Skocz do zawartości

Uwaga zmiana forum na nowe!!! - 2 luty 2019


Bocian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 weeks later...
W dniu 17.03.2019 o 10:55, Woodhaven napisał:

?  No i emeryturka,  zjadło  mi cały limit na obrazki.  ..... Idę sobie oglądać panienki.

Dziwne bo limity byly zdjete czasowo, niestety ogarne dopiero za tydzien. Chwilowo jestem niedaleko Antarktydy i internet mam glownie okazjonalnie. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 weeks later...
43 minutes ago, Soda said:

@Bocian

 

Dlaczego zniknęła mi ikona, a z tym i możliwość komunikacji, poczty widoczna w prawym górnym rogu po zalogowaniu się?

Co więcej, wszystkie moje 268 postów z całych 15 lat bytności na forum, nazwane szumnie przez moderatora Woytasa spamem, też zniknęły.

 

 

moje posty tez sa niewidoczne.. ale moze z czasem wroca ?. podoba mi sie nowa czysta forma ! 

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Soda napisał:

Oj tam Mirku,

Administracja widać preferuje wątek figur niemożliwych i tam się aktywnie pokazuje, niż chociażby jakakolwiek odpowiedź na zgłaszane przez użytkowników problemy. Moje posty, jak napisałem powyżej, zaliczyli zgodnie z otrzymanym pisemnym wyjaśnieniem do spamu, zatem jak ponownie bym wkleił te same zdjęcia to daremny trud. Znów skasują. A jakoś śmietnik tajwańskich dubletów i chińskie (bo Tajwan to Chińczycy) kopiowanie całej zawartości internetu do setek wątków nie stanowi problemu. To jest tzw. aktywność. Dziwne to nieco, ale co tam, są inne ciekawe zakamarki tego forum na szczęście. Poczekamy, może się po świętach doczekamy reakcji.

PS. wysłałbym Ci pocztą forumową jeśli coś mi jeszcze z tamtych zdjęć zostało ale i tego w swej przezorności mnie pozbawili. Nie mogę zatem ew. "czary goryczy" zaadresować pozaforumowo do administratora.

 

Raczej jestem a przynajmniej staram się podchodzić bez emocji do forum Odkrywcy ale Soda ogarnij się. Włożyłeś dużo wysiłku żeby wyrazić swoją złośliwość. Nie bawi mnie to, nie jestem tu w żaden sposób do Twojej dyspozycji 24h na dobę. Mogę to napisać dobitniej. 

Ale... jeżeli masz z tym problem usunę Ci konto, nie ma obowiązku bytności na tym forum. Nie mam już tolerancji dla takich zachowań od roszczeń po obrażanie innych użytkowników czy złośliwe zabawy reputacjami. 

 

Więc... albo zejdziesz do normalnego poziomu dyskusji i dasz sobie spokój ze złośliwościami albo usuń swoje konto. Masz taką możliwość. 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 months later...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie