Jump to content
bjar_1

figury (pozornie) niemożliwe... vol. 5

Recommended Posts

wirakocza

Żarty żartami, ale już abstrahując od humanitaryzmu, popatrz w jaki sposób polowania mają miejsce- spełniają się wszystkie czarnowidzkie zastrzeżenia- nawet tam gdzie ASF nie było, za chwilę będzie.

Humanitaryzm powiadasz....hm.....w/g kogo????
Kodowcy i im podobni twierdzą że kobieta może dokonać aborcji bo to tylko zarodek, nie człowiek.
Ale już przy odstrzale ciężarnej lochy to już prosięta nienarodzone....komuś odebrało rozum w tej wojnie polsko-polskiej.....

wirkocza... jak Piekarski na mękach bredzisz...

Kodowcy i im podobni twierdzą że kobieta może dokonać aborcji bo to tylko zarodek, nie człowiek."

Daleko mi od KOD, ale podaj mi merytoryczne informacje, że KOD/jego członkowie, są za aborcją. Będę wdzięczny...

Yeti...palisz wiesz kogo.....jest przykładów ogrom.....wpisz w google kod aborcja"... Przerazisz się ile tego...
A o tej aborcji to przenośnia.....sens i przekaz taki, że krytykują wszystko....zawsze na odwrót....

Widzę, że się nudzisz dzisiaj....wiec palisz przysłowiowe go z premydatcją i rozmysłem....wiec to nie obraza z mojej strony....staram się nigdy nie obrażać bliźnich...chyba że mnie sami zmuszają😀kotów nie lubię, ale herbatę uwielbiam i pije hektolitrami ....a przykładów jest tak wiele że nie jestem w stanie....chcesz mnie załatwić przykładami jak sędziowie Sakiwicza sprostowania mi😛😜

wirakocza

.a przykładów jest tak wiele że nie jestem w stanie...."

Nie jesteś w stanie wybrać, czy znaleźć?
Ale skoro tak dużo, to choć kilka... pięć... trzy...

W poniedziałek, gdy będę w pracy......bo z bidetatableta ciężko kopiować grubymi,starymi, powykręcanymi romantyzmem paluchami😝

Za okazaną cierpliwość w czekaniu do poniedziałku mogę dać Tobie koszulkę z napisem w obronie reformy sądów"...oczywiście bëdziesz nosił ?????😀

Les ....Za klasykiem ale pragnę zauważyć, że jakże uwielbiany przez ciebie Rydzyk, nie jest osobą wyniesioną na ołtarze (choć niektórzy tak uważają), nie znajduje się po za oceną społeczną, więc każdy ma prawo oceniać go i mówić o nim co chce (jeśli nie narazi się na paragraf z kk). Rydzyk to taki Dr. Jekyll i Mr. Hyde, postać niejednoznaczna przez jednych szanowana przez drugich znienawidzona i nie bez przyczyny."
Pasuje jak ulał ...:)

do kolegi Balans
Utyskujesz i utyskujesz! Zamiast użalać się nad sobą, zawsze możesz, wesoło zanucić: nowu w życiu mi nie wyszło..."
A tak w sumie to wolę naszego przaśnego o. Tadeusza niż ojca światowego Georga S.;)

Ten noblista opierając się głównie na wynikach IQ nie zwraca uwagi, że badanie IQ jest badaniem z założenia i stworzone pod białych". Sprawdza i uwzględnia rzeczy w których iały" jest lepszy przez wychowanie,środowiskowo i po części również genetycznie. Łatwo byłoby zrobić badanie gdzie punktowane będą atuty czarnoskórych i bladzi wypadną blado.
Przez to pięknie się różnimy i uzupełniamy. Czy nie mam racji?

Pamiętam jak w latach 80-tych w USA dwaj socjolodzy badali kwestie rasowe, wyniki były podobne jak tego od genetyki. Ale jeden musiał później wszystko odszczekać, co i tak niewiele mu dało, a drugi popełnił samobójstwo i miał sprawę z głowy.

Ło

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/pawel-adamowicz-zaatakowany-nozem-na-scenie-podczas-finalu-wosp/cgyjrqs?fbclid=IwAR2ILSUtYOC9qEkwWyFnR9LR9h73NZ9N70RekncXFCQC59ZBVCBW9EhRQhc

Mam nadzieję, że facet wyjdzie z tego. Co tam ochrona robiła, że wariata nie złapali jak biegł w stronę Adamowicza?

Koleś maskował się na prasę - po za tym nikt chyba nie pomyślał, że ktokolwiek wpadnie na taki pomysł. A UE chce wprowadzić ograniczenia na noszenie noże na całym terenie. A tu taki ładny" przykład za tym :/

Gość twierdzi, że wszystko złego co mu się stało to wina PO, a w sądzie ze swoich kradzieży rozbójniczych tłumaczył się, że te pieniądze mu się po prostu należały. Pytanie jest takie- czy jeżeli stwierdzą, że jest niepoczytalny to Becie też trzeba izolować?
  • Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...

Important Information