem śmiertelnym zresztą. Przecież to nie specjalsi, którzy zapewne w takich warunkach szykują się do ataku na Iran. w imię szerzenia demokracji zresztą.

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/studenci-wojskowej-akademii-technicznej-w-upal-zaliczali-cwiczenia-trzech-zaslablo/d8m70ds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, balans napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić, co za idiota...

Dokładnie ten sam idiota, który utajnił raport WAT o wypadku pod Smoleńskiem i naukowcom WAT zakazał wypowiadania się na temat wyników badań zawartych w tym raporcie.

Tylko że to nie idiota. To wyrafinowana szumowina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Czlowieksniegu napisał:

Mimo wszystko proszę o nieprzekraczanie pewnej umownej granicy...

Ale oczywiście masz świadomość, że tych dwóch tutejszych uderzonych w dekiel misiów-domokrążnych kreacjonistów najchętniej ścigałoby za coś takiego?

Skoro już mowa o figurach (pozornie) niemożliwych... :classic_wink:

 

476066171__1017658-Kopia.thumb.jpg.d63d0146d3a6865bc705d01c389dce59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • woytas locked this temat

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie