Jump to content

strażnicy hitlerowskich tajemnic na Pomorzu


Ratheblast123
 Share

Recommended Posts

A tam, znowu szydzicie z poważnych pytań Kolegi...

A tak na poważnie, to w Gdańsku (o cmentarzach nie będę wspominał tym razem bo się znowu będziecie czepiać...), jest na Starówce taki jeden dom i tam w piwnicy jest sobie takie niezbyt głębokie bajorko. Po tym bajorku pływa taki stary Nemec co strzeże skarbów ukrytych przez samego H.H. (a A.H to o tych skarbach nic nie wiedział) Podobno jak się tam pójdzie o północy to się wyjdzie bajecznie bogatym... Tyle, że do tego trzeba mieć nerwy ze stali, bo tego Nemca i bajorka to pilnuje oddział zombie-SS... ale jak ich załatwić to się można dowiedzieć z filmu instruktażowego pt. Dead Snow 2.
Widzę, że Kolega Ratheblast123 zmienił podejście i w poważnych działach szuka wiedzy a nie na hyde parku"... Dobrze, dobrze tak trzymać! Ale po co się upierać na skarby nazioli skoro np. w okolicy takiej miejscowości jak Wojsławice jest poukrywana masa złota w słoikach. Tyle, że tego akurat to pilnuje taki jeden Jakub W. a z nim to lepiej nie zadzierać...

Powodzenia w odkrywaniu tajemnic w Nowym Roku życzę:)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Strażników jest wielu nie tylko na Pomorzu, są tak utajnieni że nawet ich rodzina nie wie czym się zajmują. W pewnym miejscu przedstawionym na fotkach nie można przebywać, strzelają do ludzi bez ostrzeżenia. Ciekawe czego tak pilnują? A ta pani z tych linków też pilnowała wiele tajemnic. Maria Orsic to była nieprzeciętna babka. Kto z was zna ciekawe wydarzenia związane ze strażnikami?
https://www.soulask.com/maria-orsic-a-girl-medium-who-flew-away-from-earth/
https://alien-ufo-sightings.com/2015/06/maria-orsic-and-the-vril-society/
https://heliosjournal.com/2018/12/01/the-first-space-traveler-maria-orsic/
https://www.youtube.com/watch?v=F_9S4sx1DUk

 

L1_R2_KOM10_FOT1.jpg

OLO_7543.jpg

OLO_7611.jpg

OLO_7617.jpg

Link to comment
Share on other sites

W dniu ‎2020‎-‎12‎-‎13 o 13:36, Firmanty napisał:

Jeśli chodzi o UFO to lepiej wierzyć w to, co mierzalne i co stwierdza fakty, a nie w baśnie, czyli wierzyć radarom, a nie Marii Orsic. UFO oczywiście istnieje, bo jest mierzalne na radarach i radarzyści o tym mówią, poza tym pod swoimi personaliami mówią o tym setki pilotów i polskich, i światowych, którzy osobiście z tym się zetknęli, albo z tym walczyli. Mówi o tym m.in. dowódca hiszpańskich sił powietrznych; mówił o tym prezydent Jimmy Carter i jego pilot, bo obaj panowie mieli kontakt z UFO w powietrzu; mówił o tym prezydent Ronald Reagan i jego pilot, bo mieli 45-minutowy kontakt z UFO w powietrzu; mówił o tym pilot prezydenta Barracka Obamy; mówili o tym polscy piloci generałowie Czernow i Sobieraj, płk Henryk Pioterek, płk Tadeusz Lechowicz, płk Marek Jucewicz, ppłk Janusz Leszczyński, ppłk Grzegorz Kłak, mjr Jerzy Makieła, kpt. Bogdan Jaromin, porucznicy Mierzwiński, Kozioł, Kurczewski, Praszczałek i Jacewicz. Ostatni dwaj z wymienionych stoczyli walkę z UFO i dostali pozwolenie otwarcia ognia. Oficer wywiadu Wiesław Łuczak ze Sztabu Generalnego miał zresztą na takie tematy wykład w warszawskim PKiN.

Takim ludziom wierz w UFO, a nie w baśnie o Marii Orsic. I wierz polskim radarzystom. Największe UFO zarejestrowane nad Polską miało długość 18 km. Na świecie takich rejestracji radarowych jest bez liku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information