Skocz do zawartości

Uwaga zmiana forum na nowe!!! - 2 luty 2019


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
@ Soda:
marzy Ci się nabijanie postów dla jakiejś nic nie znaczącej rangi? bo jakie byłoby jej znaczenie?

a nie wolisz tak po prostu do wojska na kaprala, albo do policji na stójkowego (oczywiście na początek). ale w wojsku możesz i buławę mieć.."

---------------------------------------------------------------------------

Widzisz młodzieńcze, wojsko to ja zaliczyłem przeszło 40-lat temu. Prawie dwa lata, prawie bo po zdaniu na studia zwolnili mnie miesiąc wcześniej. Przez ostatnie pół roku służby byłem p.o. dowódcą plutonu stacjonarnego węzła łączności w pułku. Ale co wy siusiumajtki, ze srajtfonami w ręce, możecie o wojsku wiedzieć?

Na DWS z trollami i nabijaczami postów radzą sobie bez problemu, a więc można. A ja i tak pewnie już na nowym forum nie będę miał okazji się wypowiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Dodatek w postaci poznajmy się zniknie. Zastąpią go profile oraz kluby.

Jednak mimo nowych możliwości, gadżetów zawsze miejcie z tyłu głowy że wystawianie tyłka za okno zamieszczając historie swojego życia i linki do profili FB to złe kung-fu.

To forum z założenia przez ostatnie bodajże 18 lat przechowywało tylko login i hasło, dopóki sprawy prawne dotyczące tego hobby nie są uregulowane każdy ekshibicjonizm na forum jest zły. Przez te lata nikt Was nie profilował, nie prześladował newsletterami, nie wciskał produktów do kupna, nie śledził, nie analizował.

Aktualnie mamy czasy że proste zapytanie do google potrafi o Was powiedzieć wszystko łącznie z tym czy się odchudzacie. Pamiętajcie o tym.

Nowe forum posiada tylko oryginalne mechanizmy potrzebne do moderacji ale niewykluczone że aby utrzymać to finansowo dopniemy do forum sklep, płatne treści, więcej reklam. Koszty rosną, ruch jest olbrzymi, okresowo serwery płoną.

Również nastąpi częściowe oddzielenie forum od gazety/gazet. Forum zostanie rozbudowane o kolejne działy i zakresy historyczne. Skupimy się na nowych narzędziach dla społeczności. Przytulimy rycerzy, tematy współczesne, archeologię.

Znacznie zostanie ułatwione zamieszczanie plików multimedialnych, filmów, zdjęć, grafik. Nie będzie konieczne ich zmniejszanie, system sam to zrobi. Udostępnimy możliwość tworzenia własnych galerii jak i klubów.

Kluby to taka komórka gdzie sami decydujecie czy chcecie go udostępnić dla innych czy nie, czy będą ukryte czy publiczne. W ramach klubu możecie mieć własne fora dyskusyjne oraz galerie. Ale!!!! nie oznacza to że będą to miejsca bez kontroli. Każda treść niezgodna z regulaminem zostanie usunięta a klub zawieszony. Nie chcemy tworzyć miejsc gdzie można ukryć dyskusyjne treści ale damy Wam narzędzia do prywatności w grupie przyjaciół, ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Pamiętajcie również że mamy nasze MyViMu.com gdzie można prezentować swoje zbiory (legalne)


Przypominam 2 luty skaczemy na głęboką wodę. Musimy zmigrować ponad 2 miliony postów, grafik, treści. Po zmianie 2 tygodnie będą okresowe problemy z wydajnością forum, działaniem. Możemy pogubić niektóre posty.

Na nowym forum utworzę tymczasowy dział gdzie będzie można zgłaszać uwagi i swoje niezadowolenie.

Macie do tego pełne prawo.
Odnośnik do komentarza
predi888 (3308 / 378) 2019-01-31 13:01:50

Tak jak pisałem- wprost przeciwnie.
Żeby Bocianowi życie ułatwić, przewidziany jest odstrzał sanitarny. Coby do przenoszenia mniej miał...

Jedno, co mnie martwi, to pomysł z żurawiami. Pojawiła się plotka, żeby objął także bociany, jakby za mało w Syrii i Iraku po lotkach dostały...
Odnośnik do komentarza

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie