Jump to content
Sign in to follow this  
maciekszprotawa

Kto pożyczy wykrywacz?

Recommended Posts

Jestem z woj. lubuskiego z okolic Zielonej Góry. Na tydzień majowy jadę do niemiec do babci i chciałbym pożyczyć wykrywkę lub wypożyczyć od jakiejś firmy. Zaznaczam, że kopanie legalne w 100% na polach i lasach prywatntch, więc nie ma ryzyka. Ktoś pomoże coś?

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minut temu, czestar napisał:

A jaka wykrywka  cię interesuje?

W tamtym roku pojechałem z Garretem Euro Ace 350. Myślę, że coś pokroju Ace 250 wystarczy. Na polach wychodzą guziki, a w lesie monety, zegarki itp. Kumpel z nadleśnictwa pożyczy mi Hs3 Smętek, ale nie mam doświadczenia z tego typu sprzętem i biorę go jako ciekawostkę.

Wykop.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
51 minut temu, Soda napisał:

A może zacznij od drugiej strony. Czy Ty pożyczyłbyś sprzęt o wartości PLN 500+ komuś kogo nie znasz na zasadach których Ci nawet nie raczył w swej potrzebie napisać? Chcesz coś to musisz dobrze zanęcić (termin z wędkarstwa) aby kogokolwiek do tego pomysłu przekonać.

 

Wyobraź sobie, że ja mam sprzęt o jakim piszesz. A skoro jest dziś sobota to jestem z Leżajska. Co dalej masz dla mnie skoro ja mam dla Ciebie Twój wymarzony wykrywacz?

W mojej okolicy nie ma firmy wynajmującej tego typu sprzęt przynajmniej nie mogę znaleźć na necie. Mogę zaoferować umowę na piśmie, zrobienie zdjęć przed pożyczeniem i weryfikacja po oddaniu, jakaś forma podziękowania-wynagrodzenia. Moim wymarzonym wykrywaczem jest Garrett AT PRO 😄 Co ma wspolnego z tematem Twój Leżajsk i sobota? Zdaję sobie sprawę z tego, że wykrywacz to nie auto, że idę do wypożyczlni i wynajmuję. Wiertarkę można wynająć, betoniarkę, auto...Nawet nie mam opcji porównać warunków, żeby zaproponoać coś od siebie 🙂

 

Edited by maciekszprotawa

Share this post


Link to post
Share on other sites
29 minut temu, toska napisał:

Maciek nie nerwój się galony tak mają 😁

Ja tam jestem spokojny i jak najbardziej rozumiem kolegę. Im większy dostęp do technologii typu internet, telefon tym więcej oszustów. Nie ma co się dziwić. 🙂

 

Edited by maciekszprotawa

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, Soda napisał:

Leżajsk był wywołaniem tematu - jak ew. odebrać sprzęt jak mi ktoś go z innej części polski pożyczy. Odbiór osobisty, wysyłka a jeśli to na czyj koszt. Ale skoro piszesz  "jakaś forma podziękowania-wynagrodzenia" to raczej tematu nie przemyślałeś od strony marketingowo-biznesowej.

Ale skoro zamierzasz spędzić miło czas w Germanii, czego Ci życzę, może spróbuj na miejscu sobie taki sprzęt pożyczyć. Np. tutaj.

https://www.erento.com/mieten/geraete_werkzeug/mess-_pruefgeraete/metalldetektor

Powodzenia i czekamy  na zdjęcia znalezisk z niemieckich pól z tegorocznego sezonu. Oby samym złotem wykrywacz Ci piszczał przez cały czas.

Skoro znasz język niemiecki to wiesz czy nie wiesz? Twój link do oferty ma sens tylko dla tych co mieszkają w Berlinie lub w okolicy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, Remington78 napisał:

Fajny ten Luger ci wyszedł.

Puszka po kawie, latraka, harmonijka, dwa zegarki kieszonkowe w stanie agonalnym, dwa zegarki z czego jeden agonalny drugi tragiczny, światełko-odblask wozu konnego, monety z kłosem, monety ze sfastyką i ten Franc

1franc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  ×
×
  • Create New...

Important Information