Skocz do zawartości
Bocian

Uwaga zmiana forum na nowe!!! - 2 luty 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Panie Bocianie. Przeglądałem dział identyfikacja bez "bilonu". Zauważyłem problem ze zdjęciami wstawionymi za starego forum. W niektórych przypadkach są duże ale bardzo rozmazane. Nie znam się ale w niektórych wątkach należałoby powrócić do starych, małych oryginalnych zdjęć. One już w tedy były słabo widoczne ale teraz jest o wiele gorzej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, pumpernikiel napisał:

Panie Bocianie. Przeglądałem dział identyfikacja bez "bilonu". Zauważyłem problem ze zdjęciami wstawionymi za starego forum. W niektórych przypadkach są duże ale bardzo rozmazane. Nie znam się ale w niektórych wątkach należałoby powrócić do starych, małych oryginalnych zdjęć. One już w tedy były słabo widoczne ale teraz jest o wiele gorzej. 

Tyle że my je po prostu linkujemy do katalogów w których były zawsze, w żaden sposób ich nie modyfikujemy w stosunku do starego forum. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, zebu74 napisał:

15 minut temu, Bocian napisał:

Tyle że my je po prostu linkujemy do katalogów w których były zawsze, w żaden sposób ich nie modyfikujemy w stosunku do starego forum. 

ja nie mam takiego problemu,klikam na zdjęciu i automatycznie zmniejsza się do odpowiedniej wielkości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szkoda, że nie widać gdzieś użyszkodników online. W starym było lepiej a tu tyle trudu trzeba sobie zadać żeby sprawdzić czy ulubieńcy właśnie są;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Pozmieniało się nieźle, ale do wszystkiego się człowiek przyzwyczai. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Tyr napisał:

szkoda, że nie widać gdzieś użyszkodników online. W starym było lepiej a tu tyle trudu trzeba sobie zadać żeby sprawdzić czy ulubieńcy właśnie są;) 

https://forum.odkrywca.pl/online/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 2 pytanka do poniższego fragmentu:

"Korzystając z naszej strony akceptujesz zakaz publikowania materiałów, które są niezgodne z prawdą lub mają charakter zniesławiający, niedokładny, obraźliwy, wulgarny, szerzący nienawiść, są napastliwe, obsceniczne, bluźniercze, zorientowane seksualnie, groźne, naruszają prywatność osób trzecich lub w w jakikolwiek inny sposób naruszają obowiązujące normy prawne.

Użytkownicy zobowiązani są zakazem publikacji wszelkich materiałów chronionych prawem autorskim - chyba, że jesteś właścicielem praw autorskich lub są własnością właściciela strony".

1. Co to są materiały "zorientowane seksualnie" i "groźne"?

2. Gdyby dosłownie traktować wyimek o zakazie publikacji materiałów objętych prawem autorskim, oznaczałoby to, że nie można nawet newsa podlinkować. Czy tak jest?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bocian, wiem, że jest ta zakładka ale może można by tych "gościów" zbić do kupy ilu ich tam jest a widoczni byli by użytkownicy zalogowani?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Tyr napisał:

Bocian, wiem, że jest ta zakładka ale może można by tych "gościów" zbić do kupy ilu ich tam jest a widoczni byli by użytkownicy zalogowani?

W zakładce online po prawej masz filtry. Zaznacz członkowie forum. 

https://forum.odkrywca.pl/online/?filter=filter_loggedin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Tyr napisał:

Tak .jpg

Już powinno działać jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a tych filtrów to nie zauważyłem. Fotki już śmigają:) jeszcze ino tło trochę mniej dające po oczach i bedzie git:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Tyr napisał:

a tych filtrów to nie zauważyłem. Fotki już śmigają:) jeszcze ino tło trochę mniej dające po oczach i bedzie git:)

Wygląd jest tymczasowy. Po uruchomieniu nowej strony Odkrywcy dostosujemy się do niego kolorystycznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Sobiepan napisał:

Co to są materiały "zorientowane seksualnie" i "groźne"?

Mój gif z dupeczką usunięto, a więc masz odpowiedź na pierwszą część swojego pytania. A "groźne" to pewnie zdjęcia ammo, broni itp. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi udało się po nowemu bez większych trudności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Bocian napisał:

Tak 🙂   uruchomie to za pare dni jak ludzie ochlona, na razie mamy zalew problemow z "przebudzonymi wielokontowcami"

dziękuję za odpowiedź 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

" Użyłeś 5,17 MB swojego limitu załącznika 97,66 MB."  :classic_blush: Jeszcze dziewięć dni i co emeryturka 😨

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Woodhaven napisał:

" Użyłeś 5,17 MB swojego limitu załącznika 97,66 MB."  :classic_blush: Jeszcze dziewięć dni i co emeryturka 😨

Spokojnie wyklepie się 🙂 Limity są domyślne, pokręcimy gałkami i będzie dobrze. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Należy jednak pogratulować zespołowi udanej migracji. Brawo. Czekamy na obiecane wodotryski i fontanny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tyr, fotoszkapa pokazuje 4608 na 3072 piksele, kompresja 11. na starym musiałem mocno przycinać a i tak kompresja ok 8 by zmieścić się w limicie. Już jest dobrze.Tylko tło takie że nie da się powyżej 30 min czytać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te, kurła, żartownisie od zmieniania awatarów 👊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto Cię skrzywdził?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podejrzewam naczelnego futrzaka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To łobuz jeden...