Skocz do zawartości
Woodhaven

Poszukiwacze historii plaża Podczele

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Parę kropel Dewar`s  🥃+ Jim Beam Black 🥃 i po zawodach   -  Focke-Wulf Fw 44 

wood007.jpg

y2.JPG

Edytowane przez Woodhaven

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to za płyta z klapką na ostatniej fotce?Podobną widziałem na wrocławskim skupie.Może warto odkupić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłem dzisiaj na składzie.Otrzymałem na zasadzie wymiany.Mam dostarczyć w zamian 50kg złomu.Ta także chyba z iła .Ma podobnie jak ta z klapką na brzegach otwory w których tkwią trzpienie aluminiowych nitów.

DSC00396.JPG

DSC00397.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

" Allah ﷲ jest wielki 👳‍♂️Wraz z Marcinem znaleźliśmy dziś na pod kołobrzeskiej plaży bombę lotniczą 💣🛰z czasów II Wojny Światowej 🔫 Po wstępnych oględzinach znaleziska 🔨🔧🛠 oszacowaliśmy jej wagę na około 50 kg ⚖️🧨 i powiadomiliśmy Centrum Zarządzania Kryzysowego w Szczecinie ☎️👯‍♀️👯‍♂️ Do przyjazdu saperów, które nastąpi przypuszczalnie w poniedziałek, znaleziska pilnuje policja 👮‍♀️👮‍♂️👮‍♀️ której życzę miłego weekendu 🍭 "

NETTELBECK IS BA(E)CK!
ZWYCIĘZCĄ JEST HISTORIA!

1a.jpg

Edytowane przez Woodhaven

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, czestar napisał:

Wariaty💣💥😉

Sława ich wyprzedza 🎖️

" Na niewybuch natknęli się ludzie poszukujący wraku samolotu. 

Bombę znalazł z kolegą Robert Maziarz z Muzeum Patria Colbergensis. Jak powiedział Polskiemu Radiu Koszalin, stało się to wkrótce po rozpoczęciu poszukiwań. Bombę na plażę wyrzuciło morze. 

"Ma około 70 centymetrów długości, waży około 50 kilogramów i pochodzi prawdopodobnie z okresu II wojny światowej" - mówił Robert Maziarz. 

Dodał, że nie jest w stanie ocenić czy bomba jest niemiecka czy radziecka, bowiem pokryta jest korozją.

O niebezpiecznym znalezisku zostali powiadomieni saperzy. "

https://fakty.interia.pl/zachodniopomorskie/news-kolobrzeg-na-plazy-znaleziono-niewybuch,nId,2839508?fbclid=IwAR313LXHiWUn1sWMo9E7Lz4BFl190LQGJ9z5d_HeCFih6pl_tb4VbGH-2WM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi