Jump to content
ekiosk egazety next prenumerata
Bocian

Uwaga dla mających problemy z logowaniem się na nowym forum!!!

Recommended Posts

W bazie mamy takie kwiatki jak wiele kont i podpięty do nich jeden e-mail. Rekordzista ma 11 kont na jeden e-mail i są to przeważnie konta utworzone w okresie kiedy było to fizycznie możliwe. 

W tym przypadku po zalogowaniu się na adres e-mail system zaloguje do pierwszego jakie napotka w bazie. 

Jeżeli napotkacie taki problem piszcie do mnie. Połączę Wam konta. Tylko napiszcie które ma być to główne domyślne. 

Temat numer dwa to opcja przypomnienia hasła. 

Wszyscy muszą jej użyć na nowo bo hasła nie zostały przeniesione ze starego forum.

Witam  mam takie pytanko na starym forum było coś takiego jak dodaj do ulubionych jest taka możliwość że te linki gdzieś się zapisały czy przepadły?

" W bazie mamy takie kwiatki jak wiele kont i podpięty do nich jeden e-mail. Rekordzista ma 11 kont na jeden e-mail i są to przeważnie konta utworzone w okresie kiedy było to fizycznie możliwe.  "

Się klonów pojawi 🙂

Co z tymi certyfikatami? Z kompa nie idzie się dostać na forum...

23 minuty temu, Tyr napisał:

Co z tymi certyfikatami? Z kompa nie idzie się dostać na forum...

No właśnie, system mnie zablokował z informacją, że od wczoraj nie macie certyfikatu bezpieczeństwa, co jest niebezpieczne dla wchodzących na forum. Odczekałem jeden dzień i zaryzykowałem obchodząc blokadę. Jestem ciekawy kto w razie W odkupi mi kąpa?

Ciebie to rozumiem ale dla czego inni mają problemy? 

5 minut temu, Tyr napisał:

Ciebie to rozumiem ale dla czego inni mają problemy? 

Poskarż się polskiej ambasadzie w Tel Awiwie, czyli tam skąd nadajesz, to nie dość, że problemy znikną, ale jeszcze pewnie jakieś odszkodowanie dostaniesz...

Pogieno cię? Najszybciej było by w izraelskiej w sowietach;)

2 minuty temu, Tyr napisał:

Pogieno cię? Najszybciej było by w izraelskiej w sowietach;)

Nieważne gdzie, zawsze możesz to podciągnąć pod antysemityzm i zażądać odszkodowania. O surowym ukaraniu sprawców już nie wspominając :-]

Yeti zamilkł, jak wieść gminna niesie, podobno postanowił samotnie zdobyć zimą K2.

Trzymamy kciuki!

A co ty chcesz od Bogu ducha winnego Śnieżnego, sam pewnie podpadłeś wpisami... 

no właśnie wczoraj miałem problem z wejściem na tą stronę, coś o ataku i wykradaniu danych było 

Złe kobiety jesteście, to i macie... Wystarczy nie łazi po dziwnych i bardzo dziwnych internetach- nie wystarczy Wam o 19.30 Dziennik?