Jump to content
Bocian

Reputacje i inne działanie działu identyfikacja

Recommended Posts

Uruchomiłem reputacje oraz zmienione na próbę zostało działanie działu identyfikacja. 

Aktualnie można oceniać odpowiedzi w tym dziale tak aby wybrać najlepszą. 

Co do reputacji to zobaczymy jak to zadziała. Acha reputacji nie można nadawać lub psuć administratorom i moderatorom i tak samo te dwie grupy nie mogą nadawać użytkownikom.  Bawcie się między sobą 🙂

Reputację oznacza się w prawym dolnym rogu każdego postu. Łatwe. 

Pod koniec tygodnia wjadą kluby. 

20 godzin temu, ManyFace napisał:

Będą jakieś zabezpieczenia przed wysypem multikont? 😃

Głównie te wbudowane w mechanizm forum plus standardowo pierwsze posty nowego użytkownika ręczna modercja. 

Do Administratora

Jak kiedyś wspomniałem, dodając " reputację", daliście do ręki min. ludziom, którzy   nie bardzo rozumieją co to oznacza. Ty zdajesz sobie z tego dobrze sprawę , bowiem przed takimi zabezpieczeni są Administratorzy i Moderatorzy.My mamy się " bawić" między sobą, tyle, że jak wielu nie lubię się tak " bawić" 😞  Od  dwóch lat bez mała  jestem raczej aktywnym  forumowiczem, nigdy nie spodziewającym się " gali i splendorów". ..

Tak się złożyło, że od pojawienia się tej " zabaweczki"  siedzi mi " npl na ogonie" i notorycznie jak to określiłeś " nadaje i psuje". Zechciałbyś zerknąć do mojej historii " reputacji". Wszystkie bez wyjątku pochodzą od jednego i tego samego " Sody". Wątek, w którym " nabruździł" z 18 minusami  usunąłem. I powiem szczerze, nie mam ochoty na takie " zabawy", a muszę niestety znosić...

Cóż, " sodowa plazma" przez weekend pojadł, popił, może nawet poswawolił i nabrawszy siły zabrał się do  "nadawania i psucia". Przekazuję posta, Szanowny Administratorze, ponieważ jak znam zasady jego "zabawy", będę zmuszony usunąć kolejny wątek. Najpierw poszedł " Edward Mesjasz", teraz pewnie " Poczta Gdańska" 😞  Więc  na dzień dzisiejszy, on się " bawi", ja  nie bardzo...

Pamiętaj- kontrola podstawą zaufania.

A, że jakąś* miętę do Ciebie czuje- cóż, może się nudzi, może herbatę pił do kolacji...

* modną ostatnimi czasy...

PS Ja, poza tym, mam mocno mieszane odczucia wobec wątków tasiemców ze zdjęciami- nie wierzę, że się nie powtarzają, itp...

Oczywiście, powtarzają się i również w wątkach cz.1, cz.2, cz.3... ect. Każdemu się zdarza, prawda ?  Ale abstrachując od Twoich mieszanych odczuć, niestety, nie pomagasz 🙂 Tym bardziej, że tą sprawę dobrze znasz, bez mała " od podszewki" . Dlatego zwróciłem się z tą sprawą do Administratora...

Posted (edited)

Nie, nie Brjar, daleki jestem od płaczu 🙂  I nie chodzi o te plusy. Zrozumiesz, jak ( nie daj Boże) się Tobie " przylepi"   taka dokuczliwa " plazma"...

Edited by formoza58

Posted (edited)

Lazła sobie " plazma", lazła.

Wstrętna, lepka i oblazła

Cy to była " plazma", cy to?

Lezie sobie, no i kwito.

Edited by formoza58

4 godziny temu, Czlowieksniegu napisał:

Ja, poza tym, mam mocno mieszane odczucia wobec wątków tasiemców ze zdjęciami- nie wierzę, że się nie powtarzają, itp...

Od roku 1999 jestem forumowiczem albo współzałożycielem (także współfinansującym) historyczno-wojskowych forów amerykańskich, brytyjskich i kanadyjskich.  Tam nikt nikomu nie zwraca uwagi, że ktoś zakłada wątki, których zawartość stanowią głównie zdjęcia; nikt nikomu nie odważyłby się zwrócić uwagi, że jakieś zdjęcie ze strony x powtórzyło się na stronie y.

Rzekłbym, że na bazie wszystkich wątków zdjęciowych wywiązują się za to najciekawsze dyskusje, ponieważ są na tych forach mistrzowie analizowania najdrobniejszych szczegółów na zdjęciach. Szczegóły takie obalają setki mitów badaczy historii i kolekcjonerów militariów, a to głównie ci ostatni tworzą mity na temat wielu militariów.

Amerykanie usilnie zawsze powtarzają „A picture is worth a thousand words”. I mają rację. Wątki na bazie wyłącznie lub prawie wyłącznie zdjęć są także najcenniejsze dla rekonstruktorów historycznych. Mnie samemu - tylko na bazie zdjęć - udało się obalić niejedno przeświadczenie czy też kategoryczne twierdzenie kolekcjonerów militariów amerykańskich.

Jeśli kogoś nie interesują „tasiemcowe” - jak to określasz - wątki ze zdjęciami to chyba każdy z nas reprezentuje tę mądrość, jaką wszyscy mają wobec pilota do telewizora - nie ogląda się.

Pozdrowienia -

J_O

Jedburgh_Ops

Przeczytaj ze zrozumieniem to, co napisałem.

Pokazałem "tylko", że w wątkach z fefnastoma częściami duble są czymś oczywistym.

Może zrobił to prywatnie, a nie jako moderator?

Ale czemu w ogóle płaczesz? Na grzyba Ci te reputacje? 15 lat masz i musisz mieć "lajki"?

Posted (edited)
24 minuty temu, bjar_1 napisał:

Masz dwa jak mało...

😂 Dobre!

Edited by czestar

Soda

A co by było, gdybyś, dla odmiany, jakieś hobby sobie znalazł?
Może akwarystyka- podobno uspokaja a i mniej czasu byś miał na nieustanne krucjaty.

Jak dla mnie Reputacja to dokumentnie niepotrzebne fajerwerki, ale ja tu od roboty fizycznej, a nie wymądrzania się jestem.

Ale jakiego? Że Woytasa, między innymi, przedkładasz nad pożyteczne i sensowne spędzanie czasu?
Ja, przynajmniej, w pracy jestem... zerkając jednocześnie na Forum.