Skocz do zawartości

Uwaga zmiana forum na nowe!!! - 2 luty 2019


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
5 minut temu, Tyr napisał:

a tych filtrów to nie zauważyłem. Fotki już śmigają:) jeszcze ino tło trochę mniej dające po oczach i bedzie git:)

Wygląd jest tymczasowy. Po uruchomieniu nowej strony Odkrywcy dostosujemy się do niego kolorystycznie. 

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Sobiepan napisał:

Co to są materiały "zorientowane seksualnie" i "groźne"?

 

Mój gif z dupeczką usunięto, a więc masz odpowiedź na pierwszą część swojego pytania. A "groźne" to pewnie zdjęcia ammo, broni itp. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Woodhaven napisał:

" Użyłeś 5,17 MB swojego limitu załącznika 97,66 MB."  :classic_blush: Jeszcze dziewięć dni i co emeryturka ?

Spokojnie wyklepie się ? Limity są domyślne, pokręcimy gałkami i będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza

Tyr, fotoszkapa pokazuje 4608 na 3072 piksele, kompresja 11. na starym musiałem mocno przycinać a i tak kompresja ok 8 by zmieścić się w limicie. Już jest dobrze.Tylko tło takie że nie da się powyżej 30 min czytać!

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, predi888 napisał:

Jeśli miałbym być szczery, to stare forum bardziej mi odpowiadało, na plus na pewno  edycja postów( wreszcie?) i możliwość wstawienia większych zdjęć.

p.s no ale kolorystykę to moglibyście zmienić 

Ściemniłem ekran i da się żyć ?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, predi888 napisał:

Taa, można też założyć mocne okulary przeciwsłoneczne albo spawalnicze ?

Można ? Spawalnicze miałem ochotę założyć jak pierwszy raz to zobaczyłem. 

@predi888Dla Ciebie jest dobrze bo nie widać żółtych znaczków z numerkami ? Amnestia działa także Ty na pewno skorzystałeś.

Przyznam się, że i ja skorzystałem bo ślepota postępuje i dużo lepiej jest oglądać zdjęcia w większej rozdzielczości.  

Odnośnik do komentarza

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie